انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » دانستنی های پزشکی » طب سنتی » رازهای زندگی * قسمت دهم

رازهای زندگی * قسمت دهم

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما یک رسم بدی که الان مد شده مربوط به این مراسم عروسی ما ایرانی هاست... وقتی میریم عروسی (مخصوصا" از این عروسی با کلاسها) بعد از کلی بزن و بکوب و حرکات موزون، موقع شام صاحب عروسی همه رو دعوت می کنه به میز شام و دور از جون شما با یک بی احترامی خاصی همه رو عین گله به سمت میز میرونه و بعد باید همه باید روی پا باشند و عین زندانی ها که جا واسه ایستادن نیست، تنگ هم
vhcihd ckn'd * rslj nil

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ بعد از ظهر
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72225
پسند ها : 2031
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

مدال ها:7
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال تخصص
مدال تخصص
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما

یک رسم بدی که الان مد شده مربوط به این مراسم عروسی ما ایرانی هاست...

وقتی میریم عروسی (مخصوصا" از این عروسی با کلاسها) بعد از کلی بزن و بکوب و حرکات موزون، موقع شام صاحب عروسی همه رو دعوت می کنه به میز شام و دور از جون شما با یک بی احترامی خاصی همه رو عین گله به سمت میز میرونه و بعد باید همه باید روی پا باشند و عین زندانی ها که جا واسه ایستادن نیست، تنگ هم ایستاده شام بخورند.

توی بشقاب اکثر اینها را نگاه کنید ۶ مدل غذای مختلف مثل جوجه و کباب و فسنجون و دلمه و.. که هیچ ربطی به هم نداره گذاشتند و بعدش نوبت دسر و نوشابه ! این معده بدبخت میشه میدان کارزار، بعدش هم نوبت رقص چاقو و ادامه برنامه بزن و بکوب و صرف کیک و بعدش بدن حسابی عرق میکنه!! بعد ساعت ۲ شب موقع خواب تا صبح باید پشتک وارو بزنیم، بلکه این مخلوط غذاهای بی ربط با هم بتونند توی معده جا باز کنند.

توی باطن قضیه که میریم خیلی وحشتناکه، شما ظرف یک شب فشاری که به معده وارد می کنید معادل تحمیل یک شوک سنگین وزنه ۲۲۰ کیلوگرمی به بدن هستش که لااقل یک هفته طول می کشه معده با این عدم تناسب کنار بیاد، بعدش هم مشکل یبوست و تخریب مزاج، فرداش عمرا" بشه رفت دستشوئی.

جالبه اکثر ما ایرانی ها این موضوع رو می دونیم، ولی لامصب وقتی چشم آدم به میز شام میوفته کنترل کامل از دست میره !!

یادتون باشه توی مهمانی ها حتما" از صرف دو نوع غذای گوشت سفید و قرمز توام خودداری کنید، روی گوشت سفید سس مایونز و نوشابه گازدار نخورید. اگر خورشت برمی دارید از خوردن جوجه کباب صرف نظر کنید. باور کنید این عدم تناسب عین یک پتک سنگین به معده می مونه .

موضع مهم بعدی: کسانی که به دلیل نوع آنزیم معده از بوی بد دهان رنج می برند موقع صبح ۸ تا دونه گوجه سبز ناشتا میل کنند. مشکل بوی بد دهان تا مدتها از بین میره.

و اما:

بارها گفتم: درمان تمام بیماری ها، حتی صعب العلاج در طبیعت وجود داره، خداوند درد رو که داد، درمان رو هم به ساده ترین شکل به ما داد و به قول بعضی از دوستان فضول نمی خواد! لازم نیست دست توی طبیعتش کنیم و ترکیبات شیمیائی بسازیم..

به عنوان مثال: ما گیاهی داریم به نام مرزنجوش! این گیاه توی ترکیب ۴۵ نوع داروی مسکن و گوارشی وجود مستقیم داره و ایران تنها تولید کننده این گیاه و صادر کننده این گیاه تا ۳ سال قبل بود و جالبه که این گیاه در حال حاضر توی کشور ما وجود نداره و تمام پیش فروش شده است و به نوعی به قحطی این گیاه رسیدیم!

الان عصاره و گیاه مرزنجوش از ایران میره اون طرف و میباست با قیمت بالاتر توی بسته بندی دوباره از طریق غرب خریداری کنیم.

