انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار سیاسی » ابوترابی فرد: بارها از جلیلی دعوت کردیم فقط یک بار آمد برای پاسخگویی

ابوترابی فرد: بارها از جلیلی دعوت کردیم فقط یک بار آمد برای پاسخگویی

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی با بیان این که لغو قطعنامه های گذشته پیروزی بسیار بزرگ است ونمی توان به راحتی از آن گذشت، گفت: تفاوت ویژه ای بین دو مقطع مذاکرات می بینم، اگر در دوره خودتان اجازه مباحثه می دادید احتمالا قطعنامه ۱۹۲۹ تصویب نمی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه ملت، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسن ابوترابی فرد، در نشست روز گذشته(یکشنبه) این کمیسیون با سعید جلیلی دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی افزود: در این تردیدی نیست که در اجرای برجام
hf,jvhfd tvn: fhvih hc [gdgd nu,j ;vndl trx d; fhv Hln fvhd \hso',dd

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی با بیان این که لغو قطعنامه های گذشته پیروزی بسیار بزرگ است ونمی توان به راحتی از آن گذشت، گفت: تفاوت ویژه ای بین دو مقطع مذاکرات می بینم، اگر در دوره خودتان اجازه مباحثه می دادید احتمالا قطعنامه ۱۹۲۹ تصویب نمی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه ملت، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسن ابوترابی فرد، در نشست روز گذشته(یکشنبه) این کمیسیون با سعید جلیلی دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی افزود: در این تردیدی نیست که در اجرای برجام و چه در مسایل دیگر پیشرفت کردیم و این پیشرفت به قدرت جمهوری اسلامی ایران بازمی گردد. 

وی اضافه کرد: قدرت ما تعیین کننده است، اگر در سال های پیش رو قدرتمان کاهش پیدا کند ممکن است بازیمان به هم بخورد اما اگر قدرتمان افزایش پیدا کند با شرایط بهتری از وضعیتمان عبور خواهیم کرد.

**بارها دعوت؛ یکبار حضور
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ابزار گفت وگو با نظام حاکم بر جهان قدرت است، بنده تفاوت ویژه ای بین دو مقطع مذاکرات می بینم مقطعی که شما مدیریت تیم را برعهده داشتید که کمترین نقد و مباحثه ای در آن زمان صورت نمی گرفت و مقطعی که امروز ما دارای فضای نقد شده ایم که شخصا این فضا را می پسندم. ابوترابی فرد عنوان کرد: اعتقاد بنده این است که اگر در آن زمان که سه قطعنامه به تصویب رسید نقد و بررسی هایی صورت می گرفت، می توانستیم به نقش دولت که نقش بازدارنده داشت، کمک کنیم. ما بارها از شما برای حضور در کمیسیون امنیت دعوت کردیم اما تنها شما یک بار در جلسات حضور پیدا کردید. اگر اجازه می دادید بحث و مباحثه ای صورت می گرفت احتمال داشت تصویب قطعنامه ۱۹۲۹ به تاخیر بیفتد و یا حتی تصویب نمی شد.

**لغو قطعنامه های گذشته پیروزی بزرگی است
این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به قطعنامه ۲۲۳۱ گفت: ما از دو منظر می توانیم به این قطعنامه نگاه کنیم، می توانیم نقدهایی که بر آن هست را ببینیم اما به نظر می رسد که اگر مفاد قطعنامه را ببینیم نظرها نسبت به نقدها تغییر می کند. اولا فرمودید لغو نیست و از واژه تعلیق در قطعنامه استفاده شده است در صورتی که در قطعنامه صریحا تحت عنوان لغوها مفادی آمده است که در این قطعنامه لغو تمام قطعنامه های گذشته نام برده است.

ابوترابی فرد با بیان این که قطعنامه ها یعنی اجماع قدرت های جهانی علیه ایران ادامه داد: در سایه تلاشی که دیروز گروه های هسته ای ما داشتند و مدیریت شخص مقام معظم رهبری توانسته ایم که در برابر این قطعنامه ها بایستیم و شورای امنیت را مجبور کنیم به این که قطعنامه ای صادر کند که در آن لغو تمامی قطعنامه های گذشته را عنوان کند؛ این پیروزی بسیار بزرگی است و نمی توان به راحتی از آن عبور کرد.

