انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » تولد » 1392 » تولدی برای امیر رضا

تولدی برای امیر رضا

سلام دوستان خوبمو یاران قدیمی ..... خوبین ان شالله بازم یه اتفاق جدید و یه متن جدید والا امشب شب تولد امیر رضای مهربونمه گفتم چند خطی براش بنویسم البته میدونم هیچوقت خبر دار نمیشه از این متن ولی خب پدرمو دوسدارم برای پسرم کم نذارم ولو تو فضای مجازی. دو ماهی میشه نمازو شروع کرده حتی نماز صبح هم پامیشه وضو میگیره البته ناگفته نمونه ها وقتی هم بیدار نمیشه صبح یه سجاده میذارم بالاسرش وقتی بیدار میشه میپرسه من نماز خوندم منم میگم ارههههههههههه پسرم خوندی یادت نیست ههههههه
j,gnd fvhd hldv vqh

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۴ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 41
حالت :
اعتبار کاربر : 500
پسند ها : 89
حالت من :  Sarbezir.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:1
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

سلام دوستان خوبمو یاران قدیمی ..... خوبین ان شالله

بازم یه اتفاق جدید و یه متن جدید

والا امشب شب تولد امیر رضای مهربونمه گفتم چند خطی براش بنویسم البته میدونم هیچوقت خبر دار نمیشه از این متن ولی خب پدرمو دوسدارم برای پسرم کم نذارم ولو تو فضای مجازی.

دو ماهی میشه نمازو شروع کرده حتی نماز صبح هم پامیشه وضو میگیره البته ناگفته نمونه ها وقتی هم بیدار نمیشه صبح یه سجاده میذارم بالاسرش وقتی بیدار میشه میپرسه من نماز خوندم منم میگم ارههههههههههه پسرم خوندی یادت نیست ههههههه اونم یه نگاه عاقل اندر سفیه میندازه و میگه اره جونه ...... چند شب پیش خوابیده بود اومدم پتو بکشم روش دیدم ماشالله چقدر بزرگ شده دیگه اون بچه ی شیطون گذشته نیست که با کش میبستیمش بدرخت و بعد ولش میکردیم .... قران حفظ میکنه و دائما مفاتیح دستشه و تسبیح هم که دیگه نگو ...

