انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » دلنوشته » دلنوشته های emal » خداحافظ خیلیییییییییی دعام کنید ....

خداحافظ خیلیییییییییی دعام کنید ....

خداحافظ   خداحافظ سلام ِ بي سرانجام                                 خداحافظ كلام ِ رو به اِتمام خداحافظ ، خدا پُشت و پناهِت                              بمونم يا نمونم چشم به راهِت؟ خداحافظ دليل ِ بودن ِ من                                    بكُن رخت ِ عَزات و بر تن ِ من دلم خوش بود تُو رو دارم ، ولي نه                      دلم خوش بود شدي يارم ، ولي نه چرا قِسمت نشد با من بموني                              من و از
onhphtz odgdddddddddd nuhl ;kdn ....

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1143
حالت :
اعتبار کاربر : 1102
پسند ها : 174

مدال ها:3
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت

|

خداحافظ

خداحافظ سلام ِ بي سرانجام                                 خداحافظ كلام ِ رو به اِتمام
خداحافظ ، خدا پُشت و پناهِت                              بمونم يا نمونم چشم به راهِت؟
خداحافظ دليل ِ بودن ِ من                                    بكُن رخت ِ عَزات و بر تن ِ من
دلم خوش بود تُو رو دارم ، ولي نه                      دلم خوش بود شدي يارم ، ولي نه
چرا قِسمت نشد با من بموني                              من و از اين تَلاطُم ها بِروني؟
براي رفتنت زود بود و رفتي                              دل ِ من بي تُو مي فَرسود و رفتي
خدايا غِيرتم كو؟ مُرده انگار!                             چقد سخته فراموش شَم به اجبار
خدايا حَقَّم و از كي بگيرم؟                                خدايا راحتم كُن ، كاش بميرم
دلم بي طاقت و من ، مات و مَبهوت                    غرورم خُفته انگاري تو تابوت
چه تلخه بي صدا هي گريه كردن                        به رويا و به سايه تكيه كردن
شكست خوردم ديگه بازي تمومه                       يه دنيا بغض ِ حسرت تو گَلومه
خداحافظ نَبَرد ِ خانمان سوز                              خداحافظ ، شدي پيروز ِ پيروز
حريف ِ فاصله ديگه نميشم                               بخند غصّه بخند غصّه به ريشَم
صداي ِ خورد شدن هام و شنيدي؟                      زَوال ِ پِيكر ِ سَردم رو ديدي؟
خداحافظ ، گذشته ، حال و فردا                          مَحاله گمشده روزي شِه پيدا
چقد سخته ببيني غرق ِ آهي                              شدي مَحبوس ، اگرچه بي گُناهي
چقد سخته تو اوج ِ بي قراري                            نتوني از غم ِ دوريش بباري
چقد سخته نفهمي چِت شده باز                          نفهمي كِي نهايت ميشه آغاز
نفهمي دلخوري يا بي خيالِش                            چه حالي داشته تو روز ِ وِصالِش
دارم از دست ميرم ، خوش به حالم                    تُو رفتي تا بميرم ، خوش به حالم
درختم ، بي ثَمَر ، بي ريشه و برگ                    خدا صبرم بِده حتي پس از مرگ
خداحافظ براي بار ِ چَندُم                                  خداحافظ ولي از جات نخور جُم
شب و روزم شده تاريك ِ تاريك                         شدن ابرا بِهِم نزديك ِ نزديك
دارم مي پاشَم از هم ، نيمه جونم                      خداحافظ بهار ، ديگه خزونم
خدايا سرنوشتم بَد رقم خورد                           دل از اين سرنوشت حالِش به هم خورد
چه فرقي داره بودن يا نبودن؟                         از اون چشمي كه سَهمَم نيست سُرودن؟
خدا از سرنوشت و سرگذشتم                          دلم مي خواد بگم ديگه گذشتم
دلم پُشت ِ سَرِش حرف و حديثه                       داره رَنجنامه هاش و مي نِويسه
ديگه تنها شدم تنها و بي كس                         خداحافظ خداحافظ از اين پَس
زبونم ناي ِ چرخيدن نداره                              شايد حرفي واسه گفتن نداره
همون بهتر كه لال موني بگيره                       بگيره تا نَگه بي تُو مي ميره
حواسَم پَرته از بَس توي فكرم                        خداحافظ ديگه فكراي ِ بِكْرَم
ديگه فکری واسه من نیست میدونم               خداحافظ دل ِ غرق ِ جُنونم
تُو رو تا بي نهايت خواسته بودم                    نديدي از غرورم كاسته بودم؟
نديدي يا نمي خواستي ببيني؟                        دلم خوش بود به پاي ِ من مي شيني
دارم جون مي كَنم ، تا جون بگيري                 دُو روز ِ عمرت و ، آسون بگيري
نمي خوام مثل ِ من از هم بپاشي                    واسم فرق داره باشي يا نباشي
مي سوزم تا به ساختن خو بگيري                 واسَت حرف در نيارَن توي ِ پيري
خداحافظ ، خدامون و چه ديدي ؟                   شايد مَأيوس بشم از نااميدي!
دلم شور ِ تُو رو مي زد هميشه                     تُو خوب بودي ولي من بَد هميشه
نشد قَدر ِ تُو رو جونم بدونم                         خداحافظ نمي تونم بمونم
دارم با سايه هام ، همراه ميشم                    دارم وابسته ي ، اين آه ميشم
بايد كاري كُنم ، امّا چه كاري؟                     هنوز توش موندم اي ذهن ِ فراري
آهاي اي شَنبه ي از ياد رفته                      شبيه ِ جُمعه هاست روزهاي ِ هفته
نه خورشيدي نه ماهي نه ستاره                  بجُزء ابر ، آسِمون چيزي نداره
مُصَمَّم بودم و اصرار ، بي جاست                ته ِ خط اي خدا ، انگار اينجاست
نمي دونم كه سَنگَم يا كه شيشه                   نمي دونم چرا حاليم نميشه
به چي دل خوش كُنم وقتي خوشي نيست؟      ديگه راهي بِه غيرازخودكُشي نيست
خداحافظ نفس هاي ضعيفم                         خداحافظ نشو ديگه حريفم
برام تكراريه ، بودن ، سرودن                    نتونستن غم و از خود زُدودن
نمي خوام باشم و هر دم ببينم                    هنوزم غايبي تو سرزمينم
اگه گُل بود كه خارِش سهم من بود              سزاوار ِ خَراش ، اين جسم من بود
گل ِ بي خار وجود داره؟ نداره                    خداحافظ وجود ِ پاره پاره
هنوزم تا هنوز شعر مي نويسم                  هنوزم زير ِ چَتر ، همواره خيسَم!
رهام كردي ، شدم زندوني ِ خود                شدم واي شاهد ِ ويروني ِ خود
تمومم كُن غروب ِ ناتمومم                       تمومم كُن حرومم كُن حرومم
بجزء مُردن ندارم آرزويي                       خداحافظ دُو رنگي ُّ و دُو رويي
داره جون مي كَنه قلبم تو سينه                آخه تنهاترين تفريحْش همينه
فقط اونه كه مي دونه چي ميگم                اگه حتي بهش هيچّي نميگم
نميشم رو به راه ، حتي يه لحظه              هدر رفتن واسه من ديگه فَرضه
هدر ميرم بدون ِ مَكث و تَأخير                   مي جوشم تا بشم هر لحظه تَبخير
اگه شيشَم تُو سنگ باش ، مشكلي نيست      ديگه مِيلي براي همدلي نيست
خداحافظ ، تموم ِ حرفم اينه                       خداحافظ بدون ِ بغض و كينه
