انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » دانستنی های پزشکی » طب سنتی » رازهای زندگی * قسمت هجدهم

رازهای زندگی * قسمت هجدهم

سلام، قبل از هرچیز می خواهم را جع به ماه رمضان و روزه داری با شما صحبت کنم! هنوز هیچکس به طور دقیق نتوانسته تاثیرات دقیق روزه را روی بدن کشف نماید و شاید سالها طول بکشه که بشه تحقیق جامعی از تاثیر روزه روی بدن ارائه داد! ولی چیزی که کاملا" مشخصه اینه در صورت تغذیه درست در ماه رمضان، خیلی از رسوبات و زنگارهای بدن توی این ماه دفع میشه و سیستم هضم وجذب بدن کیفیت بهتری پیدا می کنه! کلا" روزه مثل یک تعمیرگاه میمونه که
vhcihd ckn'd * rslj i[nil

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ بعد از ظهر
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72225
پسند ها : 2031
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

مدال ها:7
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال تخصص
مدال تخصص
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سلام، قبل از هرچیز می خواهم را جع به ماه رمضان و روزه داری با شما صحبت کنم!

هنوز هیچکس به طور دقیق نتوانسته تاثیرات دقیق روزه را روی بدن کشف نماید و شاید سالها طول بکشه که بشه تحقیق جامعی از تاثیر روزه روی بدن ارائه داد! ولی چیزی که کاملا" مشخصه اینه در صورت تغذیه درست در ماه رمضان، خیلی از رسوبات و زنگارهای بدن توی این ماه دفع میشه و سیستم هضم وجذب بدن کیفیت بهتری پیدا می کنه! کلا" روزه مثل یک تعمیرگاه میمونه که بدن را یک ماه توش قرار می دیم و توی این تعمیرگاه حسابی بدن را روغن کاری می کنند، فیلترش عوض میشه و صافی بنزین قرار می دهند که سوخت و ساز بنزین توی موتور بدن بهتر صورت بگیره و دود کمتری ایجاد بشه.

اما اولین چیزی که باید دقت کنید اینه که زمان افطار و دو ساعت بعد از آن از شیرینی های حاوی قند و گلوکوز به هیچ عنوان استفاده نکنید! چون یکدفعه پس از گرسنگی و مصرف قند مجازی، سطح قند خون بالا میره و خطرات زیادی پشت بندش ایجاد میشه...

من توصیه می کنم اول از غذاهای ملین مثل حلیم، آش (با حبوبات تو آب خیس خورده+زیره) و ... استفاده کنید و بعد یک گرم نمک واقعی بخورید و موقع شام از غذاهای خشک تر مثل برنج و کتلت و کوکو! و پشتش یک قاشق روغن کنجد یا زیتون میل کنید... ولی سحر به هیچ عنوان از غذاهای خشک استفاده نکنید که باعث میشه در طول روز واسه یک جرعه آب له له بزنید...در ضمن در ماه رمضان شب قبل از خواب حتما" یک قاشق سرکه سیب + یک قاشق عسل میل کنید، دلیلش جلوگیری از ترش کردن معده و کمک به هضم غذا و خواب راحت (سرکه سیب مثل والیوم عمل میکنه) و آمادگی بیشتر بدن واسه خوردن سحری است، در ضمن اگر امکانش را دارید سعی کنید افطار و شام را هم زمان مصرف کنید و بقیه داستان را با میوه و دسر و کاهو و ... صرف کنید.

مشکل اساسی که اکثر مردم گرفتار اون هستند بوی بد دهان در طول روز به خاطر روزه داریه!

اول اینکه نخ دندان ۳۰ برابر مسواک تاثیر زیادی در باکتری زدائی و جلوگیری از بوی بد دهان داره! دوم اینکه مصرف یک گرم (نوک انگشت ) نمک واقعی بعد از سحر، کاهو، شیوید ، جعفری و بعدش یک لیمو ترش تازه هم بوی بد دهان را از در طول روز از بین می بره و هم اینکه عطش کمتری خواهید داشت (نمک واقعی به دلیل داشتن منگنز و نداشتن ید مجازی عطش کمتری به بدن تحمیل می کند)

و اما:

الان حدود ۲ ساله که تمام کشورهای اروپائی مایکروویو را از توی زندگی مردم جمع کردند و اقدام به فروش و جایگزینی مایکرودوم و اوون توستر نموده اند، دلیل جمع آوری دستگاههای مایکروویو این است که ارسال جریان متناوب باعث ایجاد میلیونها پلاریتن در ثانیه در مولکولهای غذا می شود، که باعث ایجاد اسید آمینه های غیرطبیعی در بدن می شود که شدیدا" همولگلوبین خون را کاهش می دهد و گلبول های سفید و کلسترول را افزایش داده و لنفوسیت ها (نوع خاصی از گلبول سفید) کاهش پیدا میکند که این اثرات کرکره بدن را ظرف ۳ سال پائین می کشد و عامل سرطان خون و بیماری ام اس و پوکی استخوان می گردد.

