انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار سیاسی » نگاه کاملاً سیاسی و جناحی به کمیسیون بررسی برجام(اعضا از چه جناحی هستن)

نگاه کاملاً سیاسی و جناحی به کمیسیون بررسی برجام(اعضا از چه جناحی هستن)

اسامی و جناح سیاسی اعضای کمیسیون بررسی برجام     نقوی حسینی نماینده ورامین (اصول‌گرایان رهروان ولایت)   * کوثری نماینده تهران (اصول‌گرایان روهروان ولایت)   * محمدحسن ابوترابی‌فرد نماینده تهران (اصول‌گرایان رهروان ولایت)   * کارخانه‌ای، نماینده همدان (اصول‌گرایان رهروان ولایت)   * حسین نجابت، نماینده تهران (اصول‌گرایان رهروان ولایت)   * زاهدی نماینده کرمان (اصول‌گرایان رهروان ولایت)   * زاکانی نماینده تهران (اصول‌گرایان رهروان ولایت)   * بذرپاش، نماینده تهران (اصول‌گرایان رهروان ولایت)   *علاء‌الدین بروجردی نماینده بروجرد (اصول‌گرایان رهروان ولایت و رییس کمیسیون امنیت ملی)   *سیدمحمود نبویان، نماینده تهران(اصول‌گرایان جبهه پایداری)   *مسعود پزشکیان نماینده تبریز(اصلاح‌طلب)   * حقیقت‌پور نماینده اردبیل(اصول‌گرایان رهروان ولایت)   * تاجگردون نماینده گچساران (اصلاح‌طلب)   * منصوری آرانی
k'hi ;hlghQ sdhsd , [khpd fi ;ldsd,k fvvsd fv[hl(huqh hc ]i [khpd isjk)

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۳ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

اسامی و جناح سیاسی اعضای کمیسیون بررسی برجام

نقوی حسینی نماینده ورامین (اصول‌گرایان رهروان ولایت)

* کوثری نماینده تهران (اصول‌گرایان روهروان ولایت)

* محمدحسن ابوترابی‌فرد نماینده تهران (اصول‌گرایان رهروان ولایت)

* کارخانه‌ای، نماینده همدان (اصول‌گرایان رهروان ولایت)

* حسین نجابت، نماینده تهران (اصول‌گرایان رهروان ولایت)

* زاهدی نماینده کرمان (اصول‌گرایان رهروان ولایت)

* زاکانی نماینده تهران (اصول‌گرایان رهروان ولایت)

* بذرپاش، نماینده تهران (اصول‌گرایان رهروان ولایت)

*علاء‌الدین بروجردی نماینده بروجرد (اصول‌گرایان رهروان ولایت و رییس کمیسیون امنیت ملی)

*سیدمحمود نبویان، نماینده تهران(اصول‌گرایان جبهه پایداری)

*مسعود پزشکیان نماینده تبریز(اصلاح‌طلب)

* حقیقت‌پور نماینده اردبیل(اصول‌گرایان رهروان ولایت)

* تاجگردون نماینده گچساران (اصلاح‌طلب)

* منصوری آرانی نماینده آران و بیدگل (اصول‌گرایان رهروان ولایت)

* وحید احمدی نماینده کنگاور (اصول‌گرایان رهروان ولایت)

1 تشکر شده از کاربر احسان فقط خدا برای ارسال مفید :
یا امام عاشورا ,

می پسندم 0     2  -2 

تعداد پسند های ( 0 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

این مهم نیست مهم اینه شما چه نتیجه ای میخواهید بگیرید .
چرا اگر مجلس اصولگراست  شما جبهه بگیری مبنی بر اینکه برجام جناحی شده در صورتیکه دولت ما اصلاح طلبه و به طبع هیات دولت هم اهداف اصلاح طلبانه را دنبال می کنه پس توافق انجام شده اصلاح طلبانه است .
و حالا سخت گیریهای انجام شده را پای اصولگرایان می گذارید و به ان امتیاز منفی می دهید و درصدد تخریب ان هستید و به هیات دولت فرجه و امتیاز مثبت می دهید این به نظرتون به چه معناست ؟
تعارف داریم ایا ؟
عجله خوب نیست بگذارید برجام به فرمایش رهبری و به خواست ملت و به جهت منافع ملت و دولت روند قانونی خودش را طی کند .ان شاءالله انچه خیراست پیش بیاید .

می پسندم        0 

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
حالت :

سلام

شما اگه دیروز جلسه کمیسیونو نگاه میکردین وقتی آقا نعمتی از آقای ظریف پرسید که آقای جلیلی فلان گفته فلان گفته ، قبل از اینکه ظریف جواب بده آقا زاکانی رئیس کمیسیون سریع گفت اصلا آقای جلیلی چنین چیزی نگفته و دفاع تمام قد کرد از آقای جلیلی که سخنان جلیلی رو دارین اشتباه نقل قول میکنین ، در حالی که سخنانی که به قول خود ظریف بارها توضیح داده یه بار رئیس کمیسیون نمیگه آقای ظریف فلان نگفته فلان گفته شما دارین اشتباه نقل قول میکنین اینو قبلاً توضیح داده و........

اما ظریف دل همینارو هم بدست میاره جدیداً آقا زاکانی و نماینده های دیگه با آرامش و خنده سعی میکنن سئوال بپرسن و کم کم همین بزرگواراهم خاطر خواه ظریف میشن و سعی میکنن از شیوه ظریف و با آرامش و به وقتش کوبنده صحبت کنن خخخخ

اما چیزی که ما در تلویزیون میبینم کاملاً مشخص است آیا از فلان تیم مذاکره کننده سئوال است یا نه ، اتفاقاً اونا هم تیم فعلی رو میبرن زیر سئوال و سئوالی از اونا نمیشه ، وقتی آقای جلیلی از جناح پایداری هست توقع دارین منی که خط و فکر هم نزدیک به اون هست خودی رو ببرم زیر سئوال ؟ و وقتی رهروان ولایت که نگاهش به جبه پایداری نزدیک هست و در سالی که سال انتخابات هست سئوالی میپرسه که میدون بده به حریف مقابلش ؟ ؟ ؟ و اصلاح طلب آیا از ظریف سئوالی میپرسه که ظریفو سر در گم کنه و میدون به حریف بده ( احتمالا هیچ کدومو قبول ندارین به جز اصلاح طلبا که نگاشون جناحی هست خخخ من خداروشکر هیچ طرفی هستم و اکثرشون نگاهشون انتخابات پیش رو هست)

شما هم خودتون میدونین نگاه به این مسئله در مجلس کاملاً نگاه به انتخابات است ، وقتی سئوال میپرسن قیمت نفت فلان شده فلان شده و معایب دولتو میگن و ظریف هم گفت چه ربطی به توافق داره ؟ یعنی چی ؟ یا نماینده های عزیز اصلا تویه باغ نیستن و نمیدنونن میخوان توافق رو بررسی کنن یا هم فقط هدف انتخابات هست

قبلاً هم گفتم باید در مجلس بررسی بشه اما اگه گفتیم فلان جا مجلس کارش عیب داره یعنی مخالف 100 درصدی ؟ ؟  و باید هم قبلاً همینجوری مردم در جریان جزئیات می بودن 

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
حالت :

خلاصه ای از سخنان آقای صادق خرازی دیپلمات کارکشته در مصاحبه با روزنامه شرق

ای کاش در سال های گذشته نیز چنین رویه ای حاکم بود و از مذاکره کنندگان در دوره اصلاحات برای بررسی عملکرد مسئولان دولت های نهم و دهم دعوت به عمل می آوردند، اما متأسفانه نه تنها دعوتی نشد بلکه از تریبون های رسمی درباره آنها بدترین تعابیر و اتهام ها به کار می رفت و یک طرفه، هرآنچه خواستند گفتند

در دوره آقای جلیلی به هیچ وجه حق غنی سازی ایران مورد شناسایی آمریکا قرار نگرفت. به فرض صحت چنین ادعایی، چرا تیم مذاکره کننده سابق آن را بعد از دو سال اعلام می کند؟ چرا در همان زمان یا در دوره های بعد چنین ادعایی مطرح نشده بود؟ خصوصا اینکه مسئول تیم مذاکره کننده سابق٬ کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم نیز بود. حالا که با تلاش های تیم مذاکره کننده فعلی و پس از دو سال مذاکرات فشرده و نفس گیر٬ ۱+۵ صراحتا حق غنی سازی ایران را به رسمیت شناخته٬ آنها مدعی اند به چنین دستاوردی در دوره خودشان رسیده بودند. خب پس چرا جایی اعلام نشد؟ چرا این پیروزی را تبدیل به سند و توافق نکردند؟ 