وی اضافه کرد: در بند ۸ قطعنامه آمده است وفق ماده ۴۱ منشور ملل متحد تصمیم گرفته می شود که در ۱۰ سال پس از روز توافق برجام به نحو تعیین شده تمام مفاد این قطعنامه باید لغو شود. هیچ کدام از قطعنامه های مذکور در بند فصل ۷ منشور ملل متحد نباید ادامه پیدا کند. به نظر من این دستاوردها، پیروزی یک نظام بر همه قدرت های مسلط در جهان است.

**تحت فصل هفت بودن ۱۹۲۹ غیرقابل انکار است
ابوترابی فرد ادامه داد: در قطعنامه ۱۹۲۹ به صراحت آمده است که این قطعنامه ذیل بند ۴۱ فصل هفت از منشور سازمان ملل است، آن ها به روشنی ما را ذیل فصل ۷ آورده اند اما شما می فرمایید که بدون احراز تهدید امنیت و صلح بین الملل نمی توانم ذیل این فصل ایران را بیاورند اما آن ها دقیقا این کار را کرده اند، وقتی در متن قطعنامه هست قابل انکار نیست.

وی در واکنش به لبخندهای یکی از اعضای تیم سابق مذاکرات به این اظهارات، تاکید کرد: با لبخند هم این موضوع حل نمی شود. در قطعنامه ۲۲۳۱ فصل ۷ عنوان نشده است و تنها به بند ۴۱ اشاره می شود چرا که می خواهند مفاد این بند را نقض کنند.  نایب رییس مجلس شورای اسلامی افزود: در مکانیزم ماشه، نظام فکر کرده است که مباحثات زیادی صورت گرفته است، تیم مذاکره کننده نیز تلاش خود را کرد، تنها راهکاری که به آن رسیدند، همین مکانیزم ماشه بود البته کاش این مکانیزم وجود نداشت.

ابوترابی فرد یادآور شد: اگر قدرت ایران ضعیف شود، مکانیزم ماشه هم نباشد غرب می تواند نظر خود را از طریق شورای امنیت سازمان ملل اعمال کند.

منبع الف

1 تشکر شده از کاربر احسان فقط خدا برای ارسال مفید :
بنده خطا کار خدا ,

می پسندم 0     1  -1 

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۵ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
حالت :

آقای جلیلی برای اینکه چرا مذاکرات گذشته رسانه ای نمیشده تا مردم بفهمند چی به چی هست هم گفتن آقای ولایتی اجازه نمیدادن ، آقای ولایتی هم گفته کاملاً تکذیب میکنه این حرفارو

ولی اگه همه ی این ضعف ها مقصرش بقیه هستن و آقای جلیلی خواسته اما بقیه نذاشتن ، جالبه که آقای جلیلی چه راحت تا میگفتن رسانه ای نشه گفته چشم نیا مجلس چشم ..... در آینده هم به همه ی انتقادات پاسخ خواهند داد که من میخواستم فلانی نذاشت و منم گفتم چشم !!!

تازه داره رسانه ای میشه که تیم سابق چون زبان انگلیسی خوب بلد نبودن ، نامه ای دادن که پر از غلط املایی  بوده و برگشت خورده _ حتماً اینا تحقیر نیست و باز یکی دیگه مقصر هست

می پسندم 0     1  -1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 2384
حالت :
اعتبار کاربر : 1554
پسند ها : 141
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (1).jpeg

چند بار بگم حرف سیاسی می تواند به فیلترینگ انجمن منجر شود خطرناکه
مخصوصا راجع به برجام
از ما گفتن بود
بی زحمت در این موارد مدیران سایت دخالت کنند

می پسندم        0 

امضای کاربر : بنده خطا کار خدا
ما ییم که در غیبت کبری ماندیم
وبلاگ های ما سربزنید
bandehkatahkar.mihanblog..com
majnoonamam.blogsky.com
http://forum.roq.ir/t42790
پست بال را حتما ببینید تا آخرش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ قبل از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : بنده خطا کار خدا »
چند بار بگم حرف سیاسی می تواند به فیلترینگ انجمن منجر شود خطرناکه
مخصوصا راجع به برجام
از ما گفتن بود
بی زحمت در این موارد مدیران سایت دخالت کنند

سلام

چند وقت پیش یه موضعی بود تویه انجمن که یه خبر بود درباره فرخوان خونین...................
منم پاسخ تندی گذاشتم ، بعد از چند وقت فیلترش کردن خخخ یعنی اون موضوع رو نشون نمیداد و صفحه پیوندها باز میشد ، بعد از چند وقت هم مدیر اون موضوع و پاسخ منو انداخت سطل زباله ی انجمن خخخخ

اما درباره برجام در حال حاضر هرچی بگن و هر کاریکاتوری بکشن و هر توهیینی به شخص مذاکره کننده های فعلی  بشه فیلتر نخواهد شد ، من کاری ندارم توهیین کاری خوبی هست یا نه اما درباره مذاکرات هسته ای الان هر حرفی زده بشه باعث فیلتر نمیشه

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ قبل از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
حالت :

راستی نزدیک 2 سالی که من عضو هستم اینجا هنوز  پیش نیومده موضوعی بفرستم و خیلی خیلی خیلی سیاسی داغ  باشه و بفرستن سطل زباله ، فقط 1_2 مورد بود که بردن بخش بصیرت سیاسی تا فقط اعضا بتونن بخونن که منم خصوصی اعتراض کردم که خودم میدونم موضوع جاش کجا هست و نباید جا به جا میکردن

موضوعی بوده که چندین صفحه همینجوری بحث داغ سیاسی بوده فیلتر نشده این موضوع که دیگه چیزی نیست / نا سلامتی کاربر ارشد هستیم ها اگه نتونیم یه بحث داغو با آرامش مدیریت کنیم که هیچی دیگه خخخخخ

اونم که من پاسخ گذاشتم و فییلتر شد آخه دیگه اخرش بود و اتفاقاً تویه صرفاً جهت اطلاع همون هفته کامران نجف زاده جسارت به خرج داد و گفت مگه مملکت قانون نداره ؟ روز بعد هم همون سایت حسابی نجف زاده و صرفاً کوبید _ بنده خدا یه سئوالی پرسید اونجوری بهش حمله کردن خخخ

اما این موضوعات سیاسی اصلاً باعث فیلتر نمیشه

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
حالت :

معاون نماینده پیشین ایران در سازمان ملل در کافه خبر به دو مورد از تذکرات رهبری انقلاب به سعید جلیلی اشاره کرد. آنجا که دبیر سابق شورای امنیت ملی در مذاکرات استانبول پذیرفته بود ایران تمام سوخت ۲۰ درصدی خود را به میله سوختی تبدیل کند. خرازی همچنین تاکید کرد جلیلی به خاطر مذاکره دوجانبه با ویلیام برنز، بدون اجازه مقام معظم رهبری، برای دومین بار از ایشان تذکر گرفت

ولایتی : عرصه ی هسته ای شبکه ی چهار نیست

می پسندم 0     1  -1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

اگه اهم موضوعات شما اینا هست که

آقای جلیلی گفتن زمان مذاکرات من غرب حق غنی سازی رو به رسمیت شناخت ، چرا جناب جلیلی زمانی که کاندید ریاست جمهوری بود این رو نگفت  و بعد از 2 سال حالا که صراحتاً طرف غربی اعلام کرده میگن این دستاورد زمان من بود / چرا قبلاً تبدیل به سند نکردن این موضوع رو / چرا هیچ جای نگفتن و حالا.......

اگه میخواین بگین آقای جلیلی گفتن تحریم های قبلی هیچ کدوم زیر فصل 7 منشور سازمان ملل نیست ، مثل روز روشن هست و انگلیسشو آقای ظریف خوند که نوشته این قطعنامه ماده 41 زیر فصل 7  

اگه میخواین بگین آقای جلیلی گفتن زمان من طرف غربی قبول کرده بود همه ی تحریم ها رو برداره ، به قول صالحی پس چرا توافق نکردین شما که همه چیزو به دست آوردین امضا میکردین تموم و به قول آقای ظریفی که گفته جواب آقای جلیلی رو نمیدم اما برای صحبت هاشون سند منتشر کنن

اگه میخواین بگین 2تا از قطعنامه های قبلی زمان آقا ظریف بوده که اتفاقاً آقای ظریف اون موقعه اصلاً کارای نبوده و سفیر ایران در سازمان ملل بوده که اصلاً یه سکه پول سیاه هم دولتی ها قبولش نداشتن و اصلاً باهاش هماهنگ نبودن و از اول خواستن اخراجش کنن اما رهبری مخالفت کرد بعد از 2 سال هم کلاً خونه نشینش کردن

اینا اهم موضوعات شما هست آیا ؟ ؟ ؟ 

بحث من و شما به قول ولایتی شده شبیه شبکه چهار و شما سخنرانی کنین و به هیچ کدوم از این موارد پاسخ نمیدین و احتمالاً چند سال بعد بگین خواستم جواب بدم اما فلانی نذاشت....... یا علی الان که دیگه فضا آزاد هست جواب بدین نمیشه که شما انتقاد کنین بقیه حق انتقاد نداشته باشن