یه بار رفتم مدرسش معلمش گفت حاج اقا پسرتون کتاب ارتباط با خدا میاره مدرسه میگه خانوم برا بچه ها بخون شما از ش خواستین گفتم من ؟ نه بابا من خودم مدتهاست ارتباطم با خدا قطع شده ( خنده ی ریز خانوم معلم ) و خندهی درشت من ههههههههههه البته نه به این درشتی .....سوالای توحیدیش خیلی بالاست و کلا مثل خودم شوخ طبع و بذله گوئه تا جایی که مجبورم از روشهای مخصوص علما استفاده کنم هههههههههه.... یادمه وقتی هنوز ازدواج نکرده بودم هر چقدر سعی میکردم بفهمم پدر یعنی چی بازم کلی علامت سوال دور سرم بود ولی وقتی امیرم دنیا اومد تازه فهمیدم پدر یعنی چی... وقتی بهش میگم بیا بریم ماشین بشوریم دستمال بر میداره میاد فکر میکنم یه تکیه گاه دارم یه تکیه گاه کوشولو موشولو....زمانی که مستاجر بودیم ( یه جوری میگه انگار سال چهل و دو بوده ) همین الانم مستاجریم .... البته هممون تو دنیا مستاجریم ...یادمه سوت اغاز دربی 66 بود فکر کنم که زده شد زنگ خونه ی ما هم بصدا در اومد ج که دادم دیدم ملک عذابه وای صاحب خونه ی مهربون خوش زبون شیرین زبون بفرمایید اقا حاجی سلام وعلیکم السلام ...اگه میشه ده میلیون بذارید رو پول پیش خونه ...... جانننننننننن...... خب ندارید 9......... جان..... خب اگه اونم ندارید پاشید برید میخوام بدم به رفیقم....عاقا عاقا چرا قاطی میکنی کی گفته نداریم ما خونمون شیر بنزین داریم .... حسابمون تو بانک های سوییس سر ریز شده ... کی گفته نداریم بابا ما آخوندیم.... تو دلم گفتم ما هم که شدیم ماشین آر دی تومون خودمونو میسوزونه و بیرونمون مردمو... گفت حاجی گفتم بله ...کی بیام بگیرم.... گفتم اخر ماه خلاصه رفت .... شب که داشتیم تو خونه حرف میزدیم پسرم اومد گفت بابا گفتم جونم پسرم گفت بابا این کارتهای هدیه است که میگرفتی و بهم میدادی ( البته خالی میکردم بعد بهش میدادمو اون فکر میکرد توش پوله) گفتم خب گفت اینا رو ببر بانک پولاشو بگیر بده اقای بوقققققققققققق گفتم نمیخواد پسرم من خودم بانک رو میخرم مگه ندیدی مردم میگن ما مایه داریم خب هستیم ههههههههه بعد دو سه قدمی رفت و برگشت گفت بابا گفتم جونم گفت یعنی من دیگه نباید بستنی بخورم ؟ بغلش کردمو گفتم جونه دلم هم هی بستنیهای عالمو برات میخرم این چه حرفیه.... حالا این پسر با غیرتم تازه داره میره تو 9 سال.... 6 سال دیگه میره حوزه که نشه مثل باباش بشه مثل علمایی که حرفو عملشون یکی بود... قرار گذشاتم 15 سالش بشه ببرمش خدمت ایت الله مهدوی کنی دستشو بذارم تو دست این عالم عامل و بسپرمش به مهدی فاطمه عج .... البته دروس کلاسیکشم همزمان بخونه و بشه یه حوزویه دانشگاهی ان شالله ... 18 سالگی هم براش زن میگیریم ان شالله تا رکورد باباشو که بیست سالگی بوده رو بشکنه .... از قدیم گفتن پسر کو ندارد نشان از پدر هههههه

خیلی طولانی شد......

کلام اخر اینکه :  پ سرم بهم گفت که به عمه پونه و عمه نازنین بگو برام تولد بگیرن منم گفتم حالا ببینیم عمه ها چیکار میکنن این شما و این تولدی برای امیر رضا به کار گردانی عمه پونه و تهیه کنند گی عمه نازنین. عجب کاریا نداختم دوش این دو خانم محترمه ...... از صد تا صندلی داغم براشون سخت تره .... عاقا هر چی کم کاری بشه تقصیر این دو بزرگواره..... برای همتون اولاد صالح از خدا وند متعال خواستارم البته اول ازدواج با نیمه ی گمشدتون و بعد اولاد صالح ان شالله ...خیلی دوس داشتم عکس امیرو بذارم ولی خب نتونستم اپلودش کنم عمه ها هم که نبودن کمکم کنن ولی قول میدم برام ویرایش کنن و عکس هم بذارن ...ممنونم ببخشید خاطراتم گاهی از دستم در میره

ویرایش موضوع توسط : پونه
در تاریخ : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ بعد از ظهر

4 تشکر شده از کاربر آنتی فریاد برای ارسال مفید :
قمر , Mohammad - 23 , غم هجران , الما ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
تولدی برای امیر رضا
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 6
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 12915
پسند ها : 1948
حالت من :  Mashkookam.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

اميررضا جان تولد مبارک

بازم شادی و بوسه ، گلای سرخ و میخک
میگن کهنه نمی شه تولدت مبارک
تو این روز طلایی تو اومدی به دنیا
و جود پاکت اومد تو جمع خلوت ما
تو تقویما نوشتیم تو این ماه و تو این روز
از آسمون فرستاد خدا یه ماه زیبا
یه کیک خیلی خوش طعم، با چند تا شمع روشن
یکی به نیت تو یکی از طرف من
الهی که هزارسال همین جشنو بگیریم
به خاطر و جودت به افتخار بودن
تو این روز پر از عشق تو با خنده شکفتی
با یه گریه‌ی ساده به دنیا بله گفتی
ببین تو اسمونا پر از نور و پرندس
تو قلبا پر عشقه، رو لبا پر خندس
تا تو هستی و چشمات بهونه‌است واسه خوندن
همین شعر و ترانه تو دنیای ما زنده‌است
واسه تولد تو باید دنیا رو آورد
ستاره رو سرت ریخت، تو رو تا اسمون برد
تولدت عزیزم پراز ستاره بارون
پر از باد کنک و شوق، پر از اینه و شمعدون
الهی که همیشه واسه تبریک امروز
بیان یه عالم عاشق، بیاد هزار تا مهمون

مهمونای عزیز از خودتون پذیرائی کنید 
بفرمائید میوه

امير رضا  
بیا شمع ها رو فوت کن 
مبارکه مبارک

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : پونه

کاش ....
وقتی خدا در حشر بگوید : چه داشتی؟

سر بکند حسین .... بگوید : حساب شد....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
تولدی برای امیر رضا
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20549
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

آنتی جان.تور خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا درشت بنویسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

تولد امیر رضا هم مبارک

می پسندم        0 

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
تولدی برای امیر رضا
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 12
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 13846
پسند ها : 3168
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/bye1.jpg

عضو غایب دل گیر و غمگینم...دیگرنای نوشتن ندارم...خسته ی خسته ام

نوشته شده توسط : آنتی فریاد »
سلام دوستان خوبمو یاران قدیمی ..... خوبین ان شالله
بازم یه اتفاق جدید و یه متن جدید
والا امشب شب تولد امیر رضای مهربونمه گفتم چند خطی براش بنویسم البته میدونم هیچوقت خبر دار نمیشه از این متن ولی خب پدرمو دوسد ارم برای پسرم کم نذارم ولو تو فضای مجازی دو ماهی میشه نمازو شروع کرده حتی نماز صبح هم پامیشه وضو میگیره البته ناگفته نمونه ها وقتی هم بیدار نمیشه صبح یه سجاده میذارم بالاسرش وقتی بیدار میشه میپرسه من نماز خوندم منم میگم ارههههههههههه پسرم خوندی یادت نیست ههههههه

اونم یه نگاه عاقل اندر سفیه میندازه و میگه اره جونه ...... چند شب پیش خوابیده بود اومدم پتو بکشم روش دیدم ماشالله چقدر بزرگ شده دیگه اون بچه ی شیطون گذشته نیست که با کش میبستیمش بدرخت و بعد ولش میکردیم .... قران حفظ میکنه و دائما مفاتیح دستشه و تسبیح هم که دیگه نگو ...
یه بار رفتم مدرسش معلمش گفت حاج اقا پسرتون کتاب ارتباط با خدا میاره مدرسه میگه خانوم برا بچه ها بخون شما از ش خواستین گفتم من ؟ نه بابا من خودم مدتهاست ارتباطم با خدا قطع شده ( خنده ی ریز خانوم معلم ) و خندهی درشت من ههههههههههه البته نه به این درشتی .....سوالای توحیدیش خیلی بالاست و کلا مثل خودم شوخ طبع و بذله گوئه تا جایی که مجبورم از روشهای مخصوص علما استفاده کنم هههههههههه.... یادمه وقتی هنوز ازدواج نکرده بودم هر چقدر سعی میکردم بفهمم پدر یعنی چی بازم کلی علامت سوال دور سرم بود ولی وقتی امیرم دنیا اومد تازه فهمیدم پدر یعنی چی...
وقتی بهش میگم بیا بریم ماشین بشوریم دستمال بر میداره میاد فکر میکنم یه تکیه گاه دارم یه تکیه گاه کوشولو موشولو....زمانی که مستاجر بودیم ( یه جوری میگه انگار سال چهل و دو بوده ) همین الانم مستاجریم .... البته هممون تو دنیا مستاجریم ...یادمه سوت اغاز دربی 66 بود فکر کنم که زده شد زنگ خونه ی ما هم بصدا در اومد ج که دادم دیدم ملک عذابه وای صاحب خونه ی مهربون خوش زبون شیرین زبون بفرمایید اقا حاجی سلام وعلیکم السلام ...اگه میشه ده میلیون بذارید رو پول پیش خونه ...... جانننننننننن...... خب ندارید 9......... جان..... خب اگه اونم ندارید پاشید برید میخوام بدم به رفیقم....عاقا عاقا چرا قاطی میکنی کی گفته نداریم ما خونمون شیر بنزین داریم ....
حسابمون تو بانک های سوییس سر ریز شده ... کی گفته نداریم بابا ما آخوندیم.... تو دلم گفتم ما هم که شدیم ماشین آر دی تومون خودمونو میسوزونه و بیرونمون مردمو... گفت حاجی گفتم بله ...کی بیام بگیرم.... گفتم اخر ماه خلاصه رفت .... شب که داشتیم تو خونه حرف میزدیم پسرم اومد گفت بابا گفتم جونم پسرم گفت بابا این کارتهای هدیه است که میگرفتی و بهم میدادی ( البته خالی میکردم بعد بهش میدادمو اون فکر میکرد توش پوله) گفتم خب گفت اینا رو ببر بانک پولاشو بگیر بده اقای بوقققققققققققق گفتم نمیخواد پسرم من خودم بانک رو میخرم مگه ندیدی مردم میگن ما مایه داریم خب هستیم ههههههههه بعد دو سه قدمی رفت و برگشت گفت بابا گفتم جونم گفت یعنی من دیگه نباید بستنی بخورم ؟ بغلش کردمو گفتم جونه دلم هم هی بستنیهای عالمو برات میخرم این چه حرفیه.... حالا این پسر با غیرتم تازه داره میره تو 9 سال.... 6 سال دیگه میره حوزه که نشه مثل باباش بشه مثل علمایی که حرفو عملشون یکی بود... قرار گذشاتم 15 سالش بشه ببرمش خدمت ایت الله مهدوی کنی دستشو بذارم تو دست این عالم عامل و بسپرمش به مهدی فاطمه عج .... البته دروس کلاسیکشم همزمان بخونه و بشه یه حوزویه دانشگاهی ان شالله ... 18 سالگی هم براش زن میگیریم ان شالله تا رکورد باباشو که بیست سالگی بوده رو بشکنه .... از قدیم گفتن پسر کو ندارد نشان از پدر هههههه
خیلی طولانی شد...... کلام اخر اینکه : پسرم بهم گفت که به عمه پونه و عمه نازنین بگو برام تولد بگیرن منم گفتم حالا ببینیم عمه ها چیکار میکنن این شما و این تولدی برای امیر رضا به کار گردانی عمه پونه و تهیه کنند گی عمه نازنین
عجب کاریا نداختم دوش این دو خانم محترمه ...... از صد تا صندلی داغم براشون سخت تره .... عاقا هر چی کم کاری بشه تقصیر این دو بزرگواره..... برای همتون اولاد صالح از خدا وند متعال خواستارم البته اول ازدواج با نیمه ی گمشدتون و بعد اولاد صالح ان شالله ...خیلی دوس داشتم عکس امیرو بذارم ولی خب نتونستم اپلودش کنم عمه ها هم که نبودن کمکم کنن ولی قول میدم برام ویرایش کنن و عکس هم بذارن ...ممنونم ببخشید خاطراتم گاهی از دستم در میره

سلام عمو حاجی  آنتی
چشمانم کور شد
ای وای چقد سخت بود خوندش
ولی بسیار عالی و جالب نوشتید

امیر رضا جانم تولدت مبارک باشه
خاطرات بسیار زیبایی دارید

ویرایش ارسال توسط : الی . ارمیا
در تاریخ : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ بعد از ظهر

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : الی . ارمیا

شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!

...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی
ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل
زاینده رود...
که با سطل خیسش می کنند!!

وقتی برای تو می نویسم
می شوم
خلیج فارس
آنقدر زیبا
که دیگران
نوشته هایم را
به اسم خود ثبت می کنند
مثل
خلیج عربی....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
تولدی برای امیر رضا
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 384
حالت :
اعتبار کاربر : 2376
پسند ها : 433
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

بسم الله الرحمن الرحیم
رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا

امیر رضای عزیز تولدت مبارک ایشا الله صدساله شی صدنه صدوبیست ساله شی قدر بابا ومامان خوبت رابدون خاله هدی

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : هدی

والسلام علی من تبع الهدی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
تولدی برای امیر رضا
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 446
حالت :
اعتبار کاربر : 2732
پسند ها : 596
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

عضو غایب <a target="_blank" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" href="......" target="_blank" title="......">......</a>

خداوندسالیان سال فرزند دلبندتون روزیرسایه ی خودش وشما پدربزرگوار ومهربان حفظ کنه.ان شاء الله زیرسایه حق تعالی وامام زمان عجل الله عمری پربارتوام باسلامتی داشته باشه.

آقا امیر رضا تولدت روتبریک میگم.
بهترینهای خداوندروبرات آرزومیکنم.

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : اشک فراق
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
تولدی برای امیر رضا
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 573
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 1686
پسند ها : 365

فرشته آسمونی سالروز زمینی شدنت مبارک

آغاز بودنت مبارک

امروز باشکوه ترین روز است

روزی که آفریدگار تو را به جهان هدیه داد

و من میترسم به تو تبریکی بگویم که شایسته تو نباشد

به زمین خوش اومدی فرشته مهر و زیبایی

همه دوستای خوبمون به تولد امیر رضا  خوش اومدین

تبریک یادتون نره آآآآآآآ

همه با هم دسسسسسسسسست

توووولد تولد تولدت مبارک 

مبارک مبارک تولدت مبارک

بیا شمعا رو فوت کن که صد سال زنده باشی

نه! صد و بيست ساله شي 

نه! صد و بيست و سال كمه! 

هميشه زنده باشي

شماها شعر تولد بخونین تا منم بگم بچه ها کیکو بیارن

اینم از کیک..

الهی که هزارسال همین جشنو بگیریم

به خاطر وجودت به افتخار بودن

امیر رضای عزیز تولدت هزاران بار مبارک....

خب خب خب...

نوبتی هم باشه نوووووبت قسمت خوشمزه کادو دادن و کادو گرفتنه

یه کادوی تک واست دارم

کادویی که هیــــــــــشکی بهت نداده

(اگه کسی داده بگو تا برم حسابشو برسم )

برایت خوشبختی را در کنار پدر و مادر عزیزت  از خدا خواستارم

ویرایش ارسال توسط : نازنین زهرا
در تاریخ : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ بعد از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : نازنین زهرا
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
تولدی برای امیر رضا
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 498
حالت :
دعوت شدگان : 7
اعتبار کاربر : 1438
پسند ها : 293

خوش به حال اقا امیر رضا که پدری  مثل شما داره . ان شا الله سایه ی باباش همیشه بالای سرش باشه .امیررضا تولدت رو بهت تبریک عرض میکنم ان شا الله که با بالا رفتن سنت در جات معنویت هم بالا بره ومن برات ارزوی موفقیت دارم .خداوند شما رو برای پدر و مادرت حفظ کنه
. تولد تولد تولدت مبارک

می پسندم        0 
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
تولدی ، برای ، امیر ، رضا ،

« عــبــاس خـــادم تـــولـــدت مـــبـــارکــــــــــــــ | دوستان انجمنی خواهشن...... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 10:54 پیش از ظهر