انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » وقایع التفاقیه » دلنوشته های واقعی و خاطرات اعضاء یاران » یگانه و اتفاق بسیار جالبی که در شب قدر براش افتاد...

یگانه و اتفاق بسیار جالبی که در شب قدر براش افتاد...

سلام علیکم به همه بزرگواران  این مطلبی را که  امشب براتون میزارم قرار بود چند روز بعد از شب قدر بزارم اما موقعیتش پیش نیومد متاسفانه امیدوارم این اتفاقی که برای من افتاده یه امیدی دوباره برای بعضی از افراد باشه ( بسم الله )   سومین شب قدر بود همه ی افراد خانواده خونه بودن من دوست داشتم که در این اخرین شب قدر با خدا حرف بزنم باهاش خلوت کنم بنابراین دو تا تسبیح برای فرستادن صلوات که بده کار بودم برداشتم با قران و مفاتیح رفتم تو اتاق درو هم پشته
d'hki , hjthr fsdhv [hgfd ;i nv af rnv fvha htjhn...

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۰ امرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ بعد از ظهر
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

|

سلام علیکم به همه بزرگواران
 این مطلبی را که  امشب براتون میزارم قرار بود چند روز بعد از شب قدر بزارم اما موقعیتش پیش نیومد متاسفانه
امیدوارم این اتفاقی که برای من افتاده یه امیدی دوباره برای بعضی از افراد باشه

( بسم الله )

سومین شب قدر بود همه ی افراد خانواده خونه بودن من دوست داشتم که در این اخرین شب قدر با خدا حرف بزنم باهاش خلوت کنم
بنابراین دو تا تسبیح برای فرستادن صلوات که بده کار بودم برداشتم با قران و مفاتیح رفتم تو اتاق درو هم پشته سرم بستم
نشستم یه گوشه و اول شروع کردم به فرستادن صلواتام هر دوتا تسبیح ها رو در دو دستم گرفتم و تند تند بی مکس میفرستادم که زود تر تموم بشه
  که به بقیه ی کارام برسم صلواتام تموم شد
شروع کردم به خواندن دعای مجیر و چند تا خط و میخوندم مکس میکردم و شروع میکردم به دعا کردن برای دیگران
باز دوباره بقیه ی دعای مجیر و میخوندم به وسط دعای مجیر رسیدم لای اون صفحه دستمال کاغذی گذاشتم و بستمش
اون لحظه به فکرم رسید که ببینم عایا خدا داره به حرفام گوش میکنه یا من الکی دارم واسه خودم دعا میکنم
یا ببینم اصلا خدا هنوز منو با تمام گناه هام با تمام بدی هام هنوز دوست داره یا نه هنوز بهم امیدی داره یا نه 
در عین حال اشک میریختم و میگفتم خدایا به من یه نشونه ای بده یه علامتی بده که بفهمم متوجه بشم که تو داری به راز و نیاز هام گوش میکنی
حواست به من هست هنوز بهم امید داری
یه چیزی به ذهنم رسید گفتم خدایا یه کاری میکنم میرم قران و بر میدارم نیت میکنم یه صفحه ای رو باز میکنم اگه اون صفحه ای رو که باز کردم با یه سوره ی جدید و بسم الله الرحمن الرحیم شروع بشه میفهمم که اره تو همینجا نشستی و داری  دعا هامو گوش میکنی .
همان لحظه قران و برداشتم  چشام و بستم و نیت کردم و یه صفحه ای از قران و باز کردم یه دستی روی نوشته ها کشیدم و چشامو باز کردم
همون لحظه چشم خورد به سوره ی ( روم) که همون صفحه ی اول اغاز شده بود
من اون لحظه اشک هام بند نمیومد یه لحظه رو به رومو نگاه کردم و حس کردم خدا جلوم نشسته داره بهم لبخند میزنه و مشتاقانه نگام میکنه
خیلی کپ کرده بودم زبونم بند اومده بود نمیدونستم به خدا چی بگم فقط و فقط میتونستم از خوشحالی گریه کنم تا چند دقیقه فقط کارم گریه بود

بعد که اروم شدم گریم که بند اومد سجده ی شکر به جا اوردم  گفتم خدایا از این که  امشب در اخرین شب قدر نشستی و به حرفام گوش میکنی ممنونم

منونم ازت که هنوز بهم امید داری هنوز دوسم داری و باهام قهر نیستی

همون موقع به محبت خدا ایمان اووردم و باور کردم که خدا چقدر مهربان و بخشندس

میبینید این یه نشونه ی بسیار کوچیک بود فقط باید اعتقاد قلبی داشته باشید به کاری که میکنید تا به باور برسید

این اتفاق برای من بزرگ ترین اتفاق بود که رحمان و رحیم رو درک کنم
و به این باور برسم که خدا واقعا رحمان و رحیم است

تا تجربه نکنید باورتون نمیشه فقط به کاری که میکنید اعتقاد قلبی  داشته باشید

رمز موفقیت من همین بود به کاری که کردم اعتقاد قلبی داشتم و در قلبم هم خدا بود و با این اتفاق خدا برام ثابت شد  و ماندنی

پایان

11 تشکر شده از کاربر یگانه 313 برای ارسال مفید :
صبا 20 , زهرابانو , عشق رهبر , پونه , مهدی313 , بلاغ مبین , حریم قدس , ملیسا70 , عباس خادم , عاشق شهدا , جوادالئمه ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۰ امرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1270
حالت :
اعتبار کاربر : 5071
پسند ها : 1155
حالت من :  Sepasgozaram.gif
وبسایت من : وبسایت من

خیلی قشنگ نوشتی یگانه جان ...ممنون به خاط یاد اوریتون ... امیدوارم همیشه موفق باشی .

