انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
دلم گرفته از آدما ..:||:.. دلم پرواز میخواهد ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مذهبی و دینی » اخلاق و تزکیه نفس » نامه یک نجات یافته از استمناء (کلّ نامه افشین)

نامه یک نجات یافته از استمناء (کلّ نامه افشین)

نامه یک نجات یافته از استمناء (کلّ نامه افشین) بخش اول …… به علت عدم اطلاع کافی از هیجانات و تغییرات دوران بلوغ وقتی سر و گوشم می خواست بجنبه و به قولی رو بینی ام جوش بزنه ! هیچ چی نمی دونستم ، تو خونه که اصلا نمی شه حرف این جور چیزها رو زد، بابا و مامان که خودشون بیچاره ها خیلی حالیشون نیست،برعکس با سی دی و کامپیوتر و ماهواره و مهمون بازی بنزین می ریزن رو این آتش نهفته. تو مدرسه هم که معلم ها و مدیر و پرورشی ها اگه بخوان خیلی وجدان درد داشته
khli d; k[hj dhtji hc hsjlkhM (;gF khli htadk)

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 439
حالت :
اعتبار کاربر : 169
پسند ها : 23
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:1
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

نامه یک نجات یافته از استمناء (کلّ نامه افشین)

بخش اول ……

به علت عدم اطلاع کافی از هیجانات و تغییرات دوران بلوغ وقتی سر و گوشم می خواست بجنبه و به قولی رو بینی ام جوش بزنه ! هیچ چی نمی دونستم ، تو خونه که اصلا نمی شه حرف این جور چیزها رو زد، بابا و مامان که خودشون بیچاره ها خیلی حالیشون نیست،برعکس با سی دی و کامپیوتر و ماهواره و مهمون بازی بنزین می ریزن رو این آتش نهفته. تو مدرسه هم که معلم ها و مدیر و پرورشی ها اگه بخوان خیلی وجدان درد داشته باشن، همش درسه و قلم چی و کنکوره و هزار تا کوفت و زهرمار دیگه ،بیرون هم که جلو مدرسه و دخترهای ….و گیم نت و کافی نت و چت و…. خلاصه قصه اش طولانیه ، همه اینها و نا رفیق ها و .غفلت خودم دست به دست هم دادند، افتادم توی دام استمناء و خود ارضایی

اوایل عادتم خیلی شدید نبود،ولی کم کم زیاد و زیادتر شد،هفته ای دو بار ، سه بار،بعدها روزی یکبار و حتی بیشتر،هی پشیمون میشدم و میخاستم ترک کنم نمی شد،روز به روز اراده ام ضعیف تر می شد و جسمم لاغرتر، چشهام گود افتاده بود، اواخر از مجاری ادراریم خون می اومد (خوب بابا ! حالت به هم نخوره ، حالا که چیزی نگفتیم ما!) افت تحصیلی زیادی کرده بودم.

اعصابم بد جوری ریخته بود به هم ،با کوچکترین مسئله ای از کوره در می رفتم. چند باری که تصمیم به ترک می گرفتم بهم فشار می اومد و با یک سی دی از نا رفیق هاوهم کلاسی ها ،با یه تلفن ،یهاس ام اس ،حتی با سریال یانگوم باز بر می گشتم سر نقطه اولم. بد جوری نا امید شده بودم، وقتی به روزهای قبل از مبتلا بودنم فکر می کردم حسرت می خوردم و آه می کشیدم.

نمی دونم خدا از کجا روزیم کرد و دعای کی بود که با آقای دانشجویی از رفقای آقااحسان آشنا شدم . شبیه بچه مسجدی ها بود ولی خشکه مذهب و امّل نبود. بی توجه به وضع موهای سرم و ریش اجغ وجغم و پیرهن عنکبوتی ام جوری تحویلم گرفت که هیچی! پسر خاله هم شدیم. بعد از یکی دوبار صحبت دید که اوضام ناجوره و مِن مِن می کنم که سؤالات قرمز بپرسم گفت افشین ! این دیگه کار من نیست باید بریم پیش یه نفر اینکاره  . قبول کردم و رفتیم تو یه مجموعه فرهنگی که اونجا با رفقاشون فعالیت می کردن. اولین بار آقای احسان رو اونجا دیدم.خفن به نظر می رسید و مالی نبود ولی نمی دونم چرا به دلم نشست. مشغول ورّاجی بود. بعد که صمیمی شدیم و پسر خاله،فهمیدم تو اون مجموعه بزرگ فرهنگی کا ر ایشون فقط ! حرف زدنه. ماشالله اون موقع ها مثل رادیو ضبط کهنه آخر فک زدن بود. الان نمی دونم درست شده یا نه؟!

