انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اطلاعیه ها » اطلاعیه های مدیران و ناظران » دزدی سایت هاست به هاست از یاران منتظر

دزدی سایت هاست به هاست از یاران منتظر

چندی پیش متوجه شدم سایت هاست به هاست که مدعی طراحی و ساخت چت روم هستش اقدام به سرقت قالب، بک گراند و عکس های مذهبی که خودم شخصا طراحیشون کردم و براشون کلی وقت گزاشتم کرده. از همینجا اعلام میکنم کلیه  چت روم هایی که با عکس های بنده توسط سایت هاست به هاست و هر سایت طراحی چت روم ساخته شده شرعی نبوده و بنده راضی نیستم مگر با ذکر نام و آدرس یاران منتظر.  
ncnd shdj ihsj fi ihsj hc dhvhk lkjzv

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28298
پسند ها : 3479
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
مدال تخصص
مدال تخصص
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

چندی پیش متوجه شدم سایت هاست به هاست که مدعی طراحی و ساخت چت روم هستش
اقدام به سرقت قالب، بک گراند و عکس های مذهبی که خودم شخصا طراحیشون کردم و براشون کلی وقت گزاشتم کرده.
از همینجا اعلام میکنم کلیه  چت روم هایی که با عکس های بنده توسط سایت هاست به هاست و هر سایت طراحی چت روم ساخته شده شرعی نبوده و بنده راضی نیستم
مگر با ذکر نام و آدرس یاران منتظر.

ویرایش موضوع توسط : admin
در تاریخ : یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ بعد از ظهر

10 تشکر شده از کاربر admin برای ارسال مفید :
الی . ارمیا , الما , قمر , لیلی 313 , Mohammad - 23 , عاشق کربلا , بلاغ مبین , sadaf , محمدELE , mohadeseh ,

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :7 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :6 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ قبل از ظهر نمایش پست [1]
معاون انجمن
rating
شماره عضویت : 179
حالت :
اعتبار کاربر : 2309
پسند ها : 317
حالت من :  Azkhodrazi.gif

اینجا ایرانه دیگه و کپی رایت معنی نداره فقط میشه گفت که رضایتی ندارید از این کار سایت دانلودها تازه قالبشو عوض کرده هنوز 1 روزم نشده قالبشو کپی کردن امیدوارم این شخص نیز که همون هاست به هاسته یکم فکر کنه در کارهاش

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : مرتضی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

اقا اینجاایرانه رو اصلا قبول ندارم هرجای دنیا هم باشی از این بی معرفتیها میشه
یعنی چی که به محض اینکه یه بحثی پیش میاد همه میگیم اینجا ایرانه-من وشما این جامعه رو ساختیم
وهمه باید مقید باشیم به انجام ندادن چنین کارهایی
خیلی زشته وقتی کاری میشه اینجا ایرانه-حالا اگر همین کار توی یه کشوری دیگه انجام میشد
که میشه اونجا اخر دمت گرم بود 
ولی روی سخنم با علی اقاست-من ابرازتاسف میکنم که یه ادمی اینطوری پیدا شده واین کار رو کرده
البته بدون اجازه شما-امااین اقایی که این کار رو کرده این تصاویر رو برای کار خوبی استفاده کرده یا
برای کارهای بد اگر خوب که شما نیز شریک درخوبیها واگر بد بایسته است به سراغش برویم وحرفی
برای تنبه او بصورت دسته جمعی زده شود-
ومخلص کلام:دوستان ایرانی بودن خودمان را زیر سوال نبریم حضرت رسول صلی الله علیه واله سخنان بسیاری در تایید ایرانیان
فرمودند که در وصف این عربها نفرموده اند.سلمان انقدر در معنویت بالا رفته است که حضرت رسول می فرماید سلمان منا اهل البیت
نمی خوام کاراین اقا رو تبرئه کنم ولی به خودمان شک داشتن را وایران را زیر سوال بردن را خوب نمیدانم-درشرایط کنونی خیلی ها
منتظر چنین حرفهایی هستندکه بگوییند شما هیچ نیستید با دوتا بمب برای مثال سیستم دفاعیتون از بین میره حال خودمان دامن بزنیم به
این حرف زیاد خوب نیست

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ قبل از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 12
حالت :
اعتبار کاربر : 13846
پسند ها : 3168
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/bye1.jpg

عضو غایب دل گیر و غمگینم...دیگرنای نوشتن ندارم...خسته ی خسته ام

عجب
نامردی کرده خداییش
قیمتش 200 هزارتا650تومانه
مگه طراحی چتروم چیه که انقد ا زمردم میگیره
ادمین کیف میکنه الان چن صد هزارتومن ازطرف تو کاسب شده
نامرد.....و .....

ویرایش ارسال توسط : الی . ارمیا
در تاریخ : یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ قبل از ظهر

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر

امضای کاربر : الی . ارمیا

شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!

...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی
ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل
زاینده رود...
که با سطل خیسش می کنند!!

وقتی برای تو می نویسم
می شوم
خلیج فارس
آنقدر زیبا
که دیگران
نوشته هایم را
به اسم خود ثبت می کنند
مثل
خلیج عربی....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ قبل از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 12
حالت :
اعتبار کاربر : 13846
پسند ها : 3168
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/bye1.jpg

عضو غایب دل گیر و غمگینم...دیگرنای نوشتن ندارم...خسته ی خسته ام

راستی مدیر ادمین عزیز یه چیزی:

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : الی . ارمیا

شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!

...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی
ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل
زاینده رود...
که با سطل خیسش می کنند!!

وقتی برای تو می نویسم
می شوم
خلیج فارس
آنقدر زیبا
که دیگران
نوشته هایم را
به اسم خود ثبت می کنند
مثل
خلیج عربی....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ بعد از ظهر نمایش پست [5]
معاون انجمن
rating
حالت :

نوشته شده توسط : سینا24 »
یعنی چی که به محض اینکه یه بحثی پیش میاد همه میگیم اینجا ایرانه-من وشما این جامعه رو ساختیم
خیلی زشته وقتی کاری میشه اینجا ایرانه-حالا اگر همین کار توی یه کشوری دیگه انجام میشد
ولی روی سخنم با علی اقاست-من ابرازتاسف میکنم که یه ادمی اینطوری پیدا شده واین کار رو کرده
البته بدون اجازه شما-امااین اقایی که این کار رو کرده این تصاویر رو برای کار خوبی استفاده کرده یا
برای کارهای بد اگر خوب که شما نیز شریک درخوبیها واگر بد بایسته است به سراغش برویم وحرفی
ومخلص کلام:دوستان ایرانی بودن خودمان را زیر سوال نبریم حضرت رسول صلی الله علیه واله سخنان بسیاری در تایید ایرانیان
فرمودند که در وصف این عربها نفرموده اند.سلمان انقدر در معنویت بالا رفته است که حضرت رسول می فرماید سلمان منا اهل البیت
نمی خوام کاراین اقا رو تبرئه کنم ولی به خودمان شک داشتن را وایران را زیر سوال بردن را خوب نمیدانم-درشرایط کنونی خیلی ها
منتظر چنین حرفهایی هستندکه بگوییند شما هیچ نیستید با دوتا بمب برای مثال سیستم دفاعیتون از بین میره حال خودمان دامن بزنیم به
این حرف زیاد خوب نیست

ببخشید اقای سینا من منظورم از اینجا ایرانه اینه که قانونی به اسم کپی رایت وجود نداره در کشورهای خارجی همین ویندوزی که تو سیستم شماست و به قیمت 1000 یا 500 تومن خریداری کردید در حقیقت اصل نیست و کرک شده اند چه معنی داره آدم بیاد 1 میلیون تومن هزینه کنه و بعد یکی دیگه بیاد کپیش کنه و به اسم خودش بزنه اونوقت چه حسی به صاحب مطلب داده میشه این کار نمی گم در خارج بلکه در کشورهای دارای علم ممنوعه یک نرم  افراز یا یک مطلبی که به اسم شما منتشر میشه رو حق ندارن کپی یا کرک بشه من نمیدونم چرا به اینجا ایرانه حساس هستید ولی بازم میگم اینجا ایرانه و اینقد باید این کلمرو گفت تا به خودشون بیاین که ما عقب هستیم.و قوانینی باید در این زمینه می بود که وضع این قوانین کار دشواری نیست.
می خواین یک نمونه دیگه بگم:
یک استادی بود خیلی میگفت ایرانه ما ایرانه و کلی منابع داریم مانند نفت اگه کمبود پرتقال باشه تو کشورمون اون لوله ی نفتو یکم باز میکنیم چنیدین تن پرتقال وارد می کنیم هر چی کم داشته باشیم از همین نفت وارد میکنیم در صورتی که این طرز تفکر اشتباهه داشت این برداشتو ایجاد می کرد ما با استفاده از همین نفت هیچ کمبودی نخواهیم داشت...کشورهایی مثل چین تو کتاب هایی درسیشون نوشتن ما درسته این همه در تجارت پیشرفت کردیم و به این قدرت رسیدیم ولی بدونید که کشور چین هیچ منابع طبیعی نداره که به اینجا رسیده و از عقلشون استفاده کردن......میبینید چقد بین طرز تفکر تفاوت وجود داره ما باید نواقص خودمونو بگیم تا برطرفش کنیم نه این که بگیم نه چنین چیزی وجود نداره. خیلی مثال هست که میتونم بزنم که بازم میزنم بیشتر فکر کنید:
تو کشور ما یک بچه ی 10 ساله میتونی هر فیلمی بره از سی دی فروشی ها بخره و نگا کنه ولی (بازم نمی گم خارجی ها) تو کشورهای دارای علم نمی گم همشون که بد برداشت نکنین سی دی هاشون دارای پسورده به هر کسی سی دی نمیدم یا مثل اینجا سی دیاش کپی نیست اصلا تلویزیوناشونم الکی الکی در دسترس نیست که یک بچه بشینه و برنامه ای مناسب با سنش نیست نگا کنه. من نمی گم پاشین برین خارج نه عزییییییییییزززززز
ولی ای کاش ما اینقد قوانین خوبی داشتیم که خارجیا بیان از ما تقلید کنن چی بگم دیگه قضاوت با شما
حالا جواب سوال های شما:
قسمت 1) اقا اینجاایرانه رو اصلا قبول ندارم هرجای دنیا هم باشی از این بی معرفتیها میشه
جواب: در زمینه ی کپی رایت اصلا اینطور نیست.
قسمت 2) این اقایی که این کار رو کرده این تصاویر رو برای کار خوبی استفاده کرده یا
برای تنبه او بصورت دسته جمعی زده شود
جواب:این شخص این تصاویر و قالب رو به اسم خودش ثبت و به فروش می گذاره کاری که اقای آدمین مدت زیادی برای آن صرف کرده بود و با چند دقیقه کپی شد و باید شخص اجازه می گرفت
 قسمت3)ومخلص کلام:دوستان ایرانی بودن خودمان را زیر سوال نبریم
جواب:شما بد برداشت کردین که من ایرانی بودن را زیر سوال بردم فکر نکنم کلمه ی اینجا ایرانه این معنیو بده.

می پسندم 7     0  7 

تعداد پسند های ( 7 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ قبل از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

نوشته شده توسط : مرتضی »
این حرف زیاد خوب نیست

ببخشید اقای سینا من منظورم از اینجا ایرانه اینه که قانونی به اسم کپی رایت وجود نداره در کشورهای خارجی همین ویندوزی که تو سیستم شماست و به قیمت 1000 یا 500 تومن خریداری کردید در حقیقت اصل نیست و کرک شده اند چه معنی داره آدم بیاد 1 میلیون تومن هزینه کنه و بعد یکی دیگه بیاد کپیش کنه و به اسم خودش بزنه اونوقت چه حسی به صاحب مطلب داده میشه این کار نمی گم در خارج بلکه در کشورهای دارای علم ممنوعه یک نرم  افراز یا یک مطلبی که به اسم شما منتشر میشه رو حق ندارن کپی یا کرک بشه من نمیدونم چرا به اینجا ایرانه حساس هستید ولی بازم میگم اینجا ایرانه و اینقد باید این کلمرو گفت تا به خودشون بیاین که ما عقب هستیم.و قوانینی باید در این زمینه می بود که وضع این قوانین کار دشواری نیست.
یک استادی بود خیلی میگفت ایرانه ما ایرانه و کلی منابع داریم مانند نفت اگه کمبود پرتقال باشه تو کشورمون اون لوله ی نفتو یکم باز میکنیم چنیدین تن پرتقال وارد می کنیم هر چی کم داشته باشیم از همین نفت وارد میکنیم در صورتی که این طرز تفکر اشتباهه داشت این برداشتو ایجاد می کرد ما با استفاده از همین نفت هیچ کمبودی نخواهیم داشت...کشورهایی مثل چین تو کتاب هایی درسیشون نوشتن ما درسته این همه در تجارت پیشرفت کردیم و به این قدرت رسیدیم ولی بدونید که کشور چین هیچ منابع طبیعی نداره که به اینجا رسیده و از عقلشون استفاده کردن......میبینید چقد بین طرز تفکر تفاوت وجود داره ما باید نواقص خودمونو بگیم تا برطرفش کنیم نه این که بگیم نه چنین چیزی وجود نداره. خیلی مثال هست که میتونم بزنم که بازم میزنم بیشتر فکر کنید:
تو کشور ما یک بچه ی 10 ساله میتونی هر فیلمی بره از سی دی فروشی ها بخره و نگا کنه ولی (بازم نمی گم خارجی ها) تو کشورهای دارای علم نمی گم همشون که بد برداشت نکنین سی دی هاشون دارای پسورده به هر کسی سی دی نمیدم یا مثل اینجا سی دیاش کپی نیست اصلا تلویزیوناشونم الکی الکی در دسترس نیست که یک بچه بشینه و برنامه ای مناسب با سنش نیست نگا کنه. من نمی گم پاشین برین خارج نه عزییییییییییزززززز
ولی ای کاش ما اینقد قوانین خوبی داشتیم که خارجیا بیان از ما تقلید کنن چی بگم دیگه قضاوت با شما
حالا جواب سوال های شما:
قسمت 1) اقا اینجاایرانه رو اصلا قبول ندارم هرجای دنیا هم باشی از این بی معرفتیها میشه
قسمت 2) این اقایی که این کار رو کرده این تصاویر رو برای کار خوبی استفاده کرده یا
جواب:این شخص این تصاویر و قالب رو به اسم خودش ثبت و به فروش می گذاره کاری که اقای آدمین مدت زیادی برای آن صرف کرده بود و با چند دقیقه کپی شد و باید شخص اجازه می گرفت
جواب:شما بد برداشت کردین که من ایرانی بودن را زیر سوال بردم فکر نکنم کلمه ی اینجا ایرانه این معنیو بده.

عزیز جان فقط یک کلام ویندوزی که در دست شماست را باید به قیمت گزافی که اونها میدن رو بخری تا وقتی همین کشورهایی مثل امریکا خون ملتهایی مثل ما رو توی شیشه میکنن همین بازیه چیزی بنام کپی رایت مفهوم نداره
بگذاریه کم سیاسیش کنیم یادتون نره اگر چراغی توی غرب روشنه وباعث پیشرفتشون شده یک چراغ اینجا خاموش شده تا اونها بتونن در روشنایی همین چراغ ویندوز بسازن وبعدشم کپی رایت رو حاصل کنن که باید نسخه اورجینالش باشه
اونها انقدر به ملت ما بدهکار هستند که تا دنیا دنیاست بدهکار بمونن این یکی از مسائل
نخیر من حساس نیستم به اسم ایرانی وایرانی بودن خیر ما اول کار شیعه هستیم وشیعه امامانی ازجنس نور

ولی اینکه بخواهیم خودمان روبدون علم بدانیم وانها را صاحب قدرت وعلم برای من جای حرف وحدیث دارد
منم گفتم اگر کسی استفاده کرده از تصاویر حداقلش اینه که بریم صحبت کنیم راهش اینه شما راه بهتری دارید یا علی بفرمایین بریم برجکش رو پیاده کنیم

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [7]
معاون انجمن
rating
حالت :

نوشته شده توسط : مرتضی »
این حرف زیاد خوب نیست

حالا جواب سوال های شما:

عزیز جان فقط یک کلام ویندوزی که در دست شماست را باید به قیمت گزافی که اونها میدن رو بخری تا وقتی همین کشورهایی مثل امریکا خون ملتهایی مثل ما رو توی شیشه میکنن همین بازیه چیزی بنام کپی رایت مفهوم نداره
بگذاریه کم سیاسیش کنیم یادتون نره اگر چراغی توی غرب روشنه وباعث پیشرفتشون شده یک چراغ اینجا خاموش شده تا اونها بتونن در روشنایی همین چراغ ویندوز بسازن وبعدشم کپی رایت رو حاصل کنن که باید نسخه اورجینالش باشه
اونها انقدر به ملت ما بدهکار هستند که تا دنیا دنیاست بدهکار بمونن این یکی از مسائل
نخیر من حساس نیستم به اسم ایرانی وایرانی بودن خیر ما اول کار شیعه هستیم وشیعه امامانی ازجنس نور

ولی اینکه بخواهیم خودمان روبدون علم بدانیم وانها را صاحب قدرت وعلم برای من جای حرف وحدیث دارد
منم گفتم اگر کسی استفاده کرده از تصاویر حداقلش اینه که بریم صحبت کنیم راهش اینه شما راه بهتری دارید یا علی بفرمایین بریم برجکش رو پیاده کنیم

من دیگه چیزی نمی گم از علم حرف میزنم میرین سمت امریکا و اسرائیلو بمب اتم
فقط اینو بگم که من زیاد با شما اشنا نیستم فقط این چند خطی که با شما اشنا شدم باید اینو به شما می گم حرف های شما قبول من از امروز این برداشت از حرف های شما در ذهنم به وجود اومد
دیگه کت شلوار
برق
انگلیسی
منابع علمی خارجی
زبان عربی
کامپیوتر
و اینترنت استفاده نمی کنم چون مال خارجیاس.
من میگم از نظر یک سری مسائل ضعیف هستیم شما این برداشتو کردین؟؟؟؟؟(یعنی ما علم نداریم یعنی هیچی نیستیم)
موضوع کلام من این بود...
اینجا ایرانه و در ایران کپی رایت وجود نداره.........ببین به چه موضوعی رسیدیم.
البته می تونم تک تک حرفاتون با مثال ها پاسخ بدم ولی چون میدونم شما از حرفام به سمت امریکا و بمب اتم میریم بهتره کش دار نشه با تشکر

می پسندم 2     0  2 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ بعد از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
شماره عضویت : 384
حالت :
اعتبار کاربر : 2376
پسند ها : 433
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

عجب!!!!!!!!برکتی در چنین اقداماتی نیست وضربه اش راحتما می خورندضمن اینکه بغض می کنید ذوق هم داشته باشید چقدر کارتون بیست بوده ازتون دزدی شده ***ستاد روحیه به جوانا ن مستعد وطن

می پسندم 7     0  7 

تعداد پسند های ( 7 ) از این کاربر

امضای کاربر : هدی

والسلام علی من تبع الهدی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
شماره عضویت : 26
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 5894
پسند ها : 746

مرسی اقا سینا

می پسندم        0 

امضای کاربر : بهار
دلم  گرفته  ، برایم  "بهار" بفرستید
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
دزدی ، سایت ، هاست ، به ، هاست ، از ، یاران ، منتظر ،

« قابل توجه خانم هاي محترم انجمن | اطلاعیه مشکل چت روم »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:53 بعداز ظهر