شايد دركم كُني يا شايَدَم نه                       از عشقت كم كُني يا شايَدَم نه
مهم نيست خواب ِ كي رو ديده باشم           مهم اينه نتونم ديگه پاشَم
خدا رو خوش ميومد خون ببارم؟              همون روزي كه رفتي از كنارم
خداحافظ به جُرم ِ رفتن از ياد                   خداحافظ اسير ِ ديگه آزاد
به من چه طَفره ميري از سوالم                به من چه قلب ِ تُو ، شد بي خيالم
به خوشبختي رسيدي خوش به حالت         ازم آسون بُريدي خوش به حالت
دارم با غصه هام  پُر ميشم انگار              خيالي نيست ، خداحافظ به ناچار
خيانت نيست ، اين رسم ِ زَمونَست            نشد ما شيم ، اينا حرفه ، بَهونَست
الهي كه به پاي ِ غم نشم پير                    نَشم بازيچه ي تغيير و تقدير
سَر و سامون گرفتي خوش به حالت          دوباره جون گرفتي خوش به حالت
چرا سَر روي زانوهام بذارم؟                   بايد دركت كُنم راهي ندارم
نبايد هي بگم اين مُنصِفانَست؟                 آخه اين طعنه هاي كودَكانَست
حقيقت رو نبايد مُنكِرِش بود                    آخه انكار نداره ديگه هيچ سود
تُو رفتي تا حقيقت رو ببينم                     تا هي بي خود به پاي تُو نَشينم
برم هر جا دلم خواست ، بي تُو اين بار      برم تا هي نَشَم درگير ِ تكرار
خدا حِفظِت نكرد باد ِ موافق                     خداحافظ ، زمان ِ بي دقايق
بايِستي ياد بگيرم بي وفا شَم                   از عشق و از دلم گاهي رَها شَم
به ريشَم كم نخنديدي زمونه                    مهم نيست و ولي يادت بمونه
كه ظالم بودي ، با مظلوم نمايي                هميشه بُرده بودي راه به جايي
تقاص ِ كارِت و پس دادم هر بار               زبونم لال ، خدايا خوابي انگار
نديدي يا نمي خواستي ببيني؟                  چي آوُرده به روزَم اين زميني
خدايا روت حساب باز كرده بودم               با اسمت عشق و آغاز كرده بودم
هَوام و داشته بودي؟ نه نداشتي               تُو هم رفتي من و تنها گذاشتي
تُو هم باور نكردي هر چي گفتم                نمي خواستي بفهمي چي شِنُفتم
ببخش كه انتقاد كردم دوباره                   گُناهام و زياد كردم دوباره
جوونيم و گذاشتم پاي حرف و                 سَرَم رو كرده بودم زير ِ برف و
نمي ديدم ، نمي خواستم ببينم                  كه حرف ، باد ِ هوا بود نازنينم
تموم شد عشق و عشق پايان ِ من شد        حواسم كاتب ِ دوران ِ من شد
جووني كردم و اُف بر جووني                  خداحافظ پري ِّ آسموني

دوستان خداحافظ برای همیشه ...
این شعر رو فقط خیلی دوس دارم ، همین ...
خیلیییییییییییی دعام کنید ...

ویرایش موضوع توسط : شبگرد عاشق
در تاریخ : دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ قبل از ظهر

8 تشکر شده از کاربر شبگرد عاشق برای ارسال مفید :
مرتضی , حجاب اسمانی , دختر آفتاب , عباس خادم , sadaf , hasti 2013 , یگانه 313 , الما ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : شبگرد عاشق

بر روي جلد دفتر شعرم نوشته‌امـــــــــــــــــــــــ نابرده رنج، گنج به من داده‌اي حسين عليه السلام
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

« تو هم ای خوب من گاهی دعایم کن ...... | دلم برا حرمش پَــــــــــــر می زنه.... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 09:49 بعداز ظهر