انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » وقایع التفاقیه » دلنوشته های واقعی و خاطرات اعضاء یاران » نام معلم کلاس اولت چی هست ؟ ؟؟ با اجازه آقا آدمین چنتا عکس از زمان مدرسه خودم

نام معلم کلاس اولت چی هست ؟ ؟؟ با اجازه آقا آدمین چنتا عکس از زمان مدرسه خودم

سلام خدمت همه دوستان معلمه کلاس اولتون رو یادتون هست ؟ ؟ ؟ ؟ ؟  من معلم کلاس اولم آقای آهن جیگر بودن البته من 6 سالگی رفتم مدرسه و وسط های سال دیگه نرفتم مدرسه (( دقیقا یادم هست درس آن مرد در باران آمد بودیم  که مدرسه رو رها کردم)) سال بعدش هم معلم کلاس اولم آقای شعبان بودن شما اسم معلم کلاس اولتون کی بوده ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟؟  ؟؟  ________________________________________ با اجازه آقا آدمین عکس چنتا از معلمای عزیزم رو میزارم اونایی که صورتشون رو
khl lugl ;ghs h,gj ]d isj ? ?? fh h[hci Hrh Hnldk ]kjh u;s hc clhk lnvsi o,nl

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 4 < 1 2 3 4 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۸ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سلام خدمت همه دوستان

معلمه کلاس اولتون رو یادتون هست ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ 

من معلم کلاس اولم آقای آهن جیگر بودن البته من 6 سالگی رفتم مدرسه و وسط های سال دیگه نرفتم مدرسه (( دقیقا یادم هست درس آن مرد در باران آمد بودیم  که مدرسه رو رها کردم))

سال بعدش هم معلم کلاس اولم آقای شعبان بودن

شما اسم معلم کلاس اولتون کی بوده ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟؟  ؟؟ 

با اجازه آقا آدمین عکس چنتا از معلمای عزیزم رو میزارم

اونایی که صورتشون رو سیاه کردم مجرم نیستن هاااااااااااااااا هم کلاسی هام هستن خخخخخخخ فک نکنین قاتل هستن خخخخ
این عکس کلاس چهارم دبیرستانم هست ((3سال پیش))
ایشون معلمه ریاضیات اول دبیرستانم/ هندسه دوم دبیرستانم / ریاضی سوم دبیرستانم و  معلم حساب دیفرانسیل چهارم دبیرستانم بودن (( آقای نظری )) بهترین معلم دوران تحصیلم

اونی که دورش یه دایره قرمز کشیدم زلزله کلاسمون بود/ اسمش احمد هست و میره دانشگاه آزاد / دولتی قبول شد اما نرفت// نامرد الان یه ماشینی داره از اون خارجکی ها .... همون زمان هم پولدار بود اما هیچ کدوم از بچه ها نمیدونستن تا پارسال که با یه ماشین دیدمش خیلی بچه باحالی بود

اونی که دورش خط آبی هست: بهترین دوستم بود اسمش محمد هست/ الان دانشگاه افسری میره و ماهی یه بار اس میده

اونی که دایره سیاه هست دورش/ درسخون ترین بود/ اسمش حسین هست / الان دانشگاه علامه طباطبایی هست فک کنم

اونی که دورش دایره زرد  هست / تنها رفیقم هست که بعد از 3سال قرار میزاریم و هم دیگرو میبینیم اسمش آرش هست دانشگاه حکیم درس میخونه

معلم فیزیک چهارم دبیرستان (( آقای منصوری )) همش نمونه سئوال برامون میاوردن برگه های دستشون مشخصه.... و ناظم مدرسه مون (( آقای رستمی)) اخلاقشون فوق العاده بود

آقای حسن نژاد معلم زبان انگلیسی (( یه خورده سخت گیر))

آقای افراشته معلم فیزیک سوم دبیرستان (( هر سئوال میپرسیدی جواب میدادن اطلاعاتشون خیلی بالا بود)) و آقای صیفی معلم شیمی چهارم دبیرستان (( درس شیمی رو خیلی روان درس میدادن))

و آقای ارضی معلم دین و زندگی چهارم دبیرستان/ هم دین درس میدادن هم زندگی (( مستند زیاد به همون نشون میدادن // مستند شیطان پرستی،مستند پایان دنیا و.....))

هــــــــــــــــــــــــــی یادش بخیر..............

الان هر کدوم از بچه های کلاسمون یه جا هستن..........

آقا آدمین اگه عکس گذاشتن معلم ایراد داره حذفش کنین من ناراحت نمیشم....... موفق باشین

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :6 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 573
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 1686
پسند ها : 365

سلاممم خیلی عالی بود اقا احسان مث همیشه جالب بود
اسم معلم اول دبستان من خانم ویدا خلیل پور بود
میگم اقا احسان به دوستتون احمد بگین بیاد روم ماشیناشو بدزدیم...فک کن ماشین خارجی
من بجای شما بودم هر صب وشام بش زنگ میزدم خخخخ

می پسندم        0 

امضای کاربر : نازنین زهرا
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 6
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 12915
پسند ها : 1948
حالت من :  Mashkookam.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

ممنون خيلي جالب بود البته بيشتر جنبه طنز داشت چون ادم با ديدن عکس در نگاه اول شوکه ميشد اقا اين چه طرز عکس نشون دادن شما که ترور شخصيت کردين تو اين عکسها . دليل سياه کردن و حذف کردنتون چي بوده؟

بعدم نازنين منم ماشين دارما چرا بهم زنگ نميزني هان. چون ماشينم خارجي نيست اره دلمو سوزندي برو حالشو ببر نميخواد ماشين اونو بدوزدي بيا به من زنگ بزن يکم صداي قشنگ خندتو بشنوم دلم اروم بشه

و در اخر اسم معلم سال اول من خانم بيگدل بود. همون موقع اين خانم بيگدل ميدونست من شخصيت خاصي ميشم هميشه بهم ميگفت دخترم تو خاصي و خاص ميشي . تف به ريا خدايش اگه کسي فکر کنه الکي  از خودم تعريف کردم

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : پونه

کاش ....
وقتی خدا در حشر بگوید : چه داشتی؟

سر بکند حسین .... بگوید : حساب شد....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 748
حالت :
اعتبار کاربر : 6220
پسند ها : 696
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

اقای رضوی بودن یادش به خیر......

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : جواد 110

صبــــــــــــــــــــح نزدیکـــــ استـــ(او خواهد آمد...)ـــــــــــــــ
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 755
حالت :
اعتبار کاربر : 326
پسند ها : 31

سلام به همه شما عزیزان 

معلم کلاس اولی منم خانم صغری همتی بود خیلی دوسش داشتم و دارم اصلا محبتهاش یادم نمیره 

انشا الله هر جا هست همیشه شاد و سلامت باشه 

من ازش راضی بودم خدا ازش راضی باشه

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : شهید همت 313

ميخواهم مثل مولايم بي سر وارد بهشت شوم.

ياد خدا را فراموش نکنيد و مرتب بسم الله بگوييد و با ياد خدا ،ذکر خدا خيلي از مطالب حل مي شود

با خداي خود پيمان بستم تا آخرين قطرة خونم، در راه حفظ و حراست اين انقلاب الهي يك آن آرام و قرار نگيرم.  (شهید ابراهیم همت)
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۳۲ قبل از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : نازنین زهرا »
سلاممم خیلی عالی بود اقا احسان مث همیشه جالب بود
اسم معلم اول دبستان من خانم ویدا خلیل پور بود
میگم اقا احسان به دوستتون احمد بگین بیاد روم ماشیناشو بدزدیم...فک کن ماشین خارجی

خخخخخخخخخخخخخخ

این دوستم عجیب آدمی بود ....... هر کی از تو سالن رد میشد میاوردش تویه کلاس میریختیم سرش............
اون بنده خدا هم هنگ میکرد هی گفت چی شده ؟ ؟ ؟ ؟ چیکار کردم مگه ؟ ؟ ؟ ؟ در آخرم میگفت دیوانه هستین شما ..........خخخخ

کلاس چهارم دبیرستانمو هیچ وقت فراموش نمیکنم بهترین سال تحصیلم بود ...... هر کدوم از بچه ها از یه روستا بودن (( چون جمعیت کم بود کلا یه کلاس ریاضی-فیزیک بود تویه شهر / بچه های روستای اطراف همه تویه یه کلاس بودیم / حالا ما که 30 دقیه راه بود تا مدرسه ........اما بعضی از بچه ها 1 ساعت تویه راه بودن با ماشین.......
قدر بودنین ما چه سختی کشیدیم موقعه درس خوندن خخخخخخ این سختی رو دروغ گفتم سرویس میومد میبردمون دم مدرسه خخخخخخخخ    ولی بازم فرق میکنه صبح ساعت 7 بری مدرسه با اینکه صبح ساعت 6 آماده باشی برای مدرسه ........ هی هی یادش بخیر

من بجای شما بودم هر صب وشام بش زنگ میزدم خخخخ

به من اجازه بده فقط یه بوق بزنم با ماشینش دیگه بسم هست خخخخ

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ قبل از ظهر

می پسندم 1     0  1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ قبل از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : پونه »

ممنون خيلي جالب بود البته بيشتر جنبه طنز داشت چون ادم با ديدن عکس در نگاه اول شوکه ميشد اقا اين چه طرز عکس نشون دادن شما که ترور شخصيت کردين تو اين عکسها . دليل سياه کردن و حذف کردنتون چي بوده؟

برنامه --در شهر-- شبکه 5 هست / اینا همشون ارازل و اوباش هستن خخخخ

من عکس معلمامو گذاشتم با هزار ترس که مبادا جناب آدمین حذف کنه خخخخ برا همین صورت بچه ها رو شطرنجی کردم

بعدم نازنين منم ماشين دارما چرا بهم زنگ نميزني هان. چون ماشينم خارجي نيست اره دلمو سوزندي برو حالشو ببر نميخواد ماشين اونو بدوزدي بيا به من زنگ بزن يکم صداي قشنگ خندتو بشنوم دلم اروم بشه

و در اخر اسم معلم سال اول من خانم بيگدل بود. همون موقع اين خانم بيگدل ميدونست من شخصيت خاصي ميشم هميشه بهم ميگفت دخترم تو خاصي و خاص ميشي . تف به ريا خدايش اگه کسي فکر کنه الکي  از خودم تعريف کردم

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 573
حالت :
اعتبار کاربر : 1686
پسند ها : 365

خخخخخ پونه تو که گوشیت همیشه خاموشه ...همین الان بت زنگ زدم خاموش بودی باز..بابا تو چقد فدایی داری
بعدشم پونه میگم ی نقشه بکشیم اقا احسان احمد دوستش رو بیار روم...بابا مخشو بزنیم بعدم ماشین خارجکی

می پسندم        0 

امضای کاربر : نازنین زهرا
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
شماره عضویت : 476
حالت :
اعتبار کاربر : 10905
پسند ها : 1135

عضو غایب

احسان مطمئنی کلاس بوده
  بیشتر شبیه جزیره ادمخوارااست اخهخخخ

الان دارین بنده خداها رو زجر کش میکنین ک
جنایت صدام مگه

تورو خدا  بخودتون رحم کنین
اگه ریا نشه  من همیشه ساکتو درسخون بودم تو کلاس احسان یخورده از من یاد بگیر نصف توامکلاسو با میدون جنگ اشتباه گرفتین خخخخ
جنگه مگه

اسم معلم سال اولمونم دبیر حسین پور بوده ان شالله هر جا هست سالموسر حالو سر زنده باشه

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : جمعه موعود

گفتی به عموی خود ارادت داری
این بار قسم به دست عباس بیا

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [9]
بانو
rating
شماره عضویت : 514
حالت :
اعتبار کاربر : 2181
پسند ها : 473

سلاممممممممممممم بابا عالی بود اما مگه میخواستی ریگی رونشون
بدی بابا میذاشتی ببینیم دوستانتونودیگه

طفلکی هارو روسیاه کرده بودی

می پسندم        0 

امضای کاربر : لیلی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ قبل از ظهر نمایش پست [10]
بانو
rating
شماره عضویت : 67
حالت :
اعتبار کاربر : 47753
پسند ها : 10840
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

ممنون جالب بود

من معلم كلاس اولم خانوم اقاجاني بود

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر

امضای کاربر : باران 313

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ قبل از ظهر نمایش پست [11]
بانو
rating
شماره عضویت : 122
حالت :
اعتبار کاربر : 856
پسند ها : 160
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).jpg

سلام آقا احسان ،ممنون از پست خوبتون
معلم سال اولم "سرکار خانم کشاورز" بودن یه خانم مسن وبسیار مهربون ،ان شاالله که هنوز در قید حیات باشن،هرکجا هستن ان شاالله شاد و خوشحال باشن و سلامت.
از سال اول مدرسه م فقط گریه هامو نوازشای مهربون خانم کشاورز یادمه،کارم فقط گریه و جایزه گرفتن بودمن همش  === خانم کشاورزم همش و میپرسید جایزه میخوای؟ منم و اون ، بیا بگیر اینم جایزه _(خدایی ورشکست کردم معلمو مدیرو با جایزه هایی که بم میدادن خخخخ) و من
دو ساعت بعد.... هم نه، بلکه پنج دقیقه بعد ==== روز از نو روزی از نو
کلا اول ابتدئیم جاتون خالی خیلی خوش گذشت

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : بهشته

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [12]
بانو
rating
شماره عضویت : 80
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 9973
پسند ها : 2491
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

عضو غایب <a target="_blank" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" href="." target="_blank" title=".">.</a>

من معلم اول ابتدایی خانم رویا بای بود 
یه خورده بداخلاق بود یه پسر بچه داشت همیشه تو جیباش شکلات بود نه که من با معلممون خیلی جور بودم به من همیشه شکلات میداد منم به بقیه نمیداد اخ منت میکشیدنا
چه زود گذشت 

می پسندم        0 

امضای کاربر : الما

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 4 < 1 2 3 4 > آخرین »

برچسب ها
نام ، معلم ، کلاس ، اولت ، چی ، هست ، ؟؟ ، با ، اجازه ، آقا ، آدمین ، چنتا ، عکس ، از ، زمان ، مدرسه ، خودم ،

« برای هدایت لیلی و پونه صلوات. | انگار همه مردها سر و ته یه کرباسن....اوفففففففف »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:09 بعداز ظهر