انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » دلنوشته » دلنوشته های sadaf » یک سال بی تو گذشت . . .

یک سال بی تو گذشت . . .

من فقط به تماشا نشسته ام...باورمی کنم که یک سال گذشت از زمانیکه دعا کردیم امسال سال ظهورت باشد... و اخرین روز های سال است و تو.... مهم نیست نیامدی!!! مهم این است که من برای امدنت چه کرده ام؟؟!! تو مختاری عشاق را در مسلخ انتظار ذبح کنی٬ مهم این است من چقدر منتظرت بودم...؟؟ مگر شیخ صدوق و علامه حلی و شیخ مفید در زمان ظهورت هستند؟ مهم این است انها منتظر ظهورت بودند... مهم این است که انها زمینه ساز ظهورت بودند و من می اندیشم که کجای این میدان
d; shg fd j, 'baj . . .

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 338
حالت :
اعتبار کاربر : 18023
پسند ها : 1309
تصویر مورد علاقه من : images/mms/g01.jpg

مدال ها:2
کاربران برتر
کاربران برتر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

من فقط به تماشا نشسته ام...باورمی کنم که یک سال گذشت از زمانیکه دعا کردیم امسال سال

ظهورت باشد...

و اخرین روز های سال است و تو.... مهم نیست نیامدی!!! مهم این است که من برای امدنت چه کرده ام؟؟!! تو مختاری عشاق را در مسلخ انتظار ذبح کنی٬ مهم این است من چقدر منتظرت بودم...؟؟

مگر شیخ صدوق و علامه حلی و شیخ مفید در زمان ظهورت هستند؟ مهم این است انها منتظر ظهورت بودند... مهم این است که انها زمینه ساز ظهورت بودند و من می اندیشم که کجای این میدان عشق بازی ام؟

وقتی عاشقانه های حضرت صادق(ع) را با جنابتان می شنوم در عشق تو مات تر میشوم...! او

که خود قبله هستی است و اینگونه دورت طواف می کند٬ من کجای بیت الحرامت ایستاده ام؟

آنگاه که مولای من خطابت می کند... انگاه که از غیبت تو شکایت کرده و می فرماید: دوری ات زمین را بر من تنگ کرده و خواب را از چشمان من ربوده است...

راستی چند وقت است که خواییده ام... خوابی که سنگینی اش از یادم برده در بیت الله باید حرمت حریم حرم را پاس داشت....!

سیدالمرسلین فرمود افتابی هر چند پشت ابرها باشی... و می اندیشم که که اگر با امدن افتاب از خواب بیدار شوم دیگر نمازم قضا شده است....

و همچنان دورم از تو... دور دور....فقط گاهی دلتنگت می شوم که زودگذر است...

و همچنان خوابم.... خواب خواب..... فقط گاهی پلک هایم باز میشود و دوباره سنگینی گناه و غفلت انها را می بندد...

اما خود می دانی که چقدر محتاج بودنت هستم؟؟؟ محتاج نفس های قدسی ات... محتاج نگاهی که فقط از سوی ان بوی ملکوت بلند است....

اقا من برای سال بعد ظهورت را نمی خواهم که بگویی منتظران کجایند؟ من برای سال بعد دلی تنگ میخواهم به وسعت غریت تو.... آنگاه که از دست شیعیانت ملول شده و به بیابان سر می نهی... من برای سال بعد فقط کمی یقظه می خواهم... فقط کمی یقظه که برود از سرم خماری لحظه های تلخ غفلت....

من برای سال بعد فقط ذره ای از حضورت را میخواهم....

اقا بنگر غریبانه شیعیانت را ذبح میکنند... برای ما سخت است برادران و خواهرانمان فوج فوج به خونشان می غلطتند یوسفا برای ما سخت است وقتی در جواب استغاثه شان چیزی جز اشک و دعا برای فرجت هیچ نداریم...

. فقط خود پاسخشان بده که انها هم وارث غربت تو اند....

ارحم استکانتنا بعدک....ارحم مولا الغریب

ویرایش موضوع توسط : sadaf
در تاریخ : چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ بعد از ظهر

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : sadaf

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یک سال بی تو گذشت . . .
جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
حالت :

امسال هم سالمان بی تو تحویل می شود ، آقا
گویا زمان برای ظهورت بخیل می شود ، آقا
با خواندن دعای قلوب والابصار
زنگار قلبمان جمیل می شود ، آقا
تمام روزهای سالمان تکراریست ، شرمنده !!!
مگر عیدمان بی تو تعطیل می شود ، آقا

سالهاست که عادت کرده ایم به دوری از حس پرشور بودن در کنارتان ، آقا. امسال هم به آخرین  جمعه ی سال رسیدیم ، ولی باز هم چشممان در انتظار دیدارتان بر درگاه جمعه خشک شد و نیامدی .  

چه حس دلگیری دارد غروب جمعه  و چه دلگیرتر است آخرین جمعه ی سال و ندیدن گل روی شما . می دانم که چشمانمان با وجود انبوه پرده های گناه ، یارای دیدن شما نیست.

ولی آقا دلم بدجور در فراغتان گرفته و بارانیست ، اما چه سود بارانی بودن قلبی که محبت غیر خدا و ولیش در آن است ، بگذار تا ببارد و سیل اشک بر این قلب و چشم حاکم باشد . هر روز به اشتیاق ظهورت و مقدمه سازی برای آن از خواب برمی خیزم ، ولی چه سود که پایان شب با کوهی از شرمندگی و خجلت سر بر بالین خواب می سپارم ، چرا که با فکر کردن به گناهان روزم ، شرمنده می شوم از رویت که نه تنها نتوانستم دلتان را با تلاشهایم شاد کنم ، که خون کردم بر دل صبورتان آقا .

تکراری شده روزهای عمرم بی شما.شاید آیید و دلمان صفای رویتان را ببیند و دست از دنیا و تعلقاتش بکشد.خسته شدم از این زندگی تکراری و دویدن و نرسیدن به شما. آقا ، شما بقیة الله هستید بر زمین و دعایتان مستجاب ، شما را به زهرا(س) قسم میدهم که یا با دعایتان هدایتم کنید و یا اگر این بنده ناچیز را سدی پیش روی ظهور منورتان می بینید ، برایم دعای فرج از دنیا کنید. این کوله بار پر گناه مرا بس است ،چگونه حاضر شوم در پیشگاه معبودم ، در حالیکه مدیون تمامی صالحان و شهدا می بینم خود را ، بی آنکه توانسته باشم اندک ذره ای اجابتشان کنم . دعا کنید شاید خدا به عزت شأنتان ، این دون شأن را ببخشاید ، تا بیش از این نمانم و خون به دل مهدی فاطمه کنم . آقا هر جمعه که دل می گیرد ،برایم حکایت درماندگی شما از پرونده اعمالم را به ارمغان می آورد ، و صد افسوس و دریغ که خود نیز نتوانستم این نفس را لجام و دهنه ای زنم تا شما را از این درماندگی برهانم.یعنی هنوز با این انبوه غصه هایی که مدعیان انتظار شما ،بر دلتان نشانده اند ، وقت استغاثه تان برای فرج فرا نرسیده ،

خودت دعاکن آقا ، که خدا فرجتان را نزدیک گرداند وگرنه به دعای روسیاهی چون من حالا حالا ها هم باید این درد فراغتان بر دل شیعیان واقعیتان سنگینی کند.

بین منتظران هم عزیز من ، چه غریبی
عجیب تر ، که چه آسان نبودنت شده عادت
چه بی خیال نشستیم ، نه کوششی ، نه وفایی
فقط نشسته و گفتیم ، "خدا کند که بیایی "

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یک سال بی تو گذشت . . .
جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
حالت :

آسمان غرق خیال است،کجاییدآقا؟

آخرین جمعه سال است کجاییدآقا؟

درهیاهوی شب عید، تورا گم کردیم

غافل ازاینکه شمااصل بهاری آقا

ألـلَّـهُـمَــ عَـجِّـلْ لِـوَلـیِـکْ ألْـفَـرَج

می پسندم 2     0  2 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یک سال بی تو گذشت . . .
جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

‏مولای من!
ای ناگهان تراز همه ی اتفاق ها
پایان خوبِ قصه ی تلخِ فراق ها
ای وارثِ شکوه اساطیر،جلوه کن
تاگم شود ابهت این ادعاها...
‏ " اللهم عجل لولیک الفرج ، وجعلنا من خیر أعوانه و أنصاره "
‏ " اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم "

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد