انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
دلم گرفته از آدما ..:||:.. دلم پرواز میخواهد ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » فوری فوری / تبریکات مقامات کشور به مناسبت ورود مرزبانان به خاک کشور

فوری فوری / تبریکات مقامات کشور به مناسبت ورود مرزبانان به خاک کشور

سلام خدمت همه دوستان بعداز چند روز تایید و تکذیب تقریبا 2 ساعت پیش آزادی مرزبانان به طور رسمی اعلام شد آقای روحانی 1 ساعت پیش در شبکه تیوتر نوشت : ورود مرزبانان عزیزمان به کشور را به همه دوستان تبریک می گویم. سایت اطلاع رسانی ریاست جمهوری هم متن نبریک روحانی رو روی خروجی خودش اینگونه نوشت بسم الله الرحمن الرحیم   ملت غیور و سرافراز ایران آزادی مرزبانان عزیز و دربندمان را که روزهای سخت و تاریکی را پشت سر گذاشتند به شما مردم شریف ایران و به مقام معظم رهبری و
t,vd t,vd / jfvd;hj lrhlhj ;a,v fi lkhsfj ,v,n lvcfhkhk fi oh; ;a,v

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سلام خدمت همه دوستان بعداز چند روز تایید و تکذیب تقریبا 2 ساعت پیش آزادی مرزبانان به طور رسمی اعلام شد

آقای روحانی 1 ساعت پیش در شبکه تیوتر نوشت :

ورود مرزبانان عزیزمان به کشور را به همه دوستان تبریک می گویم.

سایت اطلاع رسانی ریاست جمهوری هم متن نبریک روحانی رو روی خروجی خودش اینگونه نوشت

بسم الله الرحمن الرحیم  
ملت غیور و سرافراز ایران
آزادی مرزبانان عزیز و دربندمان را که روزهای سخت و تاریکی را پشت سر گذاشتند به شما مردم شریف ایران و به مقام معظم رهبری و فرماندهی کل نیروهای مسلح، تبریک و تهنیت عرض می کنم.

خوشحالم که روزهای پرمحنت اسارت سربازان جان برکفمان به سرآمد و این عزیزان پس از تحمل رنج دوران سخت جدایی ، به آغوش خانواده های خود بازگشتند.

شادباش ویژه به خانواده های این عزیزان که با پیشه کردن صبر، امید خود را حفظ کردند تا با تدبیر دولت و مسئولین امنیتی کشور، آزادی عزیزان خود را شاهد باشند . امید آنکه تروریسم و خشونت در منطقه ما برچیده شود و فضای سوء ظن و کدورت برای همیشه از میان برود.

از همه مسئولین مربوطه به ویژه وزارتخانه های کشور، اطلاعات و خارجه و صدا و سیما می خواهم تا روشن شدن وضعیت پنجمین مرزبان فداکار وطن، لحظه ای از پای ننشسته و هرچه سریعتر موجبات رفع نگرانی خانواده بردبار و شریف او را فراهم آورند.

بی تردید اینگونه حوادث نفرت انگیز که توسط تعداد اندکی از پیروان فرقه جهل و جور و جنایت، گاه و بیگاه به وقوع می پیوندد، اگر چه کام مردم عزیزمان را تلخ می کند اما اراده ملت و مسئولین را برای ایستادگی بر آرمان های رفیع خویش و مبارزه با اذناب دشمنان نظام و کشور روز به روز قوی تر و مستحکم تر خواهد نمود.

این موفقیت یکبار دیگرنشان داد که موضع جمهوری اسلامی ایران در مقابله با تروریسم و خشونت، یک موضع قاطع، اصولی و تغییر ناپذیر است و در مقابل همه فشارهای سیاسی و تبلیغاتی تا رسوایی و شکست کامل افراط گرایان و همه حامیان خارجی آنان ایستادگی خواهد کرد، حمایت همه مردم و شخصیتهای دینی و سیاسی اعم از شیعه و سنی از این برخورد قاطع ثابت کرد که تروریستها از دستاویز کردن تفاوتهای مذهبی هیچ سودی نخواهند برد و مورد انزجار همه مذاهب و گروه های سیاسی کشورند.

لازم می دانم از همه مرزبانان دلیر، فرماندهان و سربازانی که دوران خدمت مقدس سربازی خود را با رشادت و شجاعت در پاسداری و حراست از مرزهای جغرافیایی کشورمان سپری نموده و نقشه های تجاوزگرانه هر متجاوزی به آب و خاک ایران سرافراز را نقش بر آب می کنند، سپاسگزاری نموده و توفیقات و عزت آنان را از خداوند متعال مسالت دارم.

پیام تبریک وزیر کشور هم به نقل از خبرگزاری سخن به شرح زیر هست

«بسم الله الرحمن الرحیم 

با امید و استعانت از درگاه خداوند متعال و حضرت ولی عصر(عج) و حضرت فاطمةالزهرا(س) به استحضار ملت شهید پرور و غیور ایران اسلامی می‌رساند: 

همانطوریکه در طی این مدت در جریان پیگیری اخبار و حوادث مربوط به گروگان گرفته شدن پنج تن از سربازان جان برکف و حافظ مرزهای کشور عزیزمان توسط عناصر شرور و تروریست در شرق کشور هستید، متأسفانه برخی گروه‌ها و افراد فریب‌خورده که بازیچه دست سرویس‌های جاسوسی کشورهای خارجی نیز هستند، با انجام اقدامات مزبوحانه در مرزهای کشور قصد القا و ایجاد ناامنی در این بخش‌ها را داشته که البته با اقتدار و هوشمندی نیروهای پرتوان ما راه به جایی نخواهند برد. 

در مدتی که پنج تن از فرزندان مرزبانی جمهوری اسلامی ایران ربوده شدند، شاهد اعلام همراهی و همدلی مردم ایران در جای جای کشور و جهان برای سلامتی و آزادی آنها بوده‌ایم و از طرف دیگر مجموعه دستگاه‌های امنیتی، انتظامی، دیپلماسی و بویژه نیروهای از جان گذشته و ایثارگر مرزبانی جمهوری اسلامی و استانداری سیستان و بلوچستان با اقتدار هوشیارانه و درایت و احساس وظیفه کامل، در تلاشی هماهنگ به دنبال آزادسازی سربازان ربوده شده بودند که در این میان تاکیدات ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران جایگاهی ارزنده و راهگشا داشت. 

هرچند جمهوری اسلامی ایران گزینه‌های زیادی برای آزادی مرزبانان ربوده شده و برخورد قاطع با اشرار داشت اما به لحاظ اعتقادات و باورهای دینی از روش‌های مرسوم در برخورد با اشرار استفاده نکرد و ضمن رعایت حسن همجواری و خویشتنداری در قبال کشور پاکستان که متاسفانه مأمن این گروهک تروریستی بود در تماس مداوم و دیپلماتیک به صراحت انتظار و توقع ملت و دولت جمهوری اسلامی از دولت پاکستان در کنترل و تامین امنیت مرزهای مشترک خود با جمهوری اسلامی مطرح شد که امیدواریم دولت این کشور با مسئولیت‌پذیری بیشتری تلاش کند تا به واسطه اقدامات شرورانه گروهک‌های تروریستی خدشه‌ای به روابط دوستانه دو ملت وارد نشود. 

ذکر این نکته را نیز ضروری می‌دانم که توسعه منطقه جنوب شرق کشور در گرو امنیت پایداری است که باید با مشارکت همه مردم و سرمایه‌گذاران تأمین شود و رفتار شرورانه نه تنها مانع پیشرفت و توسعه منطقه‌ای خواهد بود بلکه سرمایه‌های موجود را تهدید می‌کند. 

اما اینک در ایام سال نو با افتخار به استحضار مردم عزیز می‌رسانم تلاش جامعه امنیتی و دستگاه دیپلماسی و معتمدین محلی با محوریت شورای امنیت کشور به نتیجه رسید و سربازان ربوده شده آزاد شدند و به آغوش خانواده و میهن عزیز بازگشتند. 

اینجانب این موفقیت را عنایت ویژه و خاص مظلومه و فخر بشریت حضرت صدیقه طاهره(س) دانسته و بر خود فرض می‌دانم ضمن ارج نهادن به تلاش و رشادت تمامی نیروهای تأثیرگذار، آزادی فرزندان این مرز و بوم را به حضرت ولی عصر(عج) و مقام معظم رهبری (مدظله) و ریاست محترم جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران تبریک عرض نمایم. 

به امید سربلندی اسلام و ایران 

عبدالرضا رحمانی فضلی 

وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران» 

پیام تبریک رئیس مجلس هم به نقل از خبرگزاری خانه ملت به شرح زیر هست

بسم الله الرحمن الرحیم
       آزادی مرزبانان رشید و غیور کشورمان که چندی قبل توسط گروهکهای تروریستی به اسارت گرفته شده بودند و موجب نگرانی و رنجش ملت بزرگ ایران را در این ایام آغاز سال جدید موجب شده بود، باعث خوشحالی و مسرت گردید.

متاسفانه این اولین بار نیست که ملت شریف ایران از سوی گروهکهای تروریستی مورد صدمه و آسیب قرار میگیرد و این دشمنان کوردل هنوز باور نکردهاند اقدامات خصمانه آنان خللی در اراده و ایمان انقلابی مردم کشورمان نخواهد گذاشت.

جوانان مرزبان عزیزمان در این مدت شرایط سختی را تحمل کردند و مردانه و پراستقامت ، سرانجام با افتخار به دامن میهن بازگشتند.

لازم است دستگاههای امنیتی و انتظامی ضمن بررسی و پیگیری چگونگی وقوع این حادثه ، با دقت و هوشیاری، تمامی تحرکات در مناطق مرزی را زیر نظر داشته باشند و با هرگونه تعدی و اقدامی علیه مرزهای قانونی کشور برخورد قاطعانه کنند.

همچنین ضرورت دارد دولت پاکستان با تشدید مراقبت ها و حفاظت از مرزهای خود مانع جولان اشرار و گروههای تروریستی شود.

اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک بازگشت این قهرمانان وطن، توفیقات مرزبانان و پاسداران غیور کشورمان را از خداوند متعال مسئلت میکنم.

علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی

4 تشکر شده از کاربر احسان فقط خدا برای ارسال مفید :
جمعه موعود , زینب سادات , قمر , حجاب اسمانی ,

می پسندم        0 

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 476
حالت :
اعتبار کاربر : 10905
پسند ها : 1135

عضو غایب

خدارو صد هزار مرتبه شکر
برا سلامتی همه سربازا صلوات

اللهم صل علی محمد وال محمد
وعجل فرجهم

احسان ان شالله همیشه خوش خبر باشیاینو چون خیلی دوست دارم زدماااخخخخخخ

خدایی دمت گرم یدونه باشی

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : جمعه موعود

گفتی به عموی خود ارادت داری
این بار قسم به دست عباس بیا

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

خداروشکر که ازاد شدند ولی در ادبیات نظامی دنیا این چیزی که من در نت دیدم بعنوان عملیات عثمان نشون داد که این اقایون مقصر هستندیک نفرباید نگهبان داشته باشند که نداشتند ومقصر تر اون کسی که اینها رو بدون پشتیبانی فرستاده برای مرزبانی
ولی خداروشکر که ازاد شدند
حالا جالب اینه که اقای روحانی ودولتیهامون از بس ناراحت بودن رفتن شمال که بتونن این دغدغه فکری وعذاب اور رو فراموش کنن حالا بازم خوبه حاج اقا خاطره که رفته بودن کیش وفقط یک نفر باید بهشون نشون میداد که باید می رفتن جایی که هزاران لاله عاشق خونشون بر زمین ریخته واز شمال تا اونجا راه زیادی هست جنوب رو میگم اونم راهیان نور
خیلی باید شکر گزار خدا باشیم این دولت بالای سرمونه وگرنه نمیدونستم اگر نبودند کیا انرژی هسته ای مون رو به باد میدادن-کیا باعث میشدند وندی شرمن هر حرفی رو بزنه کیا باعث میشدن تمام گزینه های اینها دوباره بیاد روی میز کی باید باعث میشد با این ادبیاتش بشیم دوباره برای حقوق بشر مشکل سازهرچی عقب نشینی کنیم جلو میان تا کجا نمیدوم ولی میدونم حضرت اقا یه جایی جلوی اینها رومیگیره ولی حالا بهشون فرصت داده که بعضی از همین مردمی که هنوز سبدکالاشون رو نگرفتن نگن حضرت اقا نمیگذاره این اقا کار کنه ---نمیدونم اخرش خدا رو شکر که حداقل یه سرداری هست بنام سردار سلیمانی که مالک اشتر علی هستش هروقت اینها حرفی بزنن جلوشون می ایسته واینبار هم 300کیلومتر مرز روبه دست گرفت وپاکستان وجیش الظلم هم حساب کار دستشون اومد که ایشون مثل دولتیا نیست که حرفی بزنن وبخندن وتمام- ایشون حسابش حساب خنده واین چیزا نیست.می شناسینش توی دنیا ایشون رو از حسن اقا فریدون بیشتر میشناسنش

می پسندم        0 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : جمعه موعود »
خدارو صد هزار مرتبه شکر
برا سلامتی همه سربازا صلوات

اللهم صل علی محمد وال محمد
وعجل فرجهم

احسان ان شالله همیشه خوش خبر باشیاینو چون خیلی دوست دارم زدماااخخخخخخ

خدایی دمت گرم یدونه باشی

سلام تو چرا همش منو میزنی ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

تویه روم اول سلام میکنم همین شکلک رو نصیبم میکنی

تو اول سلام میکنی میزنی

خبر خوش میدم میزنی / خبر بد میدم میزنی

مصطفی بترس از اون روزی که یهو فوران کنم و

اینقد بزنمت بزنمت بزنمت بزنمت بزنمت بزنمت بزنمت بزنمت بزنــــــــــــــــــمـــــــت...... واسا خسته شدم یه نفس بگیرم....... باز بزنمت بزنمت بزنمت بزنمت دیگه بسته حلا که بی حساب شدیم بیا با هم آشتی کنیم

اینم آخرین ضربه من 

به قوله محسن یگانه: دوست دارم منه بیچاره من که دلم تو دنیا جز تو کسیو داره/ دوست دارم......................... /من تو زندگی ثمره ی نقشی ندارم اصلا تو نشنیده..........

دیگه جوگیر شدم  ، یه لحظه فک کردم خواننده هستم خخخخخخخخخخخخ

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ بعد از ظهر

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : سینا24 »
خداروشکر که ازاد شدند ولی در ادبیات نظامی دنیا این چیزی که من در نت دیدم بعنوان عملیات عثمان نشون داد که این اقایون مقصر هستندیک نفرباید نگهبان داشته باشند که نداشتند ومقصر تر اون کسی که اینها رو بدون پشتیبانی فرستاده برای مرزبانی
ولی خداروشکر که ازاد شدند
حالا جالب اینه که اقای روحانی ودولتیهامون از بس ناراحت بودن رفتن شمال که بتونن این دغدغه فکری وعذاب اور رو فراموش کنن حالا بازم خوبه حاج اقا خاطره که رفته بودن کیش وفقط یک نفر باید بهشون نشون میداد که باید می رفتن جایی که هزاران لاله عاشق خونشون بر زمین ریخته واز شمال تا اونجا راه زیادی هست جنوب رو میگم اونم راهیان نور
خیلی باید شکر گزار خدا باشیم این دولت بالای سرمونه وگرنه نمیدونستم اگر نبودند کیا انرژی هسته ای مون رو به باد میدادن-کیا باعث میشدند وندی شرمن هر حرفی رو بزنه کیا باعث میشدن تمام گزینه های اینها دوباره بیاد روی میز کی باید باعث میشد با این ادبیاتش بشیم دوباره برای حقوق بشر مشکل سازهرچی عقب نشینی کنیم جلو میان تا کجا نمیدوم ولی میدونم حضرت اقا یه جایی جلوی اینها رومیگیره ولی حالا بهشون فرصت داده که بعضی از همین مردمی که هنوز سبدکالاشون رو نگرفتن نگن حضرت اقا نمیگذاره این اقا کار کنه ---نمیدونم اخرش خدا رو شکر که حداقل یه سرداری هست بنام سردار سلیمانی که مالک اشتر علی هستش هروقت اینها حرفی بزنن جلوشون می ایسته واینبار هم 300کیلومتر مرز روبه دست گرفت وپاکستان وجیش الظلم هم حساب کار دستشون اومد که ایشون مثل دولتیا نیست که حرفی بزنن وبخندن وتمام- ایشون حسابش حساب خنده واین چیزا نیست.می شناسینش توی دنیا ایشون رو از حسن اقا فریدون بیشتر میشناسنش

سلام آقا سینا

بله منم فیلمشو  دیدم ، تقریبا 15 دقیقه هست و چنتا متور سیکلت مثله آب خوردن سربازان عزیزمون رو به گروگان میگیرن و اسمه این کارشون رو هم گذاشته بودن __ عملیات عثمان رض ___

سینا جان همونایی که تویه آزادیشون سهیم بودن چه سپاه چه وزارت کشور چه وزارت امور خارجه چه امام جمعه اهل سنت زاهدان چه........

همه ی اینا تویه گروگان گرفته شدن این سربازان هم مقصر هستن ،  نمیشه که آزادیشون رو به یه عده نسبت داد و گروگان گرفته شدنشون رو به یه عده دیگه...

همون توانایی های دفاعی که نشون میدیم و از خصوصیاتش میگیم یه روز باید بدردمون بخوره

نه اینکه با چنتا متور سیکلت و در روز روشن مثله آب خوردن جوونای مردم رو دو دستی تقدیم دشمن کنیم و بعد از 2ماه یکیشون رو نتونیم برگردونیم

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۵۱ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 32
حالت :
اعتبار کاربر : 2033
پسند ها : 388
حالت من :  Kesel.gif

خدا خیرتون بده
ان شاالله به زودی خبر فرج اما زمانمونو بدید ..

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر

امضای کاربر : زینب سادات

عمری است 

به دنبال توام !

نیست نشانی ...

ای خوب تر از خوب تر از خوب،

کجایی؟!

💚اللهم عجل لولیک‌الفرج💚

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 764
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 2962
پسند ها : 469
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (18).jpg

عضو غایب اشتباهات منوبه پای بچه مذهبیانزارین...خیلی دعام کنید...یازهرا.

خداروشکرخبر خیلی خوبی بود ازادیشون مبارک باشه
  ممنون از خبرهای خوبتون...همیشه خوش خبر باشین

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : حجاب آسمانی
آقاتورابه جان مادرت...
اللهم عجل لولیک الفرج..
یازهرا.

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
فوری ، فوری ، تبریکات ، مقامات ، کشور ، به ، مناسبت ، ورود ، مرزبانان ، به ، خاک ، کشور ،

« کشف سیگنال های احتمالی از هواپیمای مالزیایی | نخستین تصاویر از بازگشت مرزبانان به خاک کشور... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 09:13 بعداز ظهر