خلاصه من رفتم نشستم پیشش، دور و برمون شلوغ بود و من کمی رنگم پریده بود با صمیمیت خاصی احوالپرسی کرد. جالب بود مثل اینکه منتظر من بود، آماده و قبراق . چند تا سؤال کلیشه ای کرد،اسمت چیه ،بابات چیکاره است، کدوم مدرسه ای ، معدلت چنده؟ واز این حرف ها. بعد گفت چه خبر؟ منم به زور گفتم مشکلی دارم میخام راهنماییم کنید.گفت مشکلت چیه؟ منم که یه کمی ترسیده بودم و فضا منو گرفته بود نمی دونم از کجا اومد به زبونم گفتم که معتاد به اس ام اس هستم اذیت میشم . بلافاصله گفت دخترها یا پسرها؟ من یه کمی راحت شدم گفتم هردوتا ،گفت تو وضعت خوبه بابا ! خیلی ها به چیزهایی عادت دارن که امانشون رو بریده لامذهب! من چشام برقی زد گفتم مثلا به چی ها ؟ گفت دیدن فیلم های اون جوره کی وبعدش هم….. رفتم وسط حرفش گفتم راه ترک اون بعدش چه جوریه؟ یکی از رفقام مبتلاست، میخاد بدونه، وسریع ترکش کنه،خنده ملیحی کرد و گفت باید خودش بخاد، به خودش بگم ،مفصله وداستان داره لاکردار! به این راحتی نیست ،باید بتامتازون ال ای بزنن بهش!!…….

بخش دوم ….

بعد یه مثال ساده خنده داری زد و توضیحی داد.بعدها متوجه شدم حرف های اساسی رو همین جوری، ساده و با خنده و مثالهای به ظاهر بچه گانه تحویل آدم میده ، اساسی! من تو فکر رفته بودم که گفت خوشگل ! راه حل ترک اعتیاد اس ام اس راحته ، ایرانسلی یا دائمی؟ گفتم اعتباری، گفت اگه بند و آب ندادی و شمارت رو صندلیها و در و دیوار مدارس دخترونه نیست و…اسم دخترها رو از فهرست موبایلت پاک کن واس ام اس های با شماره ناشناس رو باز نکن، چون وقتی اسم یه دختررو ببینی که برات اس ام اس زده ، وسوسه می شی بازش کنی و بخونی. بعدش هم بقیه ماجرا…. اگه هم بند و آب دادی میری خط خودت رو عوض می کنی ، بعدش گفت امری نیست و همین طور که بلند میشد بره ، گفت : خرجش ۵۰۰۰ تومان میشه! گفتم خرج چی آقا؟ گفت خرج تعویض خط سیمکارت!

من که هنوز بدبختی ام رو نگفته بودم ، ناراحت شدم که چرا گذاشت رفت. بعدا فهمیدم که عمدا نخاسته دفعه اول بره رو اصل مطلب که ببینه من مصمم هستم و پیگیری میکنم یا نه؟ بالاخره آقا احسانه با یه تخته کمتر!!! از پشت سرگفتم ببخشید میتونم شماره تونو داشته باشم؟ یه داستان یک جمله ای گفت که در سال ۷۷ ، ۹ نفر جمع شدن یه دختر ۱۶ ساله رو دادن به یه پسر ۳۶ سالهچیزی متوجه نشدم. رفیق دانشجوم گفت منظور شمارش ۰۹۳۵۷۷۹۱۶۳۶ هست. خواستم شماره رو روی دستم بنویسم ،گفت با مرام می ری دستشویی مالیده میشه ! رو کاغذ بنویس! ما رو باش با کی داریم رفیق میشیم شماره مونو می نویسه رو دست چپش که مخصوصه……من کمی سرخ شدم اونم خندید ورفت.

منم اومدم بیرون هم خوشحال بودم هم ناراحت. خوشحال از اینکه یکی پیدا کردم حرف دلم رو راحت بهش بگم، و شاید بتونم خودم رو از بدبختی و فلاکت آلودگیهای جنسی نجات بدم ؛ و ناراحت از اینکه چرا نتونستم اصل مطلب رو بهش بگم. شب هم تو خونه حال عجیبی داشتم ، درد همراه با شور و شعف .منتظر بودم صبح بشه و بتونم دوباره باهاش قرار بذارم. تو این فکر بودم که بتامتازون ال ای چیه؟ و کی قراره برام آمپول بزنه؟ که با یه اس ام اس لعنتی وسوسه بازم شروع شد……..

بخش سوم …..

اس ام اس لعنتی ،از رفیقم سعید بود،نوچه کریم کافی نت. نوشته بود: عصری نبودی سر کوچه، یه سی دی س……آلمانی اومده مشت، دم درم بیا بیرون؛ وسوسه شیطانی بازم شروع شد….[احسانبا اجازه آقا افشین به جهت نا پرهیزی و اشمئزاز زیاد ، چند سطری حذف شده است] …. بلافاصله پشیمون شدم . از خودم بدم می اومد.به سعید و خودم و کریم کافی نت و هر کی مسبب این کارهاست فحش میدادم.باز به این نتیجه رسیدم که دیگه من آدم نمی شم ، از من گذشته و تو بد لجنی افتادم با این اوضاع کوچه و بازار و مدرسه و اینترنت و نا رفیقها و کریم کافی نت ها که راست راست راه میرن و بچه های مردم رو بدبخت میکنند و هیچ کی نیست جلوشون رو بگیره! ترک …..و آدم شدن محاله. کلافه کلافه شده بودم.

