انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » امام اول: حضرت علی علیه السلام » الغدیر » **** رازی که دیروز آشکار شد ****رازی که همه ی ما را سعادتمند کرد ****

**** رازی که دیروز آشکار شد ****رازی که همه ی ما را سعادتمند کرد ****

بسم الله الرحمن الرحیم   تنها یک روز گذشته از آشکار کردن راز نهان. همان رازی که اگر پیامبر آشکارش نمیکرد رسالتش را انجام نداده بود   چقدر بزرگ بود این راز.   آری... رازی که دیروز  آشکار  شد و به واسطه آن دین کامل  شد٬ چیزی نبود جز اعلام ولایت و امامت امیرالمومنین٬ علی (علیه السلام). همان ولایتی که خود خدا فرمود: اگر همه آنرا می پذیرفتند آتش دوزخ خلق نمی شد.   لَو اجْتَمَعَ النّاسُ کُلُّهُم عَلی وِلایَةَ عَلیّ (علیه السلام) ما خَلَقْتُ النّار.   احادیث قدسی/ص۴۱۲   و همان امیرالمومنینی که تنها همتایش حضرت زهرا (سلام الله علیها)
**** vhcd ;i ndv,c Ha;hv an ****vhcd ;i ili d lh vh suhnjlkn ;vn ****

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

مدال ها:6
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
اسپانسر برتر
اسپانسر برتر
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بسم الله الرحمن الرحیم

تنها یک روز گذشته از آشکار کردن راز نهان. همان رازی که اگر پیامبر آشکارش نمیکرد رسالتش را انجام نداده بود  

چقدر بزرگ بود این راز.

آری...

رازی که دیروز  آشکار  شد و به واسطه آن دین کامل  شد٬ چیزی نبود جز
اعلام ولایت و امامت امیرالمومنین٬ علی (علیه السلام).

همان ولایتی که خود خدا فرمود: اگر همه آنرا می پذیرفتند آتش دوزخ خلق نمی شد.

لَو اجْتَمَعَ النّاسُ کُلُّهُم عَلی وِلایَةَ عَلیّ (علیه السلام) ما خَلَقْتُ النّار.

احادیث قدسی/ص۴۱۲

و همان امیرالمومنینی که تنها همتایش حضرت زهرا (سلام الله علیها) بود. همان امیرالمومنینی که حضرت زهرا (سلام الله علیها) در وصف ایشان می فرمایند:

همانا او مقتدایی است ربّانی و چهره ای است نورانی که پیشوای پیشوایان است و سلاله پاکان. همانا او گوینده به حق است و صواب و مرکز دایره امامت است و ولایت. و همانا او درب ورودی به امام حسن و امام حسین است. آن دو فرزند خوشبوی رسول خدا و آن در سرور جوانان اهل بهشت.

ریاحین الشریعة/ج۱/ص۹۳

همان امیرالمومنینی که رسول مهربانی ها در روز تاجگذاری ولایتش به مردمان عالم اینگونه خطاب کرد :

هان مردمان! علی را برتر بدانید. چرا که هیچ دانشی نیست مگر اینکه خداوند آن را در جان من نبشته و من نیز آنرا در جان پیشوای پرهیزکاران٬ علی ضبط کرده ام. علی پیشوای روشنگر است که خداوند او را در سوره یاسین یاد نموده که " و دانش هر چیز را در امام روشن گر برشمرده ایم..."!

هان مردمان! از علی رو برنتابید و از امامتش نگریزید. و از سرپرستی اش رو برنگردانید. او شما را به درستی و راستی خوانده و خود نیز بدان عمل می کند. او نادرستی را نابود کند و از آن بازدارد. در راه خدا نکوهش نکوهش گران او را از کار باز ندارد. او نخستین مومن به خدا و رسول اوست و کسی در ایمان٬ به او سبقت نجسته. و همو جان خود را فدای رسول الله نموده و با او همراه بودهاست. تنها اوست که همراه رسول خدا عبادت خداوند می کرد و جز او کسی چنین نبود.

و پیامبر در خطبه غدیر از علی گفت و از علی گفت. از فضایلش٬از مقامش٬از ارزشش و از...

آری. حال درک می کنم این سخن حضرت صدیقه را که به پدر خویش فرمودند:

سوگند به خدایی که تو را به رسالت انتخاب کرد و برای هدایت انسانها برگزید و تو را هدایت کرد و امت اسلامی را به دست تو هدایت نمود٬ تا زنده ام٬ همواره به ارزش های امام علی (علیه السلام) معترف خواهم بود.

مناقب٬ ج۳ ٬ ص۳۳۰

پیامبر اکرم باز در خطابه غدیر می فرمایند:

پروردگارا! اکنون به فرمان تو چنین می گویم: خداوندا! دوستداران او را دوست دار و دشمنان او را دشمن. پشتیبانان او را پشتیبانی کن و یارانش را یاری نما. خودداری کنندگان از یاری اش را به حال خود رها کن و ناباورانش را از مهرت بران و بر آنان خشم خود را فرود آور.

سرپرستی علی را نمی پذیرد مگر رستگار پرهیزکار. و به او نمی گرود مگر ایمان دار بی آلایش.

اکنون می فهمم معنای سخن مادرم زهرا (سلام الله علیها) را که فرمود:

همانا خوشبخت به معنای حقیقی٬ کسی است که علی را در زندگی خویش و پس از مرگش دوست بدارد.

بشارة المصطفی/ ص۱۴۹

شیعیان و دوستداران امیرالمومنین. فراموش نکنید که شما خوشبخت و سعادتمندید. دعای رسول اکرم پشت سرتان است و تضمین حضرت فاطمه (سلام الله علیها).

پیامبر در خطبه غدیر می فرمایند:

هان مردمان! صراط مستقیم خداوند منم که شما را به پیروی از آن امر فرموده. و پس از من علی.

و من معنای این جمله را از سخن گهربار مادرم دریافتم که فرمود:

محمد و علی دو پدر امت اسلام می باشند. کجی ها را راست و انحرافات را اصلاح می نمایند. اگر مردم ایشان را اطاعت کنند٬ این دو آنها را از عذاب جاویدان نجات می دهند. و اگر مردم با ایشان موافق و همراه باشند٬ این دو نعمت های پایدار خداوندی را ارزانیشان دارند.

بحار/ ج۲۳ / ص۲۵۹

و پیامبر اکرم در آخر خطابه می فرمایند:

پروردگارا! آنان را بدان چه ادا کردم و فرمان دادم٬ ایمان آوردند٬ بیامرز. و بر منکران کافر خشم گیر.

و حضرت زهرا (سلام الله علیها) فرمودند:

همانا خداوند متعال پس از واقعه غدیر خم٬ جای هیچ گونه عذر و بهانه ای در پذیرش ولایت حضرت علی (علیه السلام)باقی نگذاشته است.

بحارالانوار/ ج۸ / ص۲۰۳

ویرایش موضوع توسط : بانوی آفتاب
در تاریخ : شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ قبل از ظهر

8 تشکر شده از کاربر بانوی آفتاب برای ارسال مفید :
یازهرااا , سینا , یازینب , سید یزدان , عقیق , محمدELE , سید , یه عاشق منتظر ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
**** رازی که دیروز آشکار شد ****رازی که همه ی ما را سعادتمند کرد ****
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

پروردگارا! اکنون به فرمان تو چنین می گویم: خداوندا! دوستداران او را دوست دار و دشمنان او را دشمن. پشتیبانان او را پشتیبانی کن و یارانش را یاری نما. خودداری کنندگان از یاری اش را به حال خود رها کن و ناباورانش را از مهرت بران و بر آنان خشم خود را فرود آور.

الهی امین

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
**** ، رازی ، که ، دیروز ، آشکار ، شد ، ****رازی ، که ، همه ، ما ، را ، سعادتمند ، کرد ، **** ،

« این پیام را به همه برسانید... | اداب و اعمال روز عید غدیر »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 04:44 بعداز ظهر