انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » Recycle Bin » مطالبی که در موضوع خود قرار نگرفته اند » یذره حرف هس به نظرم قشنگه بخونین بد نیس

یذره حرف هس به نظرم قشنگه بخونین بد نیس

سلام این متنو من از یه جا برداشتم خیلی خوشم اومد گفتم شمابزرگوارانم بخونین.  ------------------------------- مقدمه -------------------------------------- قبول دارید که پــــــدر خوب بودن یک مهارت کسب کردنی هست؟ قبول دارید که مــــادر خوب بودن یک مهارت به دست اوردنی هست؟ قبول دارید که همسر خوب بودن یک مهارت اکتسابی هست؟ و اینکه قبول دارید برای اینکه راننده خوبی باشید باید مهارتش رو کسب کنید؟   از یک دوستی پرسیدم " فرض کن یک پدر بدون گواهی‌نامه و بدون داشتن مهارت رانندگی، سوار ماشین میشه و داخل شهر میره، زنش و 2 بچه‌اش هم داخل ماشین هستند.
dbvi pvt is fi kzvl rak'i fo,kdk fn kds

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 93
حالت :
اعتبار کاربر : 3025
پسند ها : 329
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (28).jpg

مدال ها:3
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال پشتکار
مدال پشتکار
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

سلام این متنو من از یه جا برداشتم خیلی خوشم اومد گفتم شمابزرگوارانم بخونین.

------------------------------- مقدمه --------------------------------------

قبول دارید که پــــــدر خوب بودن یک مهارت کسب کردنی هست؟

قبول دارید که مــــادر خوب بودن یک مهارت به دست اوردنی هست؟

قبول دارید که همسر خوب بودن یک مهارت اکتسابی هست؟

و اینکه

قبول دارید برای اینکه راننده خوبی باشید باید مهارتش رو کسب کنید؟

از یک دوستی پرسیدم " فرض کن یک پدر بدون گواهی‌نامه و بدون داشتن مهارت رانندگی، سوار ماشین میشه و داخل شهر میره، زنش و 2 بچه‌اش هم داخل ماشین هستند. حالا به نظرت این کار منطقی است؟ به نظرت خطرناک نیست؟ "

بهم گفت " این کار دیوانگیه"

--------------------------------------------------------------------------------

شماها برای اینکه یک راننده خوب باشید چه‌کار می‌کنید؟ برای به دست آوردن این مهارت چه اقداماتی انجام می‌دید ؟؟

خب معلومه، آموزشگاه‌های رانندگی ثبت‌نام می‌کنید و دوره هاش رو باید بگذرونید تا گواهی‌نامه بگیرید.

اگه گواهی‌نامه هم نداشته باشی پلیس شما رو جریمه میکنه

می‌بینید، الان شما میگید این چیزهای پیش‌پاافتاده رو همه میدونن که ولی خب چرا من میگم؟

کدوم از شماها برای پدر خوب بودن، برای مادر خوب بودن، برای همسر خوب بودن رفتید کسب مهارت کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟  اصلاً تابه‌حال بهش فکر کردید؟

بالاخره همه ما در این دنیا یک روزی راننده خواهیم شد، قطعاً بدون گواهی‌نامه راهنمایی و رانندگی جرئت نشستن پشت صندلی رو نداریم ولی اگه من بگم که خیلی از شماها قرار هست بدون گواهی‌نامه زندگی وارد زندگی مشترک بشید چی؟ حتی ممکنه خیلی از شماها تا الان واردشده باشید.

اون کسایی که والدین یا همسر خوبی هستند، مهارت دیدن، ممکنه توسط والدینشون، مثل پسری که توسط پدرش آموزش رانندگی میبینه.

خیلی از شماها که با پدر و مادرتون زندگی می‌کنید توی فکرهای روزانه خودتون میگید که کاش زود ازدواج کنم و اون زندگی که خودم دوست دارم رو تشکیل بدم، خیلی از شماها که فرزند ندارید میگید که اگه فرزند بیارم اون کاری که خودم دوست دارم رو میگم انجام بده اون طوری که خودم دوست دارم تربیتش میکنیم، فرزندم رو آدم موفقی می‌سازم و این فکرهایی که خیلی‌ها دارن

مثل این میمونه که گواهی‌نامه نداری و روی مبل نشستی، چشم هات رو بستی، داری فکر میکنی که فرمان ماشین دستت هست، استارت ماشین‌رو می‌زنی و توی ذهنت تصور میکنی که داری رانندگی میکنی، ولی واقعاً مگه تو راننده خوبی هستی؟

چرا خیلی از ماها بدون داشتن مهارت، زندگی مشترک تشکیل میدیم؟؟؟

چرا الان خیلی از پدران و مادران ما در زندگی مشکل دارن؟

چرا آمار طلاق انقدر بالاس؟

چرا باید بچه‌های ما در محیطی لبریز از نزاع و دعوای والدین رشد کنند؟

آیا به آسیب‌هایی که به بچه‌ها میرسه فکر کردید؟

آیا میدونید هفت سال زندگی یک فرزند مهم‌ترین سال‌های زندگی‌اش هست؟

آیا میدونید پایه‌های اخلاق و رفتار و حتی نگاه به زندگی یک کودک در هفت سال اول شکل میگیره؟؟

--------------------------------- حرف آخر --------------------------------------

من تجربه‌ای ندارم ولی تا آنجایی که تحقیق کردم هیچ‌چیز مهم‌تر از "درک" پیدا نکردم، اگه دیدی فرد موردنظر برای زندگی مشترک از درک بالایی برخوردار است بدون گزینه خوبی هس و اگه دیدی فرد موردنظر از "غرور" داره لبریز میشه چشم‌بسته روش خط قرمز بکش.

از شمایی که نگاه زیبا تون رو برای خوندن این متن هدیه کردید خواهش عاجزانه دارم، التماس می‌کنم لطفاً قبل از شروع زندگی مشترک به دنبال کسب مهارت زندگی زناشویی برید، خواهش می‌کنم قبل از بچه‌دار شدن به کسب مهارت پدری و مادری برید، این‌ خواهش یک فرزند کوچک جامعه از شما والدین آینده این سرزمین هست.

اگه ازدواج کردید حداقل مهارت‌ها رو تئوری بخونید و به‌صورت عملی در زندگی به کمک همسر تون اجرا کنید

شماها فقط یک‌بار به دنیا می‌آیید. زندگی را که دوست دارید رو بسازید قبل از اینکه مجبورشید زندگی که ساخته‌شده رو دوست داشته باشید.

6 تشکر شده از کاربر *فاطمه زهرا* برای ارسال مفید :
محمد121 , متین23 , حریم قدس , رویا.... , یه پلاک , محمدELE ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : *فاطمه زهرا*

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

« دینی که قیام را ندارد دین نیست | مدل دیالکتیکی متین23 »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 03:14 بعداز ظهر