یه هو یاد احسان و حرفهاش افتادم . احساساتی شدم . با اون شماره ای که داده بود یه اس ام اس زدم تقریبا به این مضمون: “به آقای احسان، افشینم آقا.اونکی میگفتم رفیقم مبتلاست دروغ بود ، خودمم آقا من بد بختم آقا! من درست نمی شم . بتامتازون ال ای هم به من اثر نمی کنه! بی خودی رو من حساب نکنین . دیگه نمی بینمتون.ترکش محاله! شما بچه مثبت ها که نیفتادین تواین دام لعنتی، بدونین چیه”. جواب اومد : “خیلی هم مطمئن نباش که ترکش محاله و ما هم نیفتادیم !!!!! شب بخیر! فردا می بینمت.”

نمی دونم چرا آروم شدم. صبح زنگ زدم تو جلسه بود. گفت عصر تماس میگیرم. عصر قرار گذاشتیم . نمی دونم چه جوری به این زودی با هم راحت راحت شده بودیم. احساس می کردم باید کمکم کنه و اون هم طوری رفتار میکرد که انگار وظیفشه! صحبت های اصلی شروع شد.هر جا کم می آورد میگفت: “باید بپرسم اینهایی هم که میگم از خودم نیست .همه اش روی حساب کتابه!!.” القصه هر وقت با هم بودیم اول یه صحبت هایی میشد از خودمون بعد وسط صحبت ها می رفت رو توضیح مسائل. همیشه ضمایر رو غایب به کار میبرد انگاری به من نمیگه. و بیشتر مبانی و کلیات رو توضیح میداد.من اوایل عجله داشتم بره سر راهکاری ترک استمناء.نگو عمده بحث یه جای دیگه هست.این مبنا ها هستند که مطلب رو روشن میکنن و دید میدن و انگیزه و اراده ایجاد میکنن. وسط بحث های اصلی می زد به شوخی و حرف های ظاهرا مسخره. دقت که میکردی می دیدی اون حرف ها هم هدفدار گفته میشن.جونوریه این احسان!(ببخشید آقا!). ازم پرسید چی کارها کردی برای درمان خون اومدن از مجاری ادراریت که میگفتی؟ گفتم هیچ چی رفتم دکتر دردم رو گفتم . دکتر هم گفت این که میگن اگه …..بزنی چشمات ضعیف میشه خیلی هم این جوری نیست پسر، چون اگه این جوری بود الان نه تو منو میدیدی و نه من تو رو!! اینجا احسان یه چشم غره ای بهم رفت، گفتم بابا شوخی کردم بیچاره دکتر اصلا نفهمید میخام چی بگم. کلی جنتامایسین وسفتریاکسون نوشت برام. یه بار هم عموم برد به یه روانپزشک، اونم سه چهار جلسه مشاوره برام گذاشت و یه مشت روانکاوی ترجمه ای برام توضیح میداد.احسان گفت خوب تو چی کار میکردی گوش میدادی؟ گفتم نه بابا ! منم تو نخ منشیه دکتره بودم . بد مالی نبود!! احسان گفتخجالت بکش بی ادب!!!.گفتم خجالت کشیده ام و تا به حال چیزی نگفته ام که به این روز سیاه افتاده ام. گفت اینو خوب اومدی وبه فکر رفت………

بخش چهارم …..

اشکال کار من زیاد بود؛یکی اینکه رفیق جزامی زیاد داشتم.و اوایل آشنایی با احسان با یکی دو تاشون مدام در ارتباط و افت وخیز بودم. و این پیسی کار من بود. می اومدم اینور یه کمی بهتر میشدم، می رفتم اون ور خراب می شدم.بهشون میگفتم بابا من رفیقهای با حالی پبدا کرده ام، میخام کارهای خلاف و بد رو ترک کنم،مسخره ام میکردن و ناامید.یادمه سعید از قول کریم کافی نت می گفت: “بابا اینها که الان بچه مثبت شدند، خودشون ختم روزگارن، به موقعش کیفشون رو کردند، و ترکوندند،حالا اومدن فیلم بازی میکنندو این شعرو همیشه میخوند: زاهدان چون وعظ در محراب و منبر میکنند چون به خلوت می روند ، آن کار دیگر میکنند میگفت: اینها معلوم نیست چه نقشه هایی تو سرشون دارن. جوون باید حالشو ببره تو این پنج روز دنیا.عشق نکنه،کوچه نیاد،جلو مدرسه نره،دوست دختر نداشته باشه،جُک نگه،سیگار نکشه،صفا سیتی نکنه،اکس نترکونه،موسیقی گوش نده،ترک موتور نشینه، فیلم دل باز کن نبینه،اس…نکنه،چیکار کنه؟ بگو بایس افسردگی بگیره و بمیره بره پی کارش دیگه! اصلا مگه….. رو خدا خلق نکرده؟برا چی خلق کرده؟ باهاش چای شیرین قاطی کنیم؟ چرا تشنه میشی میری آب میخوری؟گشنه میشی بایست بخوری. چون خدا اینجوری خلق کرده . اینم خدا اینجوری خلق کرده دیگه!وقتی …. باید حال کنی ، باید ارضاء بشی،دفعش کنی لامصّب رو.ازدواج که تا ۱۰-۱۵ سال تعطیله. چی کا کنی ،با زنجیر ببندیش؟!نمیشه جونم. نمیشه. تازه فقط تو ،تواین دنیا نیستی که ،همه تو این سن اینجوری هستن و مبتلان. اینها هم که می گن ترکش محاله و ضرر داره و جسم ضعیف میشه و چشمها مگس پرون میشن وحافظه رو کم میکنه واعصاب به هم میریزه و بعدش سوزاک میگیری و بعد ازدواج دچار انزال زودرس میشی و….همش کشکه جونم،کشک!! اصلا خیلی از دانشمندا اینکاره بودن، تو اصلا می دونستی ابن سینا از قولنج مرده! قبول نمی کنی ؟برو بپرس. اینها هم که میگن گناه داره و میسوزی تو جهنم، ائل میشه و بئل میشه .{آیه اللهدستغیب هم تو کتاب گناهان کبیره اینهمه از استمناء نوشته و اینهمه بدش رو گفته برا اینه که دختر ها نتُرشن رو دست ننه هاشون. کسی نیست بهش بگه حضرت آیه الله کی از اون دنیا اومده بگه منو سوزوندند.اگه راست میگی چرا گوشت کیلویی …. هزار تومنه؟ بیا اینو درست کن . جلو گرونی رو بگیر. ارزونی باشه همه ازدواج می کنن و دستهاشون تو حسرت …..میمونه. برو بذار بچه های ملت دو روز حالشونو بکنن و کافی نت ما هم کار کنه…..برو

منم با شنیدن این اراجیف پریشون میشدم و به هم می ریختم هیچ چی ، بر میگشتم سر جای اوّلم. تا اینکه این حرف ها رو به احسان گفتم.عصبانی شد خفن و پلاتین چسبوند. اولین بار بودم که احسان رو اون جوری عصبانی میدیدم . چند فحش بچه مثبتی داد و گفت لامذهب ها کار میکنن سازماندهی شده و اساسی!. این حرف ها هر کدومشون میتونه ارکان یک نوجوون را متلاشی کنه و بفرسته سراغ کارهای خلاف . این مطالبی که خیلی ساده به نظر میرسن نتیجه سالها کار تشکیلاتی و حساب شده است که نسل شماها رو داغون کنن.کاملا کارشناسی و روانشناسی شده! و از بیرون خط میگیرن.{راستش منم مثل شما اولش باور نکردم ، گفتم این آقا احسان هم اغراق می کنه .ولی بعدها اتفاقاتی افتاد که فهمیدم حق با احسان بوده}. احسان ادامه داد: خدا لعنت کنه دست هایی که نمی ذاره بچه های ما به حقایق هستی برسن. این مطالبی که آقا کریم (دانشجوی چهار ترم مشروط اخراجی که خوب میشناسمش) گفته ، تک تکشون جواب دارن که به موقع بهش می رسیم. ولی ببین افشین تکلیف خودت و ما رو روشن کن. این رفیقهایی کی داری نمی ذارن ، خودت هم خوب میدونی و میبینی. اگه قرار باشه تو هی بری ، اینها بولوتوس و سی دی سوپر و شبهات گاو کش تحویلت بدن و بیای ماهم بخاهیم رفع شبهه کنیم بچه های ما الحمد لله خسته نمی شن ولی دیگه وقت میگذره و تو تلف میشی پسر!!!! گفتم چی کار کنم؟ خسته شدم دیگه .بزنین اون بتامتازون ال ای ،لا کردارو تمومش کنین. احسان قهقه ای زد و گفت……… ادامه دارد

بخش پنجم …..

احسان گفت : ببین افشین اگه واقعا خودت هم از این وضع خسته شدی و مصممی که استمناء و کارهای خلاف دیگه رو ترک کنی، میخای آدم بشی ،در س بخونی، دانشگاه بری و از هزار تا مشکل بعدی جلو گیری کنی و دنیا و آخرتت رو باهم خراب نکنی؛ اولین کاری که بایس بکنی اینه که از افت وخیز با اون هایی (منظورش دوستام بودن) که دونسته یا ندونسته باعث میشن بری سراغ کارهای اون جوره کی!بترسی،بایس ازشون فرار کنی مثل فرار از یه مریضی که مرض مسری داره! چطور ملت از جزامی ها فرار میکردند.اون جوری!!!! (توضیح از خودم :به نظر من جزامی اصلی(همون جیگر سابق) موجودی است که تو مهمونی های فامیلی با لباس هاو تاتوهای اون جوری و تو راه مدرسه با مانتوهای این جوری و تو کافی نت هاو کلاس های مختلط با سرو وضع…….بی خیال شین ،کم مونده بود یه جوری بشم!!)

کجا بودیم؟ ها احسان گفت: سر کوچه ،کلوپ،کافی نت،پارک،مهمونی و… هر جایی که جزامی ها هستن، تونباید باشی. اگه هم بعضی وقت ها تو مدرسه،کتابخونه، و هرجای دیگه که مجبوری، به حداقل ارتباط بسنده میکنی. اگه از اولش از جزامی ها فرار می کردی به این روز نمی افتادی.(حالا فکر که میکنم ،میبینم راس میگه دیگه، همه این بد بختی ها از صحبت های الکی با رفقا و دختر های فامیل و جُک های ساده اون جوری و عکس بازیگرها و فیلم های رزمی و شوهای معمولی شروع شد و الان رسیده به دانلود فیلم های بروز شیشی (سکس ایو خونی شدن مجاری ….،البته اس ام اسها و تلفن ها و کلاس مختلط ها و….بی تأثیر نبودن ). احسان ادامه داد مواظب باش که از این بعد کریم کافی نت های انسی و جنّی برات نقشه ها می کشند، اساسی! (با خودم گفتم مگه بیکارن بشینن برا من نقشه بکشن،این همه عطش فلاش به دست و رَم به دست ،ریخته تو ابوریحان و علامه جعفری و….).بعدش هم این جوری توضیح داد که تو بایس مواظب باشی با کی ها دم خور میشی، چون هر کسی با رفیق خودش مَچ میشه، و رفتار و گفتار و خوی اونو پیدا میکند. کبوتر با کبوتر ،باز ،با ،باز کند همجنس، با همجنس ،پرواز اینم که بخای احسان بازی در بیاری و بگی می خام دوستام رو بیارم توخط، فعلا تعطیل! چون خودت هنوز پادر هوایی ،اراده رو پیچوندی ، و لامصّبه! رو بد خورش کردی،با یک “سوسانوی سانسور شده” هم می پری ،چه برسه به ….. ضمنا نقشه هایی که گفتم برات میکشن اساسی هستن و پیچیده ؛که شناختنشون مشکله. خلاصه بعدش احسان یه جزوه چند صفحه ای درب و داغون ،از جیبش در آورد و گفت بلند شو بریم یه کپی برات بگیریم.

تو راه که میرفتیم جالب بود ،من با لباسهای اجغ وجغ عنکبوتی و ریش سوزنی ،اونم با لباسهای شبیه آدم حسابیها.(آره! شبیه ! آدم حسابیها). توفکر بودم که الان ملت چی فکر میکنن؟ چی تو کلّه شونه؟ که یه نفر یه جور ی که مثلا من نشنوم آروم به احسان گفت: تازه تورش کردین؟بدبخت شده،بیچاره! خبر نداره؟ صرف سادش کو پس؟ گفتم می گه ، چی چیش کو؟ احسان گفت هیچ چی بابا،همش تقصیر سلمان شده و اون رفی هست. گفتم رفی کیه ؟گفت کپی رو که گرفتیم می بری قشنگ می خونی ، بعد میای روش بحث می کنیم. یه کمی مبانی داره و بعدش هم ،راه کار های عملی . یکی از اصول اینه که برای اینکه بتونی خروجی هات! رو کنترل کنی بایس ورودی هات با حساب کتاب باشه. چی می خوری، چه جوری میخوری، ،چی نگاه میکنی،چی می شنوی،به چی فکر میکنی،چی میگی، کجا میری ،با کی میشینی،و… خلاصه کل وروی ها. یه هو یکی از دور گفت حاجی ناپرهیزی کردین ، عروس ماهی زدین، احسان بلافاصله گفت شاه ماهیه ، شغال! گفتم کیه؟ گفت شهرامه . کارش الو اطیه و مزه پرونی.رفتیم کپی گرفتیم و ازهم جداشدیم.

من تواین فکر بودم که چرا یه عده بیکارن و میخان آدم رو سست کنن تو این راه. به اونها چه ربطی داره که من بیچاره که دنبال علاج بد بختی هام بودم شاه ماهی ام ؟ عروسم ؟ تور شدم؟ چی می خونم؟ به اونها چه. من که با اسرار و با پای خودم اومده بودم دنبال احسان و رفقاش.پس چرا وقتی سعید وکریم کافی نت منو انداختن تو منجلاب فساد هیش کی چیزی نمی گفت؟ کسی احساس تکلیف نمی کرد؟؟……

بخش ششم …..

بعد از اینکه کپی جزوه راهکارهای پیشگیری و درمان استمناء رو گرفتم و از احسان جدا شدم، دنبال یه جای خلوت می گشتم تا سریع جزوه رو بخونم، فکر می کردم یه چیزهایی نوشته مثلا ذکری، وردی، دعایی ، جادو جمبلی که سریع می خونم و فوراً هم راحت می شم و ترکش می کنم لا مصبو . و همه عوارض جسمی و روحی چند سال استمناء یکجا حل میشه، حالا که فکر می کنم خنده ام می گیره. بالاخره یه وراندازی کردم نوشته هارو. چند صفحه بود و بیشتر تیتروار. اونم ناقص و با جاهای خالی. اولش فکر کردم خوب اینهایی که نوشته خیلی هاش بدیهی هستن، تازه تو اینترنت پر از این حرف هاست و با خودم گفتم مثل اینکه اینها ما رو سر کار گذاشتن . همین جوری که راه می رفتم و می خوندمش،به احسان زنگ زدم. گوشی رو که برداشت، نذاشت حرف بزنم، گفت چیه؟ همین جوری تو راه نفس زنان چند سطری خوندی بعد به نتیجه هم رسدی که اینها چیه دیگه؟ و بیشترش رو می دونم و سر کار رفتم لابد؟ نه آقا افشین ایجوری نیست، برو قشنگ وقتی حال داشتی و فکرت متمرکز بود مطالعه اش کن. میای روش بحث می کنیم.پیشی بالا رو پلنگش کردی ، هر چی خواسته دادی خورده، حالا می خای سهمیه گوشتش رو قطع کنی، انتظار داری اونم فوراً قبول کنه و چنگ نندازه!! بعدش یه مثال خنده داری زد و خداحافظی کرد. منم رفتم. دم دم های ظهر سر کوچه، سعید -همون نوچه کریم کافی نت- رو دیدم .منو که دید یه خنده معنی داری کرد و گفت تقبل الله حاجی- ماذا خبر؟ تسبیحت کو ؟ گفتم گم شو ….. حال ندارم.

همین جوری که رد می شد گفت برو بچ ازت دلگیرن، اس ام اس ها رو نمی گیری و جواب نمی دی، مخصوصا حیونکی شبنم بد جوری ناراحته! میگن مدام گریه می کنه، یه هویی دلم ریخت. وسوسه شدم، برگشتم گفتم وایستا . نمی دونم از کجا یاد حرف احسان افتادم ، سعید گفت چیه ؟منم توکل به خدا کردم و گفتم جزام سعید جزام. گفت چی چی؟ گفتم تو و کریم کافی نت و برو بچ و شبنم و…. همتون جزامی هستید جزامی!!! یه کم جدی شد و گفت خدا شفات بده- حیف از جوونیت، ضمناً آقا کریم هم سلام رسوند و گفت که برو تو ترک، ما که کردیم نشد ولی هر وقت اومدی قدمت رو چشم ما ، دوستت داریم،درب کافی نت ما همیشه به روت بازه. بیشتر از یک هفته که دووم نمی آری جوجه مثبت . بعد قهقهه ای زد و رفت- گفتم یک هفته آدم شدن هم، یک هفته است . اومدم خونه، یه بار دیگه مطالب جزوه رو خوندم یه چیزهایی بیشتر از دفعه قبل دستگیرم شد. بعد از اون با احسان یا رفقایی که اون معرفی می کرد قرار می ذاشتیم و بحث هایی می کردیم و من سوالاتم رو می پرسیدم. اونا هم مفصل توضیح می دادن- من الان دقیق و کامل یادم نیست توضیح بدم حتماً از آقا احسان بخواهید مطالب رو مفصل بزنه تو وبلاگ ، شما هم عمیق و دقیق بخونید. مطالب رو با دقت مطالعش کنید و دو سه باری مرور کنید. چون این خفن ها تو جمله جمله شون مطلب دارن و چیزی رو که بخوان منتشرش کنن از فیلترهای به قول خودشون بزرگواران ردش می کنن و خالص تر میشه مطالب تحویلی.

یه چیزی یادم اومد بد نیست بهتون بگم، اولین چیزی که احسان توضیح داد و رفت تو مخم این بود که ، غریزه جنسی با سایر غرایز تفاوت اساسی داره و اون اینه که این غریزه قابلیت فراموش شدن داره بدون ارضا شدن و جواب دادن به غریزه، ولی سایر غرایز این طوری نیستن، یعنی وقتی شما گرسنه می شین، حتماً بایستی بخوری و وقتی تشنه میشی حتماً بایستی آب بنوشی و … ولی وقتی غریزه جنسی تحریک می شه مثلاً با تغییر موقعیت یا ورزش کردن یا دوش آب سرد گرفتن تحریک از یادتون می ره اون جوره کی! این جوره کی! میشه. ولی اگه شما گرسنه بشی و ورزش کنی، گرسنه تر می شی یا تشنه تر می شی . بعدش از کتاب پرواز تا بی نهایت (زندگی نامه و خاطرات خلبان شهید بابایی) که بهم هدیه کرد خاطره ای به نقل از هم اتاقی خلبان بابائی برایم نقل کرد. خاطره این بود: “در دوران تحصیل خلبان بابایی در آمریکا، روزی در هفته نامه خبری پایگاه «ریس» که هر هفته منتشر می شد، مطلبی با تمسخر نوشته شده بود که توجه همه را به خود جلب می کرد. مطلب این بود: دانشجو بابایی ساعت ۲ بعد از نیمه شب می دود تا شیطان را از خودش دور کند. من و بابایی هم اتاق بودیم. ماجرای خبر هفته نامه را از او پرسیدم. او گفت: چند شب پیش بی خوابی به سرم زده بود [ غرایز جنسی اذیتم کرده بود]. رفتم میدان چمن پایگاه و شروع کردم به دویدن. از قضا کلنل «باکستر» فرمانده پایگاه با همسرش از میهمانی شبانه بر می گشتند. آنها با دیدن من شگفت زده شدند. کلنل ماشین را نگه داشت و مرا صدا زد. نزد او رفتم. او گفت: در این وقت شب برای چه می دوی؟ گفتم: خوابم نمی آمد خواستم کمی ورزش کنم تا خسته شوم. گویا توضیح من برای کلنل قانع کننده نبود. او اصرار کرد تا واقعیت را برایش بگویم. به او گفتم: مسایلی[با توجه وضع جامعه و پوششهاو...] در اطراف من می گذرد که گاهی موجب می شود شیطان با وسوسه هایش مرا به گناه بکشاند و در دین ما توصیه شده که در چنین موقعی بدویم و یا دوش آب سرد بگیریم. آن دو با شنیدن حرف من، تا دقایقی می خندیدند، زیرا با ذهنیتی که نسبت به مسایل جنسی داشتند نمی توانستند رفتار مرا درک کنند.» کمی فکر کردم و دیدم راست میگه ، اگه ادم انرژی های زائد خودش رو اینجوری دفع کنه اصلاً غریزه جنسی خود به خود فراموش میشه. بعد هر وقت غرایز اومد سراغم تغییر مکان بدهم ، با آب سرد خودم رو آروم کنم یا ورزش کنم، یکی دو بار جواب داد ولی مشکل بود. اومدم به احسان گفتم : بابا من با جزا می ها دیگه قطع رابطه کردم (البته کمی دروغ گفتم، چون اوایل این چشم لعنتی دنبال جیگر میگر (ببخشید) جزامی ها می گشت ، با توجیه نگاه اول و این حرف ها ) و برای خستگی هم که شده ورزش هم میکنم ولی باز تحریک میشم و…. احسان گفت برو رو جزوه. یکی از علت های اصلی خیالات هستن. افشین جان تو جسمت رو و اعصابت رو ضعیف کردی ، بایست تقویتشون کنی و بعد هم برای کنترل خیال توضیحات مفصلی داد……

بخش پایانی …..

تا جایی که از جزوه درب و داغون ترک استمناء و توضیحات آقا احسان در طول چندین جلسه یادم مونده ، براتون میارم ولی ازاحسان درخواست کنید ، تکمیل شده شو براتون بزنه تو وبلاگ . چه اونهایی که مبتلا هستن و چه اونهایی که مبتلا نیستن ( ولی این جورَ کی! شون زیاد اون جورَکی ! میشه، اگه با این وضع جامعه ،این جورکی یه جوون ، اون جورکی نشه بایس بره دکتر ، شوخی کردم بابا) . قشنگ چندین بار بخونین. بخونین و به دیگران توصیه کنین.حتی به نظر من که تو این کار استخون شکوندم ! بعد از اینکه دقیق خوندی تیترهاش رو یادداشت کنید و تو جیبتون باشه و هر روز مرورش کنید:

راه های ترک استمناء و کنترل شهوت :

نکته: واضح است که این مطلب برای کسی مفید خواهد بود که خودش بخواهد ، مسائل جنسی و شهوانی را طبق قوانین نظام آفرینش ، کنترل نماید.وگرنه کسی را که خود را به خواب زده ، هرگز نمی توان بیدار کرد!!!!!!! لذا عزیزان در انتقال مطلب به مخاطبانشان این امر را مد نظر داشته باشند.
بایست توجه به این مطلب داشته باشیم که غریزه ی شهوت قوی است مخصوصا در سنین نوجوانی و
جوانی و رفته رفته ضعیف خواهد شد و یک امتحانی است از طرف خدای مهربان و حکیم.(مطالعه مطلب
چرا خدا ما رو به هر بلا و امتحانی که دوست داره گرفتار میکنه؟ (داستان مربای پوست پرتقال)
توصیه می شود.)”
و ما چاره ای جز غلبه برشهوت در ایام جوانی نداریم.چاره دیگری نیست.راه دیگری نداریم.به خدا امید زیادی داشته باشیم قطعا دست ما را خواهد گرفت. کنترل شهوت به یکباره اتفاق نمی افتد بایستی با تصمیم جدی و بدون توجه به تلقین های منفی شیطان به مبارزه آن رفت.
وبا غلبه بر این غریزه عنایتهای خاصی به انسان میشود و حیات جدید و لذت بخشی در روحمان احساس خواهیم کرد که تلافی آن همه سختی های کنترل شهوت را خواهد کرد به امید خدا.
در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم       سرزنشها گر کند خار مغیلان غم مخور 
ثانیا توسل به آقا امام رضا علیه السلام و استمداد از آن امام رئوف برای خود و سایر جوانان مثل خودو دعا در حق آنان فراموش نشود. این جزوه را همراه خود داشته باشیم و هر ۳روز یکبار مطالعه کنیم تابه مرور زمان با عمل کامل به این برنامه ها بر این غریزه غلبه کرده و از زندگی شیرین و لذت بخش در سایه عفت و پاکی بهره مند شویم.
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش           که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند

روش کنترل شهوت و مسائل جنسی

۱اول ، حتما از یک مشورت دهنده دانا و امین و بزرگوار استفاده کنید ، نه تنها برای کنترل شهوت ، بلکه کلا برای همه چیز.
۲هیچ وقت مایوس نشوید سرگذشت سکّاکی ،حربن یزید ریاحی ، زهیربن قین ، فضیل عیاض و … و نیز از کتاب های جوانان چرا؟ ، گناهان کبیره شهید دستغیب ،آرامش طوفانی و … مسائل مرتبط را مطالعه نمایید.
۳-عوامل فعال شدن قوه خیال خیلی مهم هستند و بایستی کنترل بشوند :
الف) ضعف اعصاب و جسم
بایستی به جسم خودمان برسیم و اعصابمان را تقویت کنیم با:
* تنظیم خواب ۸-۷ ساعت ، خوابیدن سر شب و بیداری صبح زود ، بیدار بودن و نفس عمیق بین الطلوعین (اذان صبح تا طلوع آفتاب) ،خالی کردن ذهن از تصویر هر چیز و هر مطلبی قبل از خواب و مشغول کردن آن به زیبایی های آفرینش و طبیعت و آماده خواب شدن با ورزش و مطالعه
* استنشاق : کف دستها رو از آلودگی تمیز کرده و آب تمیز را به دماغ خود می کشیم و بعد بیرون می ریزیم در طول روز ۵ مرتبه و هر مرتبه ۳ بار این عمل را تکرار می کنیم .
* در صورت امکان یک روز در میان با آب ولرم کمی مایل به سرد دوش بگیریم
* در صورت ضعف شدید اعصاب از مشورت دکتر های طب سنتی و دم کرده های گیاهی استفاده شود:
(مثل دم کرده گل گاوزبان، سنبله طیب ، لیمو ترش + نبات)
ب)از اقامت در محل های خلوت به شدت پرهیز کنیم اگر ناچار در خانه و جای دیگر تنها بمانیم پرده ها را بکشیم و در ها باز گذاشته شود (احتمال حضور سر زده کسی فراهم شود )داخل محل هایی مثل حمام و … ذکر شریف ” بسم الله الرحمن الرحیم ” با توجه و حضور قلب گفته شود و از شر شیطان به خدا پناه ببریم .
ج) از پر خوری پرهیز شود . غذا زیاد جویده شود تا در معده تولید سموم وبخارات نکند و قوه خیال فعال نشود
دستورات آداب غذا خوردن که در رساله ها هست عمل شود. صبحانه کامل و صبح زود مصرف شود شام سبک خورده شود از خوردن غذاهای محرک( غذاهایی مثل پیاز خام ،فلفل، ادویه جات و…) که خاصیت غذایی چندانی هم ندارند پرهیز کنیم. و همراه غذاهای مقوی یا محرک مثل کباب – آب گوشت – تخم مرغ – برخی از مربا ها و …یک قاشق غذا خوری الی نیم استکان آبغوره بخوریم.
د- برنامه ریزی منظم و مرتب برای کارهای روزانه خود داشته باشیم و وقت خالی و بیکاری نداشته باشیم. تا ذهن همیشه مشغول باشد.این برنامه ریزی موجب تقویت اراده هم خواهد شد.
ه- از معاشرت با کسانی که گفتار یا رفتار آنها موجب تحریک می شود، پرهیز کنیم. و در صورت ضرورت ارتباط(همکلاسی و…) به حداقل ها اکتفا کنیم و از شرّ آنها به خدا پناه ببریم.
برعکس با اشخاص مسنّ و ریش سفید مؤمن به خصوص علمای ربانی که دیدار آنها موجب یاد خدا و قیامت میشود، معاشرت نماییم.چرا که انواع وسوسه های شیطانی و خیالات در حضور آنها از بین میرود.
و- هر روز بین نیم الی یک ساعت ورزش یا نرمش کنیم. مخصوصا هنگام تحریک. دو هفته ای یکبار به کوه پیمایی برویم.
ز- موسیقی شهوت انگیز و مهیج آنچنانی گوش ندهیم و لباس تنگ نپوشیم . عریان نباشیم و در حمام تا آخر لباس زیر به تنمان باشد
پ- از چشم خود مواظبت کنیم واز تماشای صحنه ها و عکس ها و فیلم ها و….. فریبنده و تحریک کننده خودداری کنیم.
۴- هنگام وسوسه شیطان و طغیان غریزه شهوت با دیدن اتفاقی نا محرم یا صحنه های تحریک کننده:
الف – اذکار زیر به ترتیب گفته شود:
۱- اسئل الله من فضله
۲- لا اله الاالله
۳- لا حول و لا قوه الا بالله
۵توجه به مرگ با تصور جزئیات و حالات مردن و اینکه بالاخره این عمر دیر یا زود تمام می شود و خواهیم مرد.شاید چند سال بعد و شاید به همین زودی ……………
۶خواندن آیه الکرسی و سوره های چهار قل(قل یا ایها الکافرون….، قل هو الله احد….، قل اعوذ برب الفلق…، قل اعوذ برب الناس……)و صلوات
۷بلند اذان گفتن در اوقات اذان و قرائت قرآن با صدای بلند در محل سکونت
۸نعوذ بالله در صورت اقدام به استمناء ، انجام غسل جنابت همراه با نیت غسل توبه و نیز خواندن نماز توبه هر ماه یک بار (نماز یکشنبه ماه ذی القعده در مفاتیح الجنان _ در هر ماهی ازسال باشد ، غسل و نماز توبه انجام گیرد).
۹توسل به حضرات معصومین علیهم السلام همانند شخصی که به یک درد و گرفتاری دنیایی و جسمی مبتلا شده است.

http://blugh.ir/?p=211

ویرایش موضوع توسط : ندای فطرت
در تاریخ : شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ بعد از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

« (مناظره ایزی لایف و مای بی بی ( نهایت لذّت در اوج ذلّت | تعمیرگاه مکانیکی بلوغی ( برای خدایی شدن از کجا شروع کنیم؟؟!!) »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 01:01 بعداز ظهر