می پسندم 0     1  -1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 589
حالت :
اعتبار کاربر : 4302
پسند ها : 270

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید جلیلی که نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی است از شروع مذاکرات تاکنون تقریبا هیچ موضعی به طور رسمی علیه آن نگرفته تا مبادا دشمنان نظام آن را به انتقامجویی شخصی تعبیر نمایند اما حال که کمیسیون تخصصی مجلس برای بررسی یرجام از وی که مطلع ترین فرد در مورد وقایع برجام (خارج از تیم مذاکره کننده فعلی) می باشد توضیحات خواسته و وی نیز مباحث تخصصی مربوطه را مطرح می کند، دشمنانی که تا دیروز به دلواپسان هر گونه تهمت را نثار می کردند اکنون از این نقدها دلواپس شده و وی را به باد اتهام و فحاشی گرفته اند.

علی اکبر ولایتی در بین دوستان نیز در این میان که مشاور بین الملل مقام معظم رهبری است و اصلا معلوم نیست چه نسبت مشخص و سازمانی با مذاکرات دارد مدام اظهارات شاذ خویش را رسانه ای می کند تا به خاطر جایگاه فعلی اش وانمود کند رهبر انقلاب نیز با مواضع جلیلی موافق نیستند! این سیاسی کاری ها باعث شده تا رسانه های ضد انقلاب مانند بی.بی.سی و رادیو فردا و .... و نیز همفکران داخلی اش مدام با سپر ولایتی به جلیلی حمله ور شوند.

رادیو فردا در خبری با عنوان "واکنش ولایتی به ادعای جلیلی در مورد حل مسائل هسته‌ای در آلماتی" می نویسد: "علی‌اکبر ولایتی، مشاور بین‌الملل رهبر جمهوری اسلامی، در واکنشی تازه به اظهارات سعید جلیلی در مورد روند گفت‌وگوهای هسته‌ای یادآور شده اگر آنچنان که ادعا می‌شود مسائل در آلماتی حل شده بود، «نباید تا این مدت به طول می‌کشید. سعید جلیلی، مذاکره‌کننده پیشین هسته‌ای ایران، که از منتقدان توافق هسته‌ای است، مدعی است که در زمانی که تیم تحت سرپرستی او مذاکرات هسته‌ای را دنبال می‌کرد، غربی‌ها با عقب‌نشینی از مواضع خود، حق غنی‌سازی را به رسمیت بشناسند و با دادن امتیازاتی درصد آن را محدود کنند."

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : حضور 313
مبادا غافل شویم و روزمره گی ما را از حضور تاریخی خویش غافل سازد.   
  سید اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

دلیل هجمه به زاکانی و موج‌سازی علیه جلیلی چیست؟

" هر دوی این شگردهای رسانه‌ای بیش از یک هدف مشخص را دنبال نمی‌کند و آن حاشیه‌سازی برای کمیسیون به منظور جلوگیری از بررسی دقیق و کارشناسی آن در کمیسیون و همچنین کاهش ضریب نفوذ خروجی این کمیسیون است."

مشخصاً بهترین و ساده‌ترین شیوه در مباحث مربوط به عملیات روانی برای بی‌اثر کردن گفته‌ها و مواضع یک فرد یا نهاد، از بیخ‌ کندن اعتبار آن فرد و نهاد است تا از آن پس هرچه از او ساطع و صادر شد، از همان نطفه "غیرمعتبر" و "بی‌اثر" باشد.  همین شیوه به سرعت در دستور کار برخی رسانه‌ها و سیاسیون قرار گرفت تا پیش از آنکه کار به بررسی کارشناسی جلسات و خروجی‌های کمیسیون ویژه برسد، خود کمیسیون از اعتبار ساقط گردد. برای این منظور در وهله اول، اعتبارزدایی از رئیس کمیسیون و متهم سازی کمیسیون ویژه بررسی برجام به سیاسی‌کاری و جناح‌بازی(در حالی که بخش مهمی از اعضای کمیسیون را حامیان دولت و اصلاح‌طلبان(البته خیلی اقایون مدعی اصول گریی هستند ولی عملشون که اینو نشون نمیده) تشکیل می‌دهند) به عنوان اولین تاکتیک در دستور کار قرار گرفت.

ازاین قبیل حرف زدنها زیاد میشه اورد.ملاک برای ما خط قرمزهاست حالا هر چی دلشون میخواد در مورد اقا سعید وبقیه حرف بزنن مهم اینه که خط قرمزها رو به هیچ وجه نمیگذاریم رد کنن..کلا اینو بگم به اقایون که بچه بازی نیست مراکزنظامی ماروچهارتا غربی  بخوان درموردش حرفی بزنن مراکز نظامی ما فرمانده کل قوا در موردش تصمیم میگیرند ولاغیر اینو یادتون باشه البته این یکی بود یکی هم مسائل مربوط به دانشمندانمونه همین یا حق

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
حالت :

ممنون ولی  نتونستین به هیچ کدوم از این سئوالات و ابهامات پاسخ بدین 

جناب آقا سینا اگه قراره به هجمه رسانه ای باشه که ظریف باید تا الان لح میشد بین این همه هجمه و توهیینی که اصلا قابل مقایسه با 8 سالی که دوستان در حال مذاکره بودن نداره  من اصراری ندارم شما رو قانع کنم که 8 سال گذشته اصلاً کسی سئوالی نقدی مناظره ای نداشت /  خودتون دوست داشتین قانع بشین دز زمان ایشون انواع تغریف و تمجید مثل حمل کیف خودشون و.......... میشد / فشار رسانه ای چی هست دیگه همینجوری که ظریف باید جواب بده جناب جلیلی هم جواب بدن برای سخنانشون چه ایرادی داره ؟  سند منتشر کنن مگه چی میشه ؟ و کسی که مدیر خبر تلویزیون هست قبلاً مدیر رسانه ای جلیلی بوده پس باید  گفت تلویزیون ظریفو زیر فشار ها و مستندهای که نشون میده لح میکنه  نه همکار قدیمی رو؟ 

جناب حضور اونجا که نوشتین معلوم نیست ولایتی کجای این بحث ها هست ، برین بخونین تجربه ی ولایتی در امور روابط خارجه رو تا ببینین چه کاره هست ، جالبه تا کسی بخواد سئوالی بپرسه اون چه کاره هست ! اگه دفاع کنه دیگه نمیگیم چه کاره هست 

واینکه به جلیلی بزرگوار فحاشی کردن کاملاً غلط هست و اشتباه ایشون بزرگوار و زحمت کش و دلسوز بودن و هستن  اما میتونم بپرسم کی کجا فحاشی کرده به ایشون ؟ کدوم منتقد به ایشون فحاشی کرده علی اکبر ولایتی یا عراقچی یا صالحی یا ظریف ، تا به حال به جناب جلیلی گفتن خائن ؟ اما نماینده ی محترم رو در روی ظریف بهش میگه خائن و ادعا داره حرف رهبری هست بعدش هم چون ماست مالی کنه میگه نباید فیلم می گرفتن 

موفق باشین اما نیاز به احساستی کردن موضوع نیست جواب بدین سئوال پرسیدن نقد کردن حرف مقابل که فحاشی و هجمه رسانه ای نیست و نیم درصد اون فشارهای که به ظریف از داخل و خارج میشه روی جناب جلیلی نبوده و نیست

می پسندم 0     1  -1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ بعد از ظهر نمایش پست [10]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

کلا اینا همه ادمای درغگویی هستند ودم دولت راستگویان گرم

می پسندم        0 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [11]
عضو
rating
شماره عضویت : 2255
حالت :
اعتبار کاربر : 561
پسند ها : 52

کلا هر دولتی که میاد خودشو و نمایندهاشو بهترین میبینه و بعدش میاد علیه قبلی جو سازی میکنه. شاید خیلی از این حرفا درست باشه ولی مهم اینه که کل حقیقت چیه نه بخشی ازش. شاید با بخشی از حقیقت یه نتیجه اشتباه بگیریم بالاخره هر دولتی قدرتهای زیادی داره معلوم نیست هیچی.

می پسندم        0 
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
ابوترابی ، فرد: ، بارها ، از ، جلیلی ، دعوت ، کردیم ، فقط ، یک ، بار ، آمد ، برای ، پاسخگویی ،

« نگاه کاملاً سیاسی و جناحی به کمیسیون بررسی برجام(اعضا از چه جناحی هستن) | زلزله سیاسی در انگلستان/حزب الله ترین سیاست مدار انگلیس رهبر حزب کارگر »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:48 بعداز ظهر