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : زهرابانو
http://sahadat8529.blogfa.com/

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۱ امرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 68
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 10458
پسند ها : 1004
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).jpg

ممنون یگانه خانم عالی نوشتی ممنون

یه سرچ کوچلو درباره نزدیک بودن خدا به ما هم با اجازه تو این پست میزارم ...

اينکه مي گن خدا از رگ گردن به انسان نزديک تر يعني چي ؟؟

نزديک‏تر بودن از رگ گردن، تمثيلى است براى بيان استيلا و احاطه خداوند بر بندگان خويش چون رگ گردن، رگى حياتى براى بدن است و با قطع آن سريعاً جان از بدن مفارقت مى‏کند. خداوند براى بيان احاطه و اقتدار خويش از اين استفاده نموده است نه آن که خداوند- نعوذ باللَّه- جزئى از بدن و يا موجودى داراى جرم و جسم باشد.
خداوند سبحان فرمود:
« وَ نَعْلَمُ ما تُوَسْوِسُ بِهِ نَفْسُهُ وَ نَحْنُ أَقْرَبُ إِلَيْهِ مِنْ حَبْلِ الْوَرِيد» ( ما آدمي را آفريده ايم و از وسوسه هاي نفس او اگاه هستيم ، زيرا از رگ گردنش به او نزديکتريم ) . « ق آيه 16»
در اين آيه شريفه اشاره مي کند به اينکه علم خداى تعالى همه چيز را فرا گرفته است، گويا فرموده: ما از ظاهر و باطن انسان و حتى از خاطرات قلبى‏اش خبر داريم و مى‏دانيم که در دل خود چه مي گويد.
« وَ نَحْنُ أَقْرَبُ إِلَيْهِ مِنْ حَبْلِ الْوَرِيدِ » کلمه" وريد" به معناى رگى است که" از قلب جدا شده" و در تمامى بدن منتشر مى‏شود، و خون در آن جريان دارد. بعضى هم گفته‏اند: به معناى رگ گردن و حلق است. و به هر معنا که باشد در آيه شريفه آن را طناب خوانده، چون شبيه به طناب است. و اضافه حبل به وريد اضافه بيانيه است.
و معناى جمله اين است که: ما به انسان از رگ وريدش که در تمامى اعضائش دويده و در داخل هيکلش جا گرفته نزديک‏تريم، آن وقت چگونه به او و به آنچه در دل او مى‏گذرد آگاه نيستيم؟
اين جمله مى‏خواهد مقصود را با عبارتى ساده و همه کس فهم اداء کرده باشد و گر نه مساله نزديکى خدا به انسان مهم‏تر از اين و خداى سبحان بزرگتر از آن است، براى اينکه خداى تعالى کسى است که نفس آدمى را آفريده و آثارى براى آن قرار داده، پس خداى تعالى بين نفس آدمى و خود نفس، و بين نفس آدمى و آثار و افعالش واسطه است، پس خدا از هر جهتى که فرض شود و حتى از خود انسان به انسان نزديکتر است، و چون اين معنا معناى دقيقى است که تصورش براى فهم بيشتر مردم دشوار است، لذا خداى تعالى به اصطلاح دست‏ کم را گرفته که همه بفهمند، و به اين حد اکتفاء کرده که بفرمايد:" ما از طناب وريد به او نزديک‏تريم". و يا در جاى ديگر قريب به اين معنا را آورده بفرمايد:« أَنَّ اللَّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَ قَلْبِهِ» ( انافل آيه 24) خدا بين انسان و قلبش واسطه و حائل است.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : مهدی313

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۱ امرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ قبل از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

خیلی قشنگ بودیگانه خانم  همونطور که اقا مهدی هم تو مطلبشون آوردن خداوند از خود انسان به خودش هم نزدیک تر است. 
ان شا الله بتونیم با اعمال ورفتارمون روز به روز به خدا نزدیک بشیم.
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1838
حالت :
اعتبار کاربر : 375
پسند ها : 14
حالت من :  Ashegh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg

خدایا .......... هعی دنیا

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : محب ولایت313
آیت الله بهجت :
دعای فرج دوای درد های ماست ؛ اگر برای فرج دعا می کنید ، نشانه آن است که هنوز ایمانتان پابرجاست !

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
یگانه ، اتفاق ، بسیار ، جالبی ، که ، در ، شب ، قدر ، براش ، افتاد... ،

« پونه و خاطره کارآموزي | نماز شبی که واسه خودش یه دردسری شد... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:03 بعداز ظهر