آنها که تجربه داشتند در برگزاری جشن های زنجیره ای هسته ای، چرا برای این دستاورد جشن نگرفتند؟ چطور غنی سازی با قابلمه توسط یک دختر دانش آموز تبدیل به خبر یک کشور شد، اما به این خبر مهم هیچ اشاره ای نشد؟ من متعجبم از آقای جلیلی که خود را ملتزم به اخلاق می داند، چرا شانتاژ می کند. با شانتاژ نه مذاکره ای به انجام می رسد و نه اعتماد آفرینی ایجاد می شود و نه تنها توافقی حاصل نخواهد شد

مذاکره در دوره قبل محدود می شد به تبلیغات در سطح اینکه مسئولان چمدانشان را خودشان حمل می کنند یا طرف مقابل را آچمز کرده اند و... کل فرایند گفت وگوها قبل از برگزاری هر دور مذاکره محدود می شد به اینکه مذاکره کجا انجام شود٬ چه کسی اول تماس بگیرد و... 

در دوران آقای جلیلی مذاکره انجام نشد، ایشان نقش حامل پیام را داشتند. ایشان توان مذاکره و تعیین سقف و کف برای مطالبات را نداشت. مشکل بزرگ دیگر، ناواردی به ادبیات دیپلماتیک در گفت وگو با غرب بود. نامه ای در دوره جلیلی از شورای عالی امنیت ملی برای مذاکره کننده ارشد اروپایی فرستاده شد که پر از غلط های ماهوی و شکلی بود که طرف خارجی نامه را برگرداند.

تمام دست نوشته ها و یادداشت ها را جمع می کرد تا سندی در دست کسی باقی نماند. کارنامه عملکرد آقای جلیلی و تیم ایشان هم با وجود همه پنهان کاری ها در دسترس مسئولان نظام است.

چطور است که برخی افراد این طور دستاوردهای تیم مذاکره کننده که بارها مورد تقدیر رهبری بوده را زیر سؤال می برند؟ دلسوزتر از رهبری شده اند؟ چطور در دوره خودشان که غربی ها گفته بودند ما مقداری از تحریم طلا را در برابر تعطیلی فردو متوقف می کنیم٬ این طور دلواپسی نکردند؟ دوره مسئولیتشان جز تحریم های کمرشکن و قطع نامه های شورای امنیت چه دستاوردی برای نظام داشته است؟

توافق وین تحقیر نظام بود یا قطع نامه ۱۹۲۹ شورای امنیت که در دوره مسئولیت ایشان صادر شد؟ در دوران ایشان تحریم تسلیحاتی اعمال شد٬ بازرسی از محموله های واردشده یا صادرشده از ایران در قطع نامه های شورای امنیت گنجانده شد٬ آنها تحقیرآمیز نبود؟ فرستادن پرونده ایران ذیل فصل هفتم منشور ملل متحد تحقیر بود یا خارج کردنش؟ متأسفانه همه چیز فدای بازی های جناحی و سیاسی شده است و عده ای دایه مهربان تر از مادر شده اند برای مملکت.

مردم ایران سره را از ناسره تشخیص می دهند. نمی شود با تبلیغات سر این مردم را کلاه گذاشت. نمی شود دستاورد بزرگ توافق وین را که جهان به آن اعتراف می کند، بی ارزش دانست

در دولت قبل، شخصیتی کم نظیر مثل دکتر ظریف که مورد اعتماد رهبری و نظام بود را در حد یک مترجم هم قبول نداشتند و او را خانه نشین کردند. درحالی که دبیرکل وقت سازمان ملل می گفت خوشحال است در دوره مسئولیتش با ظریف آشنا شده که یکی از برجسته ترین دیپلمات های جهان است. در دولت قبل، دیپلمات های خردمند وزارت خارجه را که از بزرگترین سرمایه های ملی هستند حذف و خانه نشین کردند. چه ضربه ای به منافع ملی بدتر از اینکه سرمایه های انسانی این چنین قربانی بغض و کینه دولت قبل شوند و کشور از تجربه و تخصصشان محروم شود. حتی به شخصیت های مستقل از جناح خودشان هم رحم نکردند.

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
نگاه ، کاملاً ، سیاسی ، جناحی ، به ، کمیسیون ، بررسی ، برجام(اعضا ، از ، چه ، جناحی ، هستن) ،

« مصدومیت محمد جواد ظریف(تصاویر) | ابوترابی فرد: بارها از جلیلی دعوت کردیم فقط یک بار آمد برای پاسخگویی »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:55 پیش از ظهر