انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » وقایع التفاقیه » دلنوشته های واقعی و خاطرات اعضاء یاران » یکی بیاد من و آقا سینا رو آشتی بده

یکی بیاد من و آقا سینا رو آشتی بده

سلام  آقا سینای عزیز اعتباری  دادن که من تازه متوجه عمق ناراحتی ایشون از خودم شدم آقا سینا عزیز دنیا ارزش  قهر من و شما رو نداره ،  ظریف هم فردا میره یکی دیگه میاد به جاش ، نفر بعدی هم میره یکی دیگه میاد به جاش ، نفر بعد بعد ش هم میره ،  حیف است که سر این موضوعات دلخور بشیم ،  شما که اصلا حرفی نزدین  که من از ته دل ناراحت بشم ازتون  ، اما من اگه حرفی زدم همین جا معذرت خواهی میکنم وبگین چه
d;d fdhn lk , Hrh sdkh v, Hajd fni

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سلام 

آقا سینای عزیز اعتباری  دادن که من تازه متوجه عمق ناراحتی ایشون از خودم شدم

آقا سینا عزیز دنیا ارزش  قهر من و شما رو نداره ،  ظریف هم فردا میره یکی دیگه میاد به جاش ، نفر بعدی هم میره یکی دیگه میاد به جاش ، نفر بعد بعد ش هم میره ،  حیف است که سر این موضوعات دلخور بشیم ،  شما که اصلا حرفی نزدین  که من از ته دل ناراحت بشم ازتون  ، اما من اگه حرفی زدم همین جا معذرت خواهی میکنم وبگین چه کار کنم که ببخشید ، به خدا  یه هویی دیدین فردا دیگه احسانی   یا خدای نکرده خدای نکرده زبونم لال زبونم لال آقا سینای نبود ، همین دیروز دهیار روستای خودمون که جوون 30 ساله  بود فوت کرد هیچکی باورش نمیشد ،  همه هم میگن حیفش چون جوون با ادب و تحصیلکرده و خوش صحبت و خوش برخورد و  برای روستا هم فوق العاده زحمت می کشید تازه دو سال هست دهیار شده بود خدا بیامرز ،   تشیع جنازه اش خیلی خیلی شلوغ بود ، میگین تا بحال تشیع جنازه ی هیچ جوونی اینجوری شلوغ نبوده به جز این دهیارمون و شهید نمازیان ، دهیارمون  یه پسر داره و فرزند دیگه اش هم 10 روز دیگه به دنیا میاد اما یه تصادف کرد و الان زیر انبوهی از خاک هست ، همسر بزرگوارش هم اول وقتی جنازه همسرشو از آمبولانس آووردن بیرون  بی هوش شد و بردنش بیمارستان ، زن و شوهر هم خیلی با ادب و متشخص ،  اما این دوتا عاشق یکیشون زیر خاک هست و یکیشون مونده و یه پسر کوچیک و فرزند تویه راه ، پسر کوچیکش هم فوق العاده با ادب هست اما هرجور بود رفت ، خدا به همسرش صبر بده به پدر مادرش هم همینجور تنها پسر خانواده شون بود ، اما رفت خیلی سخت هست خدا به همسر و پدر مادرش صبر بده /  پس الان قدر هم رو بدونیم شاید یه ساعت دیگه نه من بودم نه شما دیگه من از شما اینجا تعریف کنم چه فایده وقتی بودیم سایه همو با تیر میزدیم اما بعدش تعریف و تمجید الکی فایده نداره

اما به خدا من اصلاح طلب نیستم اگه اصلاح طلب می بودم تویه وبلاگم روزنامه ی ارمان وابسته به هاشمی رو صفحه ی اول و شیطنشتشو نمی زاشتم اگه اصلاح طلب می بودم از محاکمه شدن مهدی هاشمی خوشحالی نمی کردم و مطلبشو نمیزاشتم اینجا ، اما من همین جور که از محاکمه ی هاشمی رو منتشر کردم از محاکمه اونیی که پول و حق منو خورده و اسمش رحیمی هست هم خوشحالی میکنم مرتضوی بقایی هم گناهکار باشن و محاکمه بشن خوشحال میشم هر  گروه سیاسی میخواد باشن میخواد فرزند آقای هاشمی بزرگ مرد اصلاح طلب باشه می خواد معاون اول احمدی نژاد باشه من نه از اصلاح طلب این مدلی خوشم میاد نه از اصولگراش هردوتاشون رو عین هم میدونم کسی که فرزندش اختلاس کرده و حمایتش میکنه دقیقاً عین احمدی نژادی هست که گفتن این اختلاس کرده اما در عوض مدال خدمت داد عین هم هستن هم پدری که جلو قو قضائیه به ایسته هم رئیس جمهوری که مجلس رو تهدید کنه به معاونم چیزی بگین منم میگیم

اتفاقاً اعتدال گرا هم نیستم درباره حرف های روحانی و تحریم گفتم که اشتباه هست دوتا مطلب هم که جوگیرانه صحبت کرده و بازتابش در رسانه های خارجی گذاشتم 

