انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » دلنوشته » دلنوشته های بهار و پسر آفتاب » فکر میکنین که ما مومنیم .ای کاش بودیم

فکر میکنین که ما مومنیم .ای کاش بودیم

فکر میکنین که ما مومنیم .ای کاش بودیم سلام فکر میکنین که ما مومنیم .ای کاش بودیم کاش میشد انسان باشیم کاش میشد خوب بودیم کاش میشد پشت شیطون لعنتی رو به خاک بزنیم کاش میشد کاری کرد که خدا نزاره ما بریم سمت گناه با اینکه میدونم خدا نمی خواد و این منم که میخوام و به سمت گناه میرم .ولی اون خدا هستو من از او توقع دارم کاش میشد دلمو خدا ازم میگرفت و یه دل جدید بهم میداد کاش میشد . . . کاش میشد انسان بود .... کاش میشد آدم بودن
t;v ld;kdk ;i lh l,lkdl .hd ;ha f,ndl

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 26
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 5894
پسند ها : 746

مدال ها:4
مدال ازدواج
مدال ازدواج
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سلام فکر میکنین که ما مومنیم .ای کاش بودیم
کاش میشد انسان باشیم
کاش میشد خوب بودیم
کاش میشد پشت شیطون لعنتی رو به خاک بزنیم
کاش میشد کاری کرد که خدا نزاره ما بریم سمت گناه با اینکه میدونم خدا نمی خواد و این منم که میخوام و به سمت گناه میرم .ولی اون خدا هستو من از او توقع دارم
کاش میشد دلمو خدا ازم میگرفت و یه دل جدید بهم میداد
کاش میشد . . .
کاش میشد انسان بود ....
کاش میشد آدم بودن و تجربه کنم کاش میشد معرفت داشته باشم .
کاش میشد گریه کنم نه برای کسی و چیزی گریه برای اوون
کاش میشد روزه هام کاش میشد نمازهام کاش میشد زبانم
کاش میشد دستام و پاهام
کاش میشد گوشهام
کاش میشد همه چیزم واسه اون باشه
کاش میشد یه جایی فراهم میشد که فقط من باشم اون
کاش میشد دوباره زیستن را تجربه کرد
کاش میشد جهنم رو دید و گناه نکرد
کاش میشد ریا کار نبود
کاش میشد تنهای تنها بود با او
کاش میشد زندگیم برای او
کاش میشد خنده هام برای او باشه
کاش میشد غمم از ندیدن او باشه نه واسه شخص دیگه ای
کاش میشد منو به دنیا نیاری که بخوای جلوی ملکوتیا خجالت بکشی
کاش میشد آدمم کنییو جلوی ملکوتیا افتخار کنی که بگی این بنده منهههه
کاش میشد مهربوونیمو خرج تو کنم

کاش میشد واسه تو لوس بازی در بیارم نه برای شخصه دیگه ای
کاش میشد هر چیزی میخواستم از تو بخوام
کاش میشد من و تو
کاش میشد تو و من
کاش میشد حادثه های من برای تو خوشایند باشند
کاش میشد زندگیم رضایت تو را جلب
کاش میشد کاش میشد کاش میشد
کاش میشد هیچکس تنها من و تو
کاش میشدددمنو تو و هیچکسه دیگه
کاش میشد زندگیم , همه برای تو
کاش میشد بنده گیم تنها برای تو نه برای دیگران
کاش میشد درک اینکه تنها تو را میپرستم و تنها از تو یاری میخواهم
کاش میشد منو از گمراهان قرار ندهی
کاش میشد منو دوست داشتی خیلی خیلی زیاد
کاش میشد بنده خوب تو بودم همونی که تو دوست داشتی
کاش میشد مطمئن نبود که نوشته هامو نمیخونی
کاش میشد کاش میشد کاش میشد
کاش میشد برای تو بدنیا آمد
کاش میشد برای تو زیست
کاش میشد برای تو کمک به خلق کردکاش میشد برای تو راست گفت
کاش میشد برای تو مرد
کاش میشد درک آمدن به این دنیا چیست
کاش میشد درک کرد که زندگی یعنی تنها تو
کاش میشد معنی دوست داشتن را تنها برای تو به کار برد چون این حق توست
کاش میشد همیشه در گناه به یاد تو افتاد و دست از گناه برداشت
کاش میشد به یاد داشت که تو همیشه حاضری و دست از گناه برداشت
کاش میشد که اینها همه را همیشه بیاد داشت
کاش میشد تو را به آغوش کشید
کاش میشد پیش تو باشم
کاش میشد اینها سندی باشد برای آن لحظه که نامه اعمال را به دستانم میدهی
کاش میشد که من اونجا یادم باشه که بگم خدایا من نوشتم که تو خوبم کن
کاش میشد گفت نوشتم که بد هستمو تو خوبم کن
کاش میشد اونجا از من گله مند نباشی
کاش میشد کاش میشد الان پیش تو باشم
کاش میشد غم هجرانت به یادم بماند همیشه
کاش میشد همیشه به یاد تو بود
کاش میشد کمی بیشتر فکر کرد به تو
کاش میشد درسم برای تو
کاش میشد کارم برای تو
کاش میشد محبتم برای تو
کاش میشد نگاهم به تو نه به هیچ . . .
کاش میشد گناهم دوست داشتن تو
کاش میشد غیبتم از خوبی تو و بدی خودم
کاش میشد دلم برای تو بتپد
کاش میشد بهشتی وجود نداشت و اینجا بهشت بود
کاش میشد گناه نکردنم برای بهشتت نباشدو برای لقا ء تو باشد
کاش میشد گریهههههههههههههههههههههههههههه کنم در آغوش تو
کاش میشد بخندم در آغوش تو
کاش میشد هم آغوش تو بود
کاش میشد یک رنگ بود
کاش میشد دلم همون کوچیکی طاقت دوری تو رو نداشت و می مردم
کاش میشد من به تو برسم
کاش میشد تو را ببینم ولی موسی دید و . . . پس میترسمکاش میشد تو را بوسید
کاش میشد از تو خجالت بکشم در حین گناه
کاش میشد که گفت خدانگهدار ای حی مهربان ای بیکران ای ناجی ای عالم قادر و توانا دوستت دارم و از تو بسیاااااااااااااااااااااااااااار توقع دارم

من در کلبه فقرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم تو چون خودی نداری . امام سجاد (ع)

دلم نوشت امون بده

اگر چه زشت امون بده

بزار بیام جهنمم میشه بهشت

امون بده امون بده

این لحظه هم دوم بیار

اموون بده بزرگوار

بزگوار امون بده امون بده

یا مهدی حداقل تو بیا تا تنها دلخوشی مان تو باش ی ی ی

آقا جانم بیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

نگاه به چشمای غم زده امون کن ای آقا جانم

(کپی برداری از وبلاگ دوست خوبم یسنا جان)

2 تشکر شده از کاربر بهار برای ارسال مفید :
admin , اشک فراق ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : بهار
دلم  گرفته  ، برایم  "بهار" بفرستید
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد