انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » معرفی و دانلود نرم افزار » نرم افزار های کاربردی » دیکشنری رایگان و قدرتمند GoldenDict

دیکشنری رایگان و قدرتمند GoldenDict

این پروژه با هدف ایجاد یکی از ویژگی های غنی از برنامه مراجعه به فرهنگ لغت. آخرین نسخه 1.0.1 است. قابلی ندارد به اطراف نگاه کن، دانلود برنامه، ارائه بازخورد، و پیوستن به علت. امکانات این برنامه دارای ویژگی های زیر است: استفاده از بررسیکننده WebKit برای نمایندگی مقالات دقیق، کامل با همه قالب بندی ها، رنگ ها، تصاویر و لینک های. پشتیبانی از چندین فرمت های فایل های فرهنگ لغت، یعنی: بابل فایل های BGL، با تصاویر و منابع کامل واژه نامه ها از StarDict .ifo / .dict / .idx /
nd;akvd vhd'hk , rnvjlkn GoldenDict

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 75
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 605
پسند ها : 258
حالت من :  Vaaaaay.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/73.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:3
مدال پشتکار
مدال پشتکار
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

این پروژه با هدف ایجاد یکی از ویژگی های غنی از برنامه مراجعه به فرهنگ لغت.
آخرین نسخه 1.0.1 است. قابلی ندارد به اطراف نگاه کن، دانلود برنامه، ارائه بازخورد، و پیوستن به علت.

امکانات

این برنامه دارای ویژگی های زیر است:

• استفاده از بررسیکننده WebKit برای نمایندگی مقالات دقیق، کامل با همه قالب بندی ها، رنگ ها، تصاویر و لینک های.
  • پشتیبانی از چندین فرمت های فایل های فرهنگ لغت، یعنی:
    • بابل فایل های BGL، با تصاویر و منابع کامل
    • واژه نامه ها از StarDict .ifo / .dict / .idx / .syn
    • Dictd .index / .dict (DZ) فایل های فرهنگ لغت
    • ABBYY Lingvo فایل های منبع DSL، همراه با اختصارات. این فایل را می توان اختیاری با dictzip فشرده شده است. منابع فرهنگ لغت را می توان با هم به یک فایل زیپ بسته بندی شده است.
    • ABBYY Lingvo .lsa / .dat آرشیو صوتی. آن را می توان به طور جداگانه نمایه، و یا از فایل های DSL به آن اشاره شده است.
  • پشتیبانی از ویکیپدیا، ویکیواژه، یا هر سایت دیگر مبتنی بر مدیاویکی به انجام تلفن Lookups شوید.
  • امکان استفاده از وب سایت های دلخواه به عنوان دیکشنری از طریق الگوهای آدرس templated آن.
  • توانایی برای اجرای برنامه های خارجی دلخواه برای پخش صوتی و یا تولید محتوا (متن به گفتار، انسان صفحات و غیره) (استفاده از آخرین نسخه دستگاه گوارش برای این)
  • پشتیبانی برای دنبال کردن و گوش دادن به تلفظ از forvo.com
  • سیستم مورفولوژی Hunspell مبتنی بر، برای ریشه یابی کلمات و تلفظ پیشنهادات استفاده می شود.
  • توانایی شاخص دایرکتوری دلخواه با فایل های صوتی برای تلفن Lookups تلفظ.
  • مورد کامل از Unicode، تفکیک، نقطه گذاری و تاشو فضای خالی. این به این معنی توانایی تایپ کلمات بدون لهجه، مورد درست است، نقطه گذاری و یا فضاهای (به عنوان مثال تایپ Grussen 'grüßen در لغت نامه آلمانی عملکرد).
  • قابلیت اسکن پنجره. یک پنجره کوچک بالا میآید با ترجمه کلمه انتخاب شده از برنامه های دیگر است.
  • پشتیبانی از کلید میانبر جهانی. شما می توانید پنجره برنامه را در هر نقطه ای تخم ریزی، و یا به طور مستقیم ترجمه یک کلمه از کلیپ بورد.
  • از Tabbed Browsing در مدرن رابط کوارت 4.
  • کراس پلت فرم: Linux/X11 و ویندوز + قابل حمل به دیگران.
  • نرم افزار رایگان: GNU GPLv3 + مجوز.

نسخه موبایل

نسخه موبایل تجاری در حال حاضر در دسترس برای دستگاه های آندروید. با استفاده از آن را بهترین راه برای حمایت از این پروژه مالی است.

گرفتن لغت نامه برای GoldenDict

هستند بسیاری از فرهنگ های شخص ثالث این برنامه می تواند با کار وجود دارد. در اینجا ما برخی از منابع مشترک برای آنها فهرست می کنیم.

سلب مسئولیت دلیل: هیچ فایل دیکشنری در اینجا در این سایت میزبانی می شود، به جز برای یک زن و شوهر هستند که به خوبی شناخته شده است و که احتمالا به طور فعال در هر گونه کپی رایت را نقض نمی. اگر شما هر گونه محتوای فرهنگ لغت مراجعه کننده از این صفحه یا هر صفحه دیگر در این سایت دانلود کنید، آن را صرفا به شما که مسئول برای هر ناشی از نقض کپی رایت امکان پذیر است.

متاسفانه، بسیاری از محتوای فرهنگ لغت غیر آزاد، و این منطقه به طور کلی شناخته می شود بسیار تیره است. بنابراین:

شما با استفاده از هر گونه لینک های ارسال شده در اینجا تنها در معرض خطر خود شما

ما توصیه می کنیم برای تشویق سازندگان محتوای فرهنگ لغت با خرید محتوای فرهنگ لغت خود آن را خرید، و سپس دور انداختن برنامه های ناخواسته خود و استفاده از محتوای قانونی خریداری شده خود را با GoldenDict به جای.

در حال حاضر برای لینک.

• بابل (BGL) لغت نامه

کسانی که می توانند دریافت و در اینجا ، از سایت رسمی بابل. اگر به جای فایل های BGL شما می آورید. نصب های exe، استفاده از 7Zip برای استخراج آنها (استفاده از نسخه کامل 7Zip، است که پشتیبانی از فایل های CAB). فایل های BGL در داخل خواهد بود.
    برخی از واژه نامه ها رایگان هستند، برخی از آنها بر اساس تلاش و خرید ارائه شده است. ما شما را تشویق به خرید آنها بعد از شما آنها را سعی کردم اگر شما تصمیم گرفته اید شما قصد دارید استفاده از آنها.

• StarDict (.ifo / .dict / .idx / .syn) لغت نامه

برخی از دیکشنری ها را می توان یافت در اینجا (فرمت StarDict را انتخاب کنید به عنوان یک فرمت دانلود).

• ABBYY Lingvo. DSL فایل فرهنگ لغت

از آنجا که Lingvo محصول یک شرکت روسی است، بسیاری از سایت ها در اینجا در روسیه هستند. با این حال، بسیاری از لغت نامه موجود چیزی به با زبان روس خود، بنابراین شما می توانید سعی کنید به پیدا کردن آنچه شما می خواهید حتی اگر شما را نمی خواند روسی.

به عنوان نقطه شروع، یک فروشگاه بزرگ در اینجا وجود دارد . این لیست تقریبا تمام فرهنگ همیشه برای Lingvo ساخته شده است، اما هیچ فایل میزبان وجود دارد - فقط لینک در بهترین حالت. استفاده از آن برای پیدا کردن اینکه آیا فرهنگ لغت یا نه شما به دنبال در واقع وجود دارد - و گاهی اوقات بر روی لینک دانلود وجود دارد، و همچنین. همچنین توجه کنید که این سایت تا به یک لیست از سایت های دیگر با DSL. لغت نامه، در اینجا .

بسیار زیادی از فرهنگ خوب میزبانی در اینجا ، همه به راحتی قابل دانلود است.

در اینجا یکی دیگر از سایت اختصاص داده شده به ایجاد Lingvo واژهنامهها '.

و این انجمن موضوع همه چیز در مورد ایجاد لغت نامه کاربر در فرمت DSL است. آن است که بسیاری از محتوای ایجاد شده در حال حاضر، و از اعضای بسیار فعال هستند. شما ثبت نام به منظور خواندن آن نیاز دارند، هر چند.

برخی از لغت نامه های Lingvo در یک فرمت باینری. LSD تنها در دسترس است. کسانی که در فرم وارد شده است. DSL. هیچ راه رسمی برای باز کردن آنها به ... DSL وجود دارد، هر چند برخی از راه های غیر رسمی وجود دارند. اگر شما مطلقا نیاز به تبدیل برخی از LSD. به ... DSL، شما می توانید سعی کنید موضوع انجمن ذکر شده است، و یا فقط سعی کنید گوگلینگ.

موقعیت decompilation لغت نامه رسمی Lingvo رسمی ما است به شرح زیر است: ما بر این باورند که اگر شما از نظر قانونی خود کپی برنامه Lingvo، شما قادر به استفاده از لغت نامه خود را تحت هر برنامه دیگر از انتخاب شما واجد شرایط هستند، و بنابراین شما باید اجازه داده شود به decompile این لغت نامه را در تا آنها را به شکل سازگار است. با این حال، این عمل ممکن است expressely توسط EULA Lingvo ممنوع است. این که آیا این قانونی است و یا سوال برانگیز نیست. اگر شما شک و تردید وکیل خود مشورت کنید.

توجه داشته باشید برای دارندگان کپی رایت

به جای مبارزه با برنامه های جایگزین است که اجازه می دهد با استفاده از محتوای فرهنگ لغت خود را interoperatively، ما از شما می خواهم برای ایجاد زیرساخت های آن را به فروش برساند با استفاده از این برنامه به جای. ما در امکان یک بازار برای محتوای فرهنگ لغت، به عنوان مخالف به بازار مراجعه به فرهنگ لغت برای برنامه های اعتقاد دارند. اگر شما می خواهید به فروش محتوای خود را برای استفاده با GoldenDict، ما می تواند به شما کمک کند محل خرید خود در اختیار را به برنامه. همچنین شما می توانید برای استفاده از طرح های حفاظت از بلایای طبیعی را انتخاب کنید. با این حال، تمام کد اجرای آنها هنوز هم تحت GPL در دسترس باشد. ما بر این باوریم که این هنوز هم می تواند حفاظت کافی، از سال 1) در حالی که این امر می تواند برای دور زدن حمایت اصلاح کد منبع، اکثر کاربران هم خواهد شد فکر کردن در مورد آن است. اگر کسی می تواند به راحتی کپی فرهنگ لغت فرد دیگری، آن است که فقط آسان تر به آن را خرید نسبت به سرهم بندی کردن با برخی از کدهای منبع مرموز. 2) قوانین جلوگیری از به شکستن طرح حفاظت از کپی رایت وجود دارد، و 3) قانون کپی رایت به طور کلی استفاده از محتوای فرهنگ لغت وجود دارد.
مجوز باید عادلانه و غیر تبعیض آمیز به سایر فروشندگان ممکن است، و یا به هر یک از مطالب شخص ثالث دیگر. در مورد آن فکر می کنم.

آخرین نسخه: GoldenDict 1.0.1

نسخه جدید. برای جزئیات بیشتر نگاه کنید به تغییرات .

• نصب ویندوز 32 بیتی ، 16MB - فقط آن را اجرا کنید برای نصب برنامه. این کار هر فرهنگ محلی، که به جاهای دیگر دریافت می شود را شامل نمی شود. ویکیپدیا و وب سایت ها هنوز کار می کند، هر چند.
  • 32 بیتی ویندوز EN-RU-FA نصب ، 78MB - این یکی علاوه بر خود برنامه دارای دو دیکشنری (Apresyan EN-RU و Smirnitskiy RU-EN) و تلفظ کلمه انگلیسی. این اجازه می دهد تا سعی در از برنامه فورا و بدون جستجو برای هر یک از مطالب فرهنگ لغت. اگر شما در حال به روز رسانی از نسخه های قبلی، انجام حذف کامل برای اولین بار، در غیر این صورت برنامه به طور خودکار محتوا استفاده کنید.
  • 32 بیتی نسخه های قابل حمل ویندوز ، 20MB - فقط آن را از حالت زیپ خارج کرده در هر نقطه که شما می خواهید (به عنوان مثال درایو قلم) و قرار دادن لغت نامه خود را به محتوا / شاخه.
  • کد منبع ، 2.7MB - برای کاربران لینوکس و کسانی که می خواهند به ساخت برنامه های خود. در مشورت ساختمان آخرین نسخه از منبع
    دستورالعمل ها را برای ساختن نکات. کاربران لینوکس بهتر است فقط باید با استفاده از استفاده از توزیع آنها برای نصب برنامه.
  • EN-RU-EN محتوا ، 62MB - محتوا EN-RU-EN برای افراد لینوکس، دیدن توضیحات بالا. Untar آن را به / usr / محلی / اشتراک گذاری / نرم افزار / goldendict. حذف هر پیکربندی برنامه های قبلی اگر می خواهید محتوا به قلاب تا به طور خودکار انجام RM-RF ~ / goldendict.
  • کاربران لینوکس: نسخه های لینوکس معمولا بدون فایل های مورفولوژی آمده است. شما می توانید سیستم myspell / hunspell فایل استفاده کنید، اما در نسخه های بهتر با ساقه بیشتر در دسترس نیست به خصوص برای GoldenDict وجود دارد. دانلود آنها را در اینجا . زیپ لباس را باز کردن آنها به یک دایرکتوری جداگانه و تغییر مسیر مورفولوژی در برنامه به آن اشاره شده. آیا جایگزین از لغت نامه myspell سیستم شما با آن فایل ها - آنها را هر یک از عبارات جدید را اضافه نمی کند، فقط ساقه بیشتر است.
  • اگر شما نیاز به یک فرهنگ لغت انگلیسی خوب با مجوز روشن و آزاد، دریافت این یکی ، یک نسخه کامل از 3.0 بوده است به خصوص برای GoldenDict فرمت.

نوشته شده در دسامبر 3، 2010

نسخه خونریزی لبه

اگر شما تجربه مشکلات با نسخه منتشر شده، با استفاده از آخرین عکس فوری دستگاه گوارش در اینجا . دستورالعمل های ساختمان می باشد . کاربران ویندوز: آخرین ساخت در دسترس است .

همچنین نگاه کنید به

ساختمان آخرین نسخه از منبع
نسخه های قبلی

http://goldendict.org/wiki/index.php/File:Screenshot.png

ویرایش موضوع توسط : Sajjadiyya
در تاریخ : پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ قبل از ظهر

8 تشکر شده از کاربر Sajjadiyya برای ارسال مفید :
maryam20 , فاطمه 1 , sadaf , Mohammad - 23 , الما , , الی . ارمیا , غروب جمعه ,

می پسندم 6     1  5 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : Sajjadiyya
خدا تو مرا به خود شناسا کن که اگر تو شناسایم به خویش نفرمایى رسولت را نخواهم شناخت اى خدا تو رسولت را به من بشناسان و گرنه حجتت را نخواهم شناخت خدایا تو حجتت را به من بشناسان و گرنه از دین خود گمراه خواهم شد.

یا أَللّه  يا رَحْمانُ يا رَحِيمُ! يا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ، ثَبِّتْ قَلْبِى عَلى دِينِكَ.
اى خدا، اى رحمت گستر، اى مهربان، اى گرداننده ى دل ها، دل مرا بر دينت ثابت و استوار بدار.

اگه کسی ازدستم ناراحت یادلخوره با من درمیان بگذاره-پیام خصوصی به پروفایلم داخل انجمن بفرسته-داخل چت روم بیان کنه-sajjadiyya313@gmail.com   
  ***امان ازحق الناس***
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ قبل از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 70
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 34681
پسند ها : 6789
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/12.jpg

خیلی ممنون جناب انی ظلمت نفسی....

خسته نباشید....خداقوت.........

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : فاطمه 1

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 186
حالت :
اعتبار کاربر : 685
پسند ها : 79

من متوجه نشدم چی رو باید دانلود کنم! 16MB + 78MB ؟! این دو تا فایل؟ یا فقط فایل 78MB؟

دیکشنری بابیلون با گلاسوری هاش، غولی هست برا خودش!

دانلود دیکشنری:

دانلود گلاسوری ها:

[14 Mb] hEnglish Advanced
[21 Mb] Narcis

رمز عبور تمامی فایل ها: www.irlanguage.com

دانلود فایل PDF مربوط به راهنمای نصب، کرک کردن و استفاده از نرم افزار

توجّه:
- من از ورژن 6 بابیلون استفاده میکنم، و مشکلی ندارم. اما جدیداً نسخۀ 9 روی سایت قرار گرفته که ممکنه مشکلاتی رو با گلاسوری ها داشته باشه. پیشنهاد میکنم از ورژن 6 بابیلون استفاده کنید. (ورژن 6 رو باید تو نت سرچ کنید و پیدا کنید).
من همۀ گلاسوری هاشو دانلود نکردم (همۀ گلاسوری هاش حدود 2 گیگ حجم داره)، چون زیاد میشن و گیج کننده! لیست اونائی که خودم استفاده کردم رو گذاشتم.
- تو تنظیمات بابیلون، میتونید ترتیبِ قرار گرفتن دیکشنری ها رو مشخص کنید.

برای اطلاعات بیشتر، به لینک زیر مراجعه کنید (مطالعۀ کامنت ها هم مفید خواهد بود).
منبعلینک صفحۀ دانلود دیکشنری بابیلون + گلاسوری ها

ویرایش ارسال توسط : Mohammad - 23
در تاریخ : جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ بعد از ظهر

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ قبل از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : Mohammad - 23 »
من متوجه نشدم چی رو باید دانلود کنم! 16MB + 78MB ؟! این دو تا فایل؟ یا فقط فایل 78MB؟

دیکشنری بابیلون با گلاسوری هاش، غولی هست برا خودش!

دانلود دیکشنری:

دانلود گلاسوری ها:

[14 Mb] hEnglish Advanced
[21 Mb] Narcis

رمز عبور تمامی فایل ها: www.irlanguage.com

دانلود فایل PDF مربوط به راهنمای نصب، کرک کردن و استفاده از نرم افزار

توجّه:
- من از ورژن 6 بابیلون استفاده میکنم، و مشکلی ندارم. اما جدیداً نسخۀ 9 روی سایت قرار گرفته که ممکنه مشکلاتی رو با گلاسوری ها داشته باشه. پیشنهاد میکنم از ورژن 6 بابیلون استفاده کنید. (ورژن 6 رو باید تو نت سرچ کنید و پیدا کنید).
من همۀ گلاسوری هاشو دانلود نکردم (همۀ گلاسوری هاش حدود 2 گیگ حجم داره)، چون زیاد میشن و گیج کننده! لیست اونائی که خودم استفاده کردم رو گذاشتم.
- تو تنظیمات بابیلون، میتونید ترتیبِ قرار گرفتن دیکشنری ها رو مشخص کنید.

برای اطلاعات بیشتر، به لینک زیر مراجعه کنید (مطالعۀ کامنت ها هم مفید خواهد بود).
منبعلینک صفحۀ دانلود دیکشنری بابیلون + گلاسوری ها

شما همون شانزده بیتی رو دانلود کن اگه میخوای نصب کنی.اگه میخوای بتونی داخل فلشت بریزیش و فلش رو همراه خودت ببری تا از طریق فلش-بدون نیاز به نصب-روی ویندوز ازش استفاده کنی که اون بیست مگابایتی رو دانلود کن و از حالت فشرده خارجش کن.
واما دیکشنری بابیلون به خاطر داشتن گلاسوریهای قدرتمندش هست که قدرتمند شده.پس شما همین گلدن دیکت رو نصب کن تا نیازی به کرک نداشته باشی-و از گلاسوریهای دیکشنری بابیلون استفاده کن تا قدرت بابیلون را در گلدن دیکت حس کنی.
گلاسوریهای دیکشنری بابیلون پسوند BGLدارند.اونها رو از همون سایت که خودت گفتی-وقتی دانلود کردی -برو داخل پوشه ی این نرم افزار GoldenDict ,و کپی کن اونها داخل پوشه ای به نام contentتا بتونی ازشون استفاده کنی.برای اطمینان دیکشنری رو باز کن و F3رو بزن و داخل سر برگ Filesمیتونی آدرس محل قرار گرفتن دیکشنری ها-همون مترجم ها- رو ببینی.و داخل سربرگ Dictionaries میتونی لیست دیکشنریهایی که نصب شده و قابل استفاده هستند رو ببینی.
درضمن کرک حرام است.اگه نمیتونی پول بدی و بخری این بابیلون رو -پس از نرم افزار رایگانش که میتونی استفاده کنی.
اگه نمیتونی که گناه نکنی-کرک گناه و حرام است و حق الناس-پس کمتر گناه کن حداقل.
امیدوارم متوجه منظورم شده باشی.در ایران داخل این سایتها انواع و اقسام نرم افزارها رو ریختن جلوی شما به صورت رایگان که طرف با کلی زحمت درستشون کرده.با کلی هزینه.یا کلی زمان.با کار گروهی.داخل شرکت مایکروسافت چند نفر کار میکنند؟>همشون به خاطر ویندوز کرک شده که داری استفاده میکنی جلوتو میگیرن.ذره ذره همشو خدا حساب میکنه برات.
حالا طرف میاد میگه نمیدونم چرا تو کار کامپیوتریم-همش بد میارم.
یا  اون یکی میاد میگه حالا که اینا ما رو از نرم افزارهاشون محروم میکنن-تحریم-ما هم اونا رو از پول محروم میکنیم-خریدن نرم افزار.
ولی نمیدونه یا نمیخواد بدونه که دیگه خیلی دارند شورشو در میارن.همه همه همه کرک کرک کرک.دیگه کاری به تحریم شده و نشده ندارن. از اول تا آخر همش کرک.این درستشه؟یعنی کل جهان ما رو تحریم کرده که ما داریم کل نرم افزارها رو کرک میکنیم و رایگان-دزدی- ازشون استفاده میکنیم؟

اگر هم بگم که لینوکس رایگان قدرتمند رو جایگزین ویندوزغیر قانونی کرک شده کنین>>> که میگین نمیتونین.یعنی شیعه نمیتونه گناه نکنه یا شیعه نیستی؟؟؟این اراده ی یک محب امام زمان (عج) هست؟همش همین؟اراده ضعیفه یا ایمان ضعیفه...

..........وای از دل امام زمان (عج).

ویرایش ارسال توسط : Sajjadiyya
در تاریخ : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ بعد از ظهر

می پسندم        0 

خدا تو مرا به خود شناسا کن که اگر تو شناسایم به خویش نفرمایى رسولت را نخواهم شناخت اى خدا تو رسولت را به من بشناسان و گرنه حجتت را نخواهم شناخت خدایا تو حجتت را به من بشناسان و گرنه از دین خود گمراه خواهم شد.

یا أَللّه  يا رَحْمانُ يا رَحِيمُ! يا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ، ثَبِّتْ قَلْبِى عَلى دِينِكَ.
اى خدا، اى رحمت گستر، اى مهربان، اى گرداننده ى دل ها، دل مرا بر دينت ثابت و استوار بدار.

اگه کسی ازدستم ناراحت یادلخوره با من درمیان بگذاره-پیام خصوصی به پروفایلم داخل انجمن بفرسته-داخل چت روم بیان کنه-sajjadiyya313@gmail.com   
  ***امان ازحق الناس***
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 67
حالت :
اعتبار کاربر : 47753
پسند ها : 10840
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : باران 313

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 186
حالت :
اعتبار کاربر : 685
پسند ها : 79

ممنون از راهنماییتون.

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

چون از فرمت bgl فقط پشتیبانی میکنه و همه ی گلاسوریهای دیکشنری بابیلون فرمت bgl ندارند-پس این لینک رو برای کسانی که میخواهند استفاده کنند گذاشتم:

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

***امان ازحق الناس***
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 12
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 13846
پسند ها : 3168
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/bye1.jpg

عضو غایب دل گیر و غمگینم...دیگرنای نوشتن ندارم...خسته ی خسته ام

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : الی . ارمیا

شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!

...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی
ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل
زاینده رود...
که با سطل خیسش می کنند!!

وقتی برای تو می نویسم
می شوم
خلیج فارس
آنقدر زیبا
که دیگران
نوشته هایم را
به اسم خود ثبت می کنند
مثل
خلیج عربی....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
حالت :

اما اگه پول داشتی اون بابیلون رو بخری بهتراز این گلدن دیکت شاید باشه .
من که یه کتاب لغت نامه میخرم میگذارم کنارم راحت و خوب
اما دیکشنریهای ساخت ایران هم وجود دارند که ارزانتر هستند.

می پسندم        0 

***امان ازحق الناس***
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [9]
بانو
rating
شماره عضویت : 12
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 13846
پسند ها : 3168
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/bye1.jpg

عضو غایب دل گیر و غمگینم...دیگرنای نوشتن ندارم...خسته ی خسته ام

نوشته شده توسط : Sajjadiyya »
اما اگه پول داشتی اون بابیلون رو بخری بهتراز این گلدن دیکت شاید باشه .
من که یه کتاب لغت نامه میخرم میگذارم کنارم راحت و خوب
اما دیکشنریهای ساخت ایران هم وجود دارند که ارزانتر هستند.

بابیلونو مگه میخرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا دانلودش نمیکنید؟

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : الی . ارمیا

شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!

...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی
ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل
زاینده رود...
که با سطل خیسش می کنند!!

وقتی برای تو می نویسم
می شوم
خلیج فارس
آنقدر زیبا
که دیگران
نوشته هایم را
به اسم خود ثبت می کنند
مثل
خلیج عربی....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ بعد از ظهر نمایش پست [10]
عضو
rating
حالت :

اگه بخوای روز قیامت یه اسراییلی جلوت رو نگیره که از خوبیهات برداره برا خودش-مفت و مجانی--->پس بدون رضایت سازنده ی بابیلون-ازاون رایگان استفاده نکن.

من ترجیح میدم بابیلون رو نخرم و به جاش اگه خواستم بخرم و خرج کنم-->یه دیکشنری ساخت ایران بخرم.
اما تا goldendictهست--->نیازی به بقیه ندارم.

می پسندم        0 

***امان ازحق الناس***
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
دیکشنری ، رایگان ، قدرتمند ، GoldenDict ،

« دیکشنری رایگان Lingoes | آچار فرانسه ی رایگانی که نیاز هست... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:16 پیش از ظهر