و اما یک توصیه مهم برای کسانی که تبخال می زنند! بعد از تبخال حتما" مسواک خود را عوض کنید. مسواک عامل مستقیم انتقال ویروس تبخال به دیگران و خود شخص در روزهای آتی هستش، شما وقتی تبخال می زنید و شب دندان خود را مسواک می کنید! ویروس ها توی محیط مرطوب مسواک زنده باقی می مانند و برای روزهای آتی به سراغ شما می آیند. از همه بدتر وقتی که مسواک شما توی لیوان کنار مسواک بقیه هستش! بقیه رو هم گرفتار این ویروس می کنید.

برای درمان تبخال روی یک تکه یخ، نمک و ترخون تازه بریزید و روی محل تبخال قرار بدهید، زود خوب میشه!

قرار بود طرز تهیه چائی مورد علاقه حضرت علی (ع) را براتون بگم: ۱ قاشق غذاخوری بادرنجبویه در یک قوری و ۲ لیوان آب سرد به همراه مقداری نبات، این چائی طبیعت خیلی گرم دارد و مقوی قلب و اعصاب - خون ساز و آرام بخش و ضد خواب های وحشتناک می باشد.

مشخصات افراد دموی که طبیعت بهاری (گرم و تر دارند): سرخی رخسار - جوش در بدن - سرعت رشد در مو - سیاهی غلیظ و دیر سفید شدن مو - سرخی زبان - ترشحات معمولی بینی - خمیازه - درد پیشانی و سر - میل به خواب - دست و پای کرخت می باشد، برای افراد دموی مزاج حجامت تاثیر فوق العاده دارد.(برای قسمت های بعد راجع به افراد صفراوی صحبت می کنیم)

و اما برای افرادی که مشکل کمبود تمایلات جنسی دارند می خواهم فرمول ترکیب گیاهی به نام "آفرودیت" را ذکر کنم، این ترکیب شامل ۶۵ درصد گیاه خارخاسک - ۲۹ درصد عصاره دارچین - ۵ درصد عصاره زنجفیل و نیم درصد کلاله زعفران می باشد. این ترکیب حاوی فلاونویید می باشد و با توجه به داشتن استروییدهای مختلف باعث تحریک اسپرم می شود و قوه جنسی را بالا می برد.

بریم سراغ جواب سئوالات شما:

مهدی از تهران: جهت درمان سکته مغزی ؟ اول از بازوی چپ خون کم کنید، بعد ۷۵ گرم گیاه افتیمون را در یک لیتر آب بجوشانید تا یک سوم آب باقی بماند . بعد با شکر آب صاف کردهء آن را قوام آورید و هر روز صبح و عصر، هر بار یک قاشق چایخوری میل کنید. جهت صاف کردن صورت و لبها مرتب لبها را غنچه کنید و سوت بزنید یا فوت کنید و این کار را تا نتیجهء کامل دائم تکرار کنید. پیاز و کنگر فرنگی زیاد میل کنید و از چربیها- مغز گوسفند - الکل - مواد نشاسته ائی - راه رفتن سریع - سرمای زیاد - دود غلیظ پرهیز نمائید.

سعیده از تهران: برای درمان عصبانیت ؟ ۲۵۰ گرم خرفه را در یک لیتر آب جوش دم کنید و بنوشید .
نسخه دوم: روزی سه تا ۹ مرتبه آب خنک را در کف دست بریزید و در دماغ استنشاق کنید.
نسخه سوم: پنج تا شش گرم گل افسنطین را در یک لیتر آب جوش دوازده دقیقه دم کنید و با عسل شیرین کنید و پس از هر غذا یک فنجان بنوشید.

هانیه از کرج: جهت برطرف کردن موی اضافه در پلک چشم ؟ اول با موچین ضد عفونی شده مو را بکنید و بعد به جای آن آب شاهتراه را با صمغ مخلوط و بر آن بمالید. مانع روئیدن مجدد میشود.

شیوا از اهواز؟ برای درمان ضربه خوردگی چشم سیب زمینی خام را رنده کنید و روی آن بگذارید و ببندید.

برای درمان تار شدگی چشم کمی انقوزه خشک را مانند غبار بسائید و در چشم بکشید و آبغوره زیاد استفاده کنید و از صرف سبزی خوردن - خرمای خشک - نمک و جگر سفید و شهوت رانی در اول شب خودداری کنید.

ابراهیم از یزد ؟ برای اینکه خواب شما سنگین شود پانزده تا سی گرم رازیانه را در یک لیتر آب سرد بجوشانید، بعد ده دقیقه دم کرده و سپس آب را صاف کرده و با عسل شیرین سازید و بعد از غذای شب میل نمائید.

برای بی خوابی پیرمردها و پیر زنان یک سیب درختی قرمز، یا آب آن را میل کنید و بخوابید و از چائی خوردن در هنگام شب و سیگار کشیدن خودداری نمائید.

یادتون باشه: خداوند مهربان درمان هر درد را در ساده ترین راه ممکن در دسترس ما قرار داده است

نویسنده : آرش روشن
عضو هیئت مدیره کانون طب سنتی ایران

9 تشکر شده از کاربر محمدELE برای ارسال مفید :
سکوت , یازهرااا , بانوی آفتاب , ملیسا70 , جوادالائمه69 , حریم قدس , یاسمن , روزهای سخت 01 , قمرخانم ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
رازهای زندگی * قسمت دهم
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۰ بعد از ظهر نمایش پست [1]
rating
حالت :

در ضمن هرگز گوشت و میوه نباید با هم خورده شوند باید اجازه هضم به یکی داد و بعد دیگری را مصرف کرد

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
رازهای زندگی * قسمت دهم
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 38
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 5903
پسند ها : 869
تصویر مورد علاقه من : images/mms/12.jpg

با این اوصاف مردن من یه صد سالی جلو افتاده
کلا داغونننننننننننننننننم

یه چیز هم خارج  از بحث الان من بگم اطلاعاتتون زیاد بشه شایدم تو قسمت بقیه رازها گفته شده باشه

نباید ماست را با ماهی خورد

حالا برید تحقیق کنین علتشو بفهمین

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : ملیسا70
انسان 2 سال نیاز دارد
که حرف زدن بیاموزد
و 50 سال نیاز دارد
تا سکوت را بیاموزد..
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
رازهای زندگی * قسمت دهم
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 2275
حالت :
اعتبار کاربر : 16029
پسند ها : 357
حالت من :  sharmandam2.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).jpg

انشاء الله راز های بعدی

می پسندم        0 

امضای کاربر : جوادالائمه69
دوریه تو مرا سخت است هی هی ...... سلام مارا به مهدی برسان     
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
رازهای زندگی * قسمت دهم
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ بعد از ظهر نمایش پست [4]
rating
حالت :

نوشته شده توسط : ملیسا70 »
با این اوصاف مردن من یه صد سالی جلو افتاده
کلا داغونننننننننننننننننم

یه چیز هم خارج  از بحث الان من بگم اطلاعاتتون زیاد بشه شایدم تو قسمت بقیه رازها گفته شده باشه

نباید ماست را با ماهی خورد

حالا برید تحقیق کنین علتشو بفهمین

متشکرم از شما
بله درسته و یکی علت هاش هم اینه که طبع ماست=سرد و ماهی =سرد 
مصرف همزمان چند ماده غذایی سرد، اخلاط سرد و خلط سودا ایجاد می‌کند

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
رازهای زندگی * قسمت دهم
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 38
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 5903
پسند ها : 869
تصویر مورد علاقه من : images/mms/12.jpg

بله درسته
 هردو سرد هستن از جمله قوانین تغذیه سالم اینه که دو غذای گرم یا سرد نباید همزمان خورده بشه

طبق طب ابوعلی سینا بهتره که ماهی با خرما یا گردو خرده بشه ماست باگردو یا کشمش خورده بشه

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : ملیسا70
انسان 2 سال نیاز دارد
که حرف زدن بیاموزد
و 50 سال نیاز دارد
تا سکوت را بیاموزد..
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
رازهای زندگی * قسمت دهم
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 1071
حالت :
اعتبار کاربر : 13569
پسند ها : 589
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg

من یه عالمه چیزای خوب یاد گرفتم ممنون

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : دختر چادری
اینم رفیق شهید منه 
دوسش دارم یه عالمههههههههههههه
هرچی بگم بازم کمهههههههههه

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد