http://www.askquran.ir/add/mahdi.gif) 2px 2px no-repeat;">

بنام خدا

سلام بر ماه خدا، سلام بر شبهای قدر و سلام بر شما روزه اران ...

هر چه به شبهای قدر نزدیکتر می شویم تب و تاب آمادگی برای ذکر و فکر و بهره مندی بیشتر و بهتر و دغدغۀ اینکه خدایا شب قدر دارد می آید و من هنوز آماده گی حضور در آن میدان سراسر فیض و لطف را ندارم؟ چیزی و تحفه ای برای ارائه به حضرت دوست و پرونده ای زیبنده که مولایم ببیند و از من شادمان و خشنود شود؟ و مطالبی از این دست که مانند یک نوار فیلم، درون ذهن ما و از مقابل چشمان ما می گذرد اینکه چه می شود؟ باید چه کنیم که در حداکثر ممکن به سود ما بگذرد؟ و این فرصت الهی، تاریکی ها و حجاب ها را برای همیشه از مقابل قلب و روح و فکر ما بزداید؟

کاری کنیم که مرضی رضای حضرت مولا باشد؟ و این یعنی یک تقدیر بلند و سراسر امید، سرشار از خیر و خوبیها و مملو از مهر و محبتهای واقعی و دوست داشتنی و قلبی بیابیم سرشار از خوف و رجاء ...

واقعاً بنظر شما تا شبهای قدر که همه حقیقتاً آرزوی درک آن که "خیر من الف شهر" است را دارند باید چه کنیم؟ چگونه باشیم؟ توصیه ای، نسخه ای، از قرآن و کلام معصومین (ع)، و یا توصیه، تجربه و خاطره ای، و هر مطلبی که در این مسیر رهنما و راهگشاست از خودتان، بزرگان و اساتیدتان برای استفاده ما و دوستان اهداء بفرمایید.

منتظر حضور زیبای تان هستیم ...