کسی که کار اشتباه کرد می خواد هر کی باشه ، کسی هم کار خوبی حرف خوبی زد میخواد اصولگرا باشه میخواد اصلاح طلب باشه میخواد اعتدال گرا باشه آفرین بهش

به خدا آقا سینا منم خاطره شهدا رو میخونم بعضی مواقعه مطالبشو میزارم تویه وبلاگم به خدا ما هم قرآن می خونیم ما هم یه ذره دعا میخونیم ما هم مسلمونیم ما هم روزه میگیرم ،  اما تویه وبلاگم میزارم این جور مطالبم رو ،  اینجا این مطالبم رو نمیزارم و بهم حق بدین بعضی مطالب رو بزارم وبلاگم

من خودم با خیلی از سپاهی های  رفیقم با درجه داراشون ، به شوخی یکیشون به من میگه با این کسی راه نره که همه رو از راه به در میکنه ، یا یهکیشون اسم منو گذاشته ظریف وقتی با هم تنها هستیم به من میگه ظریف منم بهش میگم احمدی نژاد ، اون میگه احمدی نژاد نیست اما دم احمدی نژاد گرم منم میگم ظریفی نیستم اما دم ظریف گرم خخخ ، تویه جمع هم کمتر از آقا بهم نمیگه منم کمتر از جناب نمیگم بهشون
 اما داداشم می خواست بره سربازی یه بار نرفتم بگم این برگه سبزش یه کاری کنین نزدیک خدمت کنه ، من عموم جانباز هست کاری کنین همینجا ها خدمت کنه من بابام سابقه جبهه داره همینجا ها خدمت کنه ،  الان خاش هست و تقریباً هر روز زنگ میزنه و میگه خیلی هم بد هست با زبون روزه  اموزشی ، من از پارتی خوشم نمیاد  کلاً از ضابطه خوشم نمیاد و همه باید از خودش شروع کنه تا اوضاع خوب بشه

اینم که خواستین برای مطالب شما پاسخ نزارم روی تخم چشام اما ناراحتی رو بزارین کنار خواهشاً ، من به خاطر علاقه م خیلی از اخبار و خیلی فیلم ها رو می بینم  خیلی حاشیه ها و مصاحبه ها  رو تا ته اش دنبال می کنم و بر خودم واجب میدونم چیزی رو که دنبال کردم و فهمیدم چی به چی هست رو بگم اما از این ثانیه به بعد دیگه درباره هسته ای و سیاست حرف نمیزنم تا شما راحت باشین (( جوگیر هم نیستم بگم حرف نمی زنم دیگه حرف نمی زنم  تمام خخخ  ))  اما خوبیش اینه شما بگین احسان اشتباه هست حرفت من بگم آقا سینا این حرفت شما اشتباه هست  یه چیزی از هم یاد بگیرم خوبی مطلب اینه که شما به من یه چیز یاد بدین من به شما

اما چشم با اینکه سخت هست برام مطلب سیاسی که کپی نیست و خودم تحقیق می کنم دیگه  نمیزارم ، برای مطالب شما هم پاسخ نمیزارم ، حالا مجازی رو بوسی کنیم تا همه چیز تموم بشه خخخ

یه صلوات برای سلامتی هر دوتامون بفرستیم یه کف مرتب اما دو انگشتی هم به افتحار هر دوتامون

ولی آقا سینا من بارها گفتم بهتون  نگاه تون جناحی هست ، هنوز تازه قول دادم حرف نزنم دیگه  ببخشید اشتباه شد خخ من نمیتونم در این باره ها صحبت نکنم خخخ 

اما قول قول قول ، معلم بد اخلاقی داشتیم ابتدایی  میگفت زیپ دهانتون رو بکشین دیگه کسی حرف نمیزد خخ من از همین الان ساکت زیپ دهنم هم کشیده

ان شاالله موفق باشین آقا سینا اگه با یه بوس ناراحتی برطرف نشد تا دوباره آشتی کنیم ؟ خخخ

آقا سینا شما هم ببخشید ببخشش از بزرگتر ها هست ماه رمضان هم هست و خوب نیست ناراحتی باشه بینمون ، یه هویی دیدن فردا گفتن  جوان ناکام احسان آقا رفت دیگه بر نمیگیرده  تمام ، پس همین دنیا ببخشید که اون دنیا نمیشه بین اون همه جمعیت پیداتون کنم 

موفق باشین ان شاالله سر نماز برای ما هم دعا کنین

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ قبل از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1883
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 23379
پسند ها : 1359
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

من حوصلم نشد بخونم
اقا سینا بیاید بگید ناراحت نشدید تاخیال اقای احسان هم راحت بشه

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : سولماز19

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 1962
حالت :
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 3469
پسند ها : 95
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/g01.jpg

با سلام
اقا احسان بنده حرفاتونو خوندم .اول اینکه درود بر شما  که طرف حناحی نیستین/اینکه خودتون تحقیق میکنید و مطلب میذارین جای تحسین داره...
تو بحثای سیاسی اختلاف نظر و عقیده زیاده ..این یک امر عادیست اما استدلال منطقی و بصیرت سیاسی خیلی مهمه...
اگ جناب سینا کدورتی پیدا کردن بنده بهشون میگم نگران نباشین اقا احسان

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : هدف برتر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ قبل از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 748
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 6220
پسند ها : 696
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

به نام خدا
یه نکته رو من بگم -اصولا انسان ممکن الخطاست
این که من بیام طرفداری یه مقام سیاسی باشم شما یکی دیگه باشی -اینا یه روز میان یه روز دیگه هم می رن
اگه کارشون درست بود که هیچ اما اگه احیانا خدای نکرده بعدا معلوم بشه الان خطایی کردن این من و شما که طرفداری می کردیم ازشون باید پاسخ گو باشیم
ما هم بهانه تراشی می کنیم و کار اونا رو درست جلوه می دیم که این خیلی خطرناکه
پس سعی کنیم زیاد خودمون رو به کسی نچسبونیم خودمون عقل داریم بصیرت داریم با مطالعه با سر نخ هایی که حضرت اقا می دن راه رو پیدا کنیم

الان هم از داداش سینا و داداش احسان خواهشمندیم این کدورت ها و این سیاسی بازیا رو کنار بزارین و به هدف های مشترک فکر کنین و قدم بزاریم
سربلندی ایران
سرافرازی و پیروزمندی  و تبلیغ اسلام
تلاش و تهذیب نفس

یا علی مدد
به امید اتحاد و دوستی همه مسلمین

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : جواد 110

صبــــــــــــــــــــح نزدیکـــــ استـــ(او خواهد آمد...)ـــــــــــــــ
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ قبل از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1071
حالت :
اعتبار کاربر : 13569
پسند ها : 589
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg

بخشش از بزرگونه آقا سینا.
اینم واسه سلامتی جفت اخوی بزرگوار

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : دختر چادری
اینم رفیق شهید منه 
دوسش دارم یه عالمههههههههههههه
هرچی بگم بازم کمهههههههههه

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ قبل از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 962
حالت :
اعتبار کاربر : 3194
پسند ها : 182
حالت من :  Khonsard.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (10).jpg

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سلام به نظر بنده هم بحث های سیاسی ارزش از بین رفتن دوستی ها رو نداره لذا شما رو به دوستی بیش از پیش توصیه می کنم باشد که پند بگیرید ... خب به مناسبت موفقیتی که در این تاپیک به دستم اومد همینجا زودتر قدردانی ها رو انجام میدم :

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : گمنام
وقتی خدای دنیای مجازی همان خدای دنیای حقیقی ست
نامحرم دنیای مجازی چه تفاوتی با نامحرم دنیای حقیقی دارد؟؟

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ قبل از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
شماره عضویت : 2275
حالت :
اعتبار کاربر : 16029
پسند ها : 357
حالت من :  sharmandam2.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).jpg

شرینی پزونه اشتی کنونه گل های خند رولبات داره میخونه دید دید دید شرینی پزونه اشتی کنون نورو چراغونی تویه محلمونه عمو پورنگ ههههههههههه 

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر

امضای کاربر : جوادالائمه69
دوریه تو مرا سخت است هی هی ...... سلام مارا به مهدی برسان     
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ قبل از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

اِاِ اِ خدا خیرت بده اقا احسان من هر چی نوشتم خصوصی نوشتم اگر قرار بود اینجا بنویسم که ...
اقا احسان میخواستی برای من خصوصی بنویسی
من قهر نکرده ونمیکنم ولی ازتون فقط یه چیزی خواستم مباحث سیاسی رو نه شما جواب بدی نه من جواب بدم اگر این مشکلی داره بگو تا بریم دوباره مسائل سیاسی رو بنویسیم وجنگ رودرست کنیم وفقط نظرم این بود که مطالبی که من میگذارم یا شما میگذارید رو جواب ندیم همین مگه این مشکلی داره...
احسان خان صبر کن تا ببینمت  اونوقت تلافی همه اینا رو در میارم بگذار بیام روستاتون من میدونم وشما اونوقت تلافی همه مباحث سیاسی وظریف وروحانی رو حسابی تو دل شما در میارم صبر کن به اونجا هم می رسیم.خونه تعدای از بزرگواران رفتم نوبت خونه شما هم میرسه صبر کن فقط بیام
تازه یه چیز دیگه اینکه من چهار خط نوشتم شما اینهمه جواب دادی بخاطر اینکه دفعه بعد مشکلی پیش نیاد واینقدرم خط ریز نباشه تا بخوام با ذره بین بخونمش زودی میام خونتون تا ببینم چی میشه

ویرایش ارسال توسط : سینا
در تاریخ : چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ قبل از ظهر

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
یکی ، بیاد ، من ، آقا ، سینا ، رو ، آشتی ، بده ،

« احسان فقط خدا دست به دوربین حرفه ای شد | در و دل زیبا با خدا در دعای افتتاح »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 06:10 پیش از ظهر