به زبون ساده
: مایکروویو باعث ایجاد پلاریته بالا در سلول میشود که سلول نمی تواند آن را تحمل کند و تخریب می شود.

در ضمن ارزش غذائی مواد غذائی یخ زده که در مایکروویو قرار داده می شود یک دهم می شود و گلوکوزیدها در غذاهای گیاهی در مایکروویو به مواد سرطان زا تبدیل می شود، همچنین گوشت در مایکروویو حاوی ماده سرطان زائی به نام دی نیتروزواتانول آمین می شود. چند وقت پیش در اوکلاهوما کیسه خون منجمد را با مایکروویو به دمای ۳۷ درجه (دمای بدن) رساندند و به بدن بیمار تزریق کردند، که بنده خدا زود به دیار باقی شتافت، پس سعی کنید به جای مایکروویو از اجاق گاز یا مایکرو دوم یا اوون توستر استفاده کنید، زیرا جریان این دو دستگاه مستقیم و حرارت واقعی است.

و اما دوستان طریقه بادکش کردن را پرسیده بودند، من فکر می کنم ساده ترین و موثرترین کار توی زندگی همین بادکش کردن باشه.

برای این منظور می بایست یک تیکه پنبه را آتش زده و به مدت ۱۰ ثانیه داخل یک استکان ۱۰ سانتیمتری و نزدیک عضوی که قصد بادکش کردن آن را داریم بگردانیم و سپس سریع استکان را به آن ناحیه بچسبانیم تا پوست آن ناحیه را به دلیل خلاء داخل آن به داخل بکشد.

و اما بعضی از رفقا عادت دارند موقع سرماخوردگی یا موقع صبح چناااااان فین می کنند و دماغ بیرون می کشند که صداش را حسن کبابی سر کوچه هم میشنوه!! چون بینی و گوش میانی از طریقه لوله ائی به نام لوله استاش به هم راه دارند، هنگام سرماخوردگی یا رینت چرکی هر دو سوراخ بینی را با هم تخلیه نکنید، بلکه این کار را تک تک انجام دهید، چون ترشحات چرک بینی وارد مجرای استاش و گوش میانی می شود.

گفتم گوش: بد نیست درمان گوش دردهای عمومی را هم براتون بنویسم، یک قاشق خاکشیر و یک قاشق اسفند را با هم ترکیب کنید و روی ظرفی سوراخ دار روی شعله گاز بگذارید، تا دود کرد آن را بردارید و دود آن را وارد سوراخ گوش خود نمائید. روش درمان دیگر هم این است که دانه انار ترش را بکوبید و با عسل ترکیب نمائید و به داخل گوش (از طریق آویزان کردن نخ توی گوش و ریختن ترکیب ) بریزید. همینطور برای بیرون آوردن چرکهای گوش روغن زیتون+آبلیموی تازه را از طریق همان نخل به داخل گوش بریزید، ظرف یک ساعت چرک های گوش بیرون می آید.

برای درمان پیچیدن باد در گوش در ارتفاعات بالا ، بینی را با دست گرفته و دهان را ببندید و برای ۴۰ ثانیه محکم فوت کنید
.

بعضی از رفقا هم هنگام سوار شدن در هواپیما دچار سنگینی گوش می شوند، برای این منظور آب، مکیدن آب نبات یا شکلات درمان این سنگینی است.

راستی! فرق بین ماست چکیده و سفت و ماست آب دار را می دانید؟ ماست
سفت فشار خون را پائین می آورد، و خوردن ماست چکیده فشار خون را بالا می برد.

همین ماست با غذاهائی که دارای گوشت قرمز هستند (مثل خورشت و کباب و ....) شدیدا" سودا زا است و باعث سردی معده می شود. سعی کنید بین خوردن ماست و غذای گوشتی یک ساعت فاصله بیافتد.

برای پوست های رنگ پریده و چرب بهترین درمان خامه+ماست به نسبت مساوی ترکیب کنید و ۲۰ دقیقه روی پوست ضماد نمائید.فورا" رنگ پریده را بهبود میدهد.

خوب ببخشید وقتتون رو گرفتم....یک چیز کوچیک راجع به بیسکویت بگم! ما یک ماده ائی دست ساز داریم که از قند ۱۰۰ برابر شیرین تر است به نام ساخارین، این ساخارین امروزه برای شیرین کردن بیسکویت ها استفاده میشه که متاسفانه اکثر رفقا عادت دارند صبح با شکم خالی اون رو میل کنند و شدیدا" معده را به ترشح اسید های قلیائی بیشتر ترغیب می کنه و باعث سوزش معده بعد از ۲ ساعت و خشک شدن روده می شود، به هر حال اگر اصرار دارید بیسکویت میل کنید حتما" زمان ظهر و همراه با شیر و غذاهای ملین میل کنید.

بریم سراغ جواب سئوالات :

بیتا از تهران؟ برای ورم روده مخصوصا" اسهال خونی بهترین نسخه یک قاشق بارهنگ و نصف لیوان لیوان عرق اترج هستش که باید صبح میل نمائید.

رضا از شیراز؟برای درمان آسم ، اولین قدمی که باید بردارید این است که کیسه حمام خود را عوض کنید و حتما" جنس کیسه حمام شما از پشم زبر باشد.

سعیده از تهران؟ برای درمان کهیر دانه کتان را در آب جوشانده و صبح و ظهر و شب مالش دهید و دو روز در میان آب تره را بگیرید و یک ساعت بر محل کهیر ضماد کنید.

شاهرخ از ابهر؟ برای برطرف کردن جوش جوانی باید غلظت خون خود را پائین بیاورید، برای این منظور آب کرفس + آب گوجه فرنگی+آب زرشک را به نسبت مساوی ترکیب کرده و روزی دو لیوان ناشتا میل کنید.

شایسته از تبریز؟ برای پائین آوردن چربی خون ترکیب ۴ گیاه را استفاده کنید و این ترکیب شامل چای سبز+تخم کاسنی+شوید+زرشک آبگیری به نسبت مساوی می باشد که روزی ۳ بار دو قاشق غذاخوری را در یک لیوان آب ریخته و ۵ دقیقه بجوشانید و میل کنید.

سمیه از تهران؟ علائم پانکراتیت (لوزالمعده) احساس درد در ناحیه بالای شکم و تب طهور نقاط اهکی در بافت لوزالمعده می باشد.علت اصلی پانکراتیت سنگ صفرا یا افزایش تری گلیسیرید خون می باشد.

یادتون باشه: خداوند مهربان درمان هر درد را در ساده ترین راه ممکن در دسترس ما قرار داده است

نویسنده : آرش روشن
عضو هیئت مدیره کانون طب سنتی ایران

9 تشکر شده از کاربر محمدELE برای ارسال مفید :
ماه سنا , تلاطم خاموش , حریم قدس , جوادالائمه69 , عقیق , سکوت , روزهای سخت 01 , الما , بهار14معصوم ,

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1917
حالت :
اعتبار کاربر : 7260
پسند ها : 406
حالت من :  Mashghool.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

چند وقت پیش در اوکلاهوما کیسه خون منجمد را با مایکروویو به دمای ۳۷ درجه (دمای بدن) رساندند و به بدن بیمار تزریق کردند، که بنده خدا زود به دیار باقی شتافت.

خدا رحمتش کنه.....بنده خدا ....
چه بد شانس بوده!!!نه؟؟؟
جا اینکه این خون بهش حیات ببخشه.....زندگیشو ازش گرفته....

ممنون جناب محمد313...مطالب سودمند و مفید بود

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : تلاطم خاموش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [2]
rating
حالت :

خوردن ماست بعد از غذهایی که توشون گوشت هست موجب میشه که آهن اون گوشت دفع بشه....

بهتره که بعد از کباب یا بقول شما غذاهایی که دارای گوشت قرمز هستن سبزی مصرف بشه

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
rating
حالت :

برای کنار گذاشتن عينک: باید روده روزی 2 تا 3 بار کار کند. سوپ جو، پاجه گوسفند، آلو بخارا ،گشنیز، اسفناج بیشترین غذاهای مصرفی باشند یا هفته ای 1 تا 2 بار سیراب شیردون خورده شود، ورزش به همراه نصف استکان آب جوشیده خنک شده همراه 10 قطره آب لیموترش تازه و هر روز دو بار در چشم ریخته شود
جهت کار انداختن روده هر روز یک عدد کیوی رسیده میل شود

می پسندم        0 

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
رازهای ، زندگی ، قسمت ، هجدهم ،

« رازهای زندگی * قسمت هفدهم | رازهای زندگی * قسمت نوزدهم »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:33